Συζήτηση για την εκδοση 1.35

  • Δημιουργός θέματος cord
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5662

Guest
ναι, τα κραταει...

διαφωνω με την αλλαγη κατηγοριας χαρακτηρα. ετσι θα διαλεγαν ολοι εργατη για να φτασουν μεχρι το λεβελ 100 πχ με μεγαλυτερη ανεση, μετα τυχοδιωκτη και θα εκλειναν τα κουεστ, και τελος στρατιωτη για μαχες.. ασε που θα υπηρχε προβλημα με τις αποστολες χαρακτηρα, και τα αντικειμενα χαρακτηρα..
 

DeletedUser5053

Guest
παραπληροφόρηση

Το φίλτρο σου "μηδενίζει" ιδιότητες και ικανότητες. (σαν σαμάνος άλλα πιο γρήγορος):p
Δεν αλλάζεις χαρακτήρα με αυτό.
 

DeletedUser3473

Guest
μια ερωτηση,
οι περισοτεροι που ασχολουμαστε με οχυρα εχουμε δει αρκετα
bug να συμβαινουν...
μαχες να σταματανε και να ξεκινανε, να κολλαει το τσατ,
να κολλαει το βελακι κινησης του παικτη κλπ...
γι αυτο το θεμα θα γινει κατι στην επομενη αναβαθμιση?
 

DeletedUser5114

Guest
Αυτό που θα ήθελα να δώ, στο κατάστημα θα ήταν ένα φίλτρο αλλαγής χαρακτήρα.

Έστω και μετά το 120 επίπεδο, αλλά να μπορείς να αλλάξεις.

Κληθήκαμε να επιλέξουμε χαρακτήρες στο επίπεδο 10, πριν καλά καλά, έρθουμε σε επαφή με το παιχνίδι, και πολύ πριν δούμε τι ακριβώς συμβαίνει, με μονομαχίες ή οχυρά ή ακομη και αποστολές.

Νομίζω θα ήταν ότι καλύτερο μπορεί να προσθέσει η Ιννο, σαν επιλογή, όπως επίσης και ιδιαίτερα κερδοφόρο για την εταιρία :))


Πολυ καλη ιδεα πιστευω θα βοηθησει πολλους
 

DeletedUser

Guest
Παιδια οι τιμες ειναι επιοικως απαράδεκτες!:cns

Πολλα αντικειμενα ανεβασαν τις τιμες τους κατα 50% την τελευταια στιγμη....Η τσαντα με σπανιο προιον ειχα αρχισει απο 15UPB και εφτασε 40:dr

για να μην πω για τις απαραδεκτες αναλογιες προιοντων/τιμων και αποτελεσματος...πχ. 4 καφεδες εχουν συνολικη αποδοση ιση με ενα τσαι του βουνου,αλλα το τσαι κανει 150 ενω ο καφες 9.....μηπως να το κοιταξετε λιγο

*****************

edit byserra
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ωραία η νέα έκδοση, αλλά βρήκα ένα μπαγκ εμφάνισης...η νέα εμφάνιση προφιλ παίκτη μερικές φορές (σε μένα τουλάχιστον φαίνεται) όπως να ναι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Προβλημα με τα ομολογα...

Στον κοσμο 5 (μπορει να ειναι μονο σε αυτον τον κοσμο) εκανα τα παρακατω:

Καθημερινές Αποστολές
2 / 4 (50%)
Μονομαχίες με παίχτες
2 / 2 (100%)
Μονομαχίες με NPC
3 / 3 (100%)
Δημιουργίες
3 / 3 (100%)
Ολοκληρωμένοι στόχοι ημέρας
3 / 3 (100%)


και ομως δεν μου εχει δωσει το ομολογο που ολοκληρωσα τους στοχους! Ποτε θα μου το δωσει ? Μηπως ειναι bug ?
 

DeletedUser

Guest
Και στον beta ετσι ειναι, θα παρεις τα ομολογα (λογικα) αυριο, αν δεν τα παρεις κανε αιτηση υποστηριξης.
 

DeletedUser6018

Guest
Προφίλ χαρακτήρων

Τεράστια προχειροδουλειά προγραμματιστικά η εμφάνιση των προφίλ παιδιά.

Κόπηκαν τα εικονίδια της παλιάς έκδοσης και προσπάθησαν να τα χωρέσουν στα καινούρια κουτάκια?

Επιεικώς απαράδεκτο να βγει η νέα έκδοση με τέτοια τεράστια και κακόγουστα λάθη.

Κατά τα άλλα δεν έχω άλλο παράπονο μέχρι στιγμης.
 

DeletedUser

Guest
Καλο..χρυσο...αλλα...

Καλο,χρυσο,αλλα...ολα ωραια τα καινουρια πραγματακια που βαλατε παιδια αλλα η αγορα και τα αποθεματα ειναι ενα μπερδεμα..πιο καλα ηταν πριν..κατα τα άλλα ολα πολυ ωραια..το μονο προβλημα ειναι αυτο..

Edit by El Telehi -> Τα θέματα ενώθηκαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3810

Guest
Δυο ερωτήσεις
Περίπου πόσα ομόλογα παίρνεις κάθε μέρα ολοκληρώνοντας τις εργασίες σου;
Και εκτός από τα καθήκοντα από που αλλού παίρνεις ομόλογα;
 

DeletedUser

Guest
οχι Lupstak, θυμάμαι τις είχα δει και παλαιότερα στο σιτε...
 

DeletedUser

Guest
Από τα υπόλοιπα είχαμε εμπειρία από τις εορτές, τι σούπερ αντικείμενα πήραμε με 1000 σβόλους ανα τεμάχιο πρίμιουμ θήκης. Βοιδάμαξες, μυθικά τύπου μποουι κ.α., και τριχες @@@.

Είπα να δώ τι μπορεί να έχει το κιτ οπλοποιού και έδωσα 125 σβόλους για να πάρω 3 πέτρες και 2 ποτήρια νερό. HOT DEAL λεμε.:grr:grr:grr

Τώρα μαζεύω λεφτά να τα αγοράζω 10 την φορά να πιάσουν τόπο.

**********************************************************

Τελος πάντων μετέφερα εδώ την εμπειρία μου από το κιτ οπλοποιού να μην την πατήσουν και άλλα παιδιά.:wk

Edit by El Telehi -> Διαγραφή ανάρμοστων-προσβλητικών εκφράσεων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1514

Guest
κριμα.τα προφιλ των παιχτων απαραδεχτα...
(δεν εχω κανενα σκριπτ κ χω κανει καθαρισμο κοοκιε κ κασε)
 

DeletedUser3190

Guest
οι δοκιμες του poker ποτε θα ολοκληρωθουν?θελουμε να παιξουμε και με λεφτα του πιαχνιδιου για να βγαλουμε κατι και απο εκει
 

DeletedUser

Guest
Προσωπικά μου αρέσει πολύ η νέα έκδοση(εκτός από το market που έγινε δύσχρηστο).

Πιστεύω ότι είναι πολύ καλό που επιβραβεύει τους παίκτες που παίζουν και που κάνει λίγο πιο δύσκολη την αγορά θηκών.

Νομίζω είναι win win και για τους παίκτες και για την εταιρία.
 
Κορυφή