Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την εκδήλωση Κυνήγι Κολοκύθας 2023

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΣ

Νέο Μέλος
Να μας πείτε τις πιθανότητες εύρεσης των κολοκύθων για να γελάσουμε λίγο με τα καραγκιοζιλίκια της ΙΝΝΟ. Αυτό να τους πείτε...ότι είναι μυαλοσακατεμένοι που πρέπει να σπαταλάμε 1000 ενέργειες για να τις βρούμε. Στη ΝΑΣΑ να τους πείτε να πάνε...
(Γνωρίζω ότι κακώς ασχολούμαστε με το βλαμενοπαίχνιδο αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται)
 

kronos86

Νέο Μέλος
Κάποια στιγμή πρέπει να κάτσουν να δουν τον μέσο όρο ηλικίας των παιχτών που έχουν απομείνει στο παιχνίδι. Και ίσως να κάτσουν να ξανασχεδιάσουν τις αποστολές και τα event με τα καινούργια δεδομένα. Δε θέλει κόπο, τρόπο θέλει. Όταν ξεκίνησα ήμουν φοιτητής και τώρα παντρεμένος με παιδί. Είναι αδύνατον να διαθέσω τον ίδιο χρόνο στο παιχνίδι με αυτόν 10+ χρόνια πριν. Το μόνο που κάνουν πλέον είναι να με ξενερώνουν όλο και πιο πολύ.
 

sniperjohn2

Μέλος
https://prnt.sc/o-_8ljTiKvTh
100 κολοκύθες ουτε μια καρτα συλλογης κολοκυθας . Μια εχω και αυτη απο την αποστολη .Απο τοτε που τα βαλατε να τα αγοραζουμε και απο το shop τα κανετε σκατα . 40 κολοκυθες για την αποστολη περισσευμα. Συν 16 που ηθελε η αποστολη 56 κολοκυθες ( με δοντια . ξαπλωμενες , σαπιες , τρομακτικες ) πανω απο το 50% απο τα συνολικα δωρα που ειχαν οι χαμογελαστες κολοκυθες . Και μην αναφερθω στο ποσοστο πτωσης . καθε χρονο και χειροτερα . Μη αρχισουμε οτι ειναι θεμα τυχης . ΑΠΑΡΑΔΕΚΟΙ!!!!!!!!!!!!
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Μπράβο, πολύ τυχερός είσαι, μακάρι να ήταν και σε εμένα έτσι, γιατί έπρεπε να αγοράσω τις μισές κολοκύθες για να μπορέσω να ξεκινήσω την αποστολή :D
 

sniperjohn2

Μέλος
Μπράβο, πολύ τυχερός είσαι, μακάρι να ήταν και σε εμένα έτσι, γιατί έπρεπε να αγοράσω τις μισές κολοκύθες για να μπορέσω να ξεκινήσω την αποστολή :D
Και εγω αγορασα 15 καρτες συλλογης κολοκυθας απο το shop για να παρω το επιτευγμα . Και το ποιος ειναι *τυχερός* αστο καλυτερα μην πω τιποτε ..........
 
Κορυφή