Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την Σύνδεση λογαριασμών φόρουμ-παιχνιδιού

kontria

Μέλος
Απαιτείται ενέργεια: Συνδέστε το λογαριασμό του φόρουμ με τον λογαριασμό σας στο παιχνίδι γιατι γινεται αυτο αφου ειδειο ονομα ειχα???
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Αν έχετε λάβει αυτό το μήνυμα σημαίνει ότι οι λογαριασμοί σας απλά δεν ήταν συνδεδεμένοι μεταξύ τους.

Απλά πατήστε τον σύνδεσμο που σας ήρθε στο μήνυμα, ο οποίος βρίσκετε στο σημείο:
ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΔΩ: **** (σύνδεσμος για να ξεκινήσει η διαδικασία σύνδεσης του λογαριασμού σας) ****

και ακολουθήστε τις οδηγίες για να συνδέσετε τους δυο λογαριασμούς.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Η σύνδεση αυτή χρειάζεται για να μπορούν οι λογαριασμοί του φόρουμ και του παιχνιδιού να επικοινωνούν μεταξύ τους.
 

kronos86

Νέο Μέλος
Το mail το είδα τυχαία στα ανεπιθύμητα, καλό είναι να τους ενημερώσετε αν δε βρουν το mail να κοιτάξουν και στον φάκελο ανεπιθύμητων. :)
 

kontria

Μέλος
γιατι να οι λογαριασμοί του φόρουμ και του παιχνιδιού να επικοινωνούν μεταξύ τους. ??????????????????????????????????????????
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Νομίζω ότι το γράφει ξεκάθαρα στο μήνυμα που σας ήρθε.

Για να διαφυλάξετε το απόρρητο και την ασφάλεια του λογαριασμού σας, σας ζητούμε τώρα να επιβεβαιώσετε την ιδιοκτησία του λογαριασμού σας στο φόρουμ.
 

kontria

Μέλος
το εχω κανει εγω αλλα δεν καταλαβενω γιατι τωρα αφου ειναι ιδεια ειμελ και το ονομα?
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Η ταυτοποίηση αυτή έγινε για όλους τους παίκτες ανεξάρτητα απ' το τι είχαν ίδιο. Ακόμη και τα μέλη της ομάδας διαχείρισης πέρασαν απ' αυτή την διαδικασία. Διότι παρατηρήθηκε ότι αρκετοί λογαριασμοί στο forum είχαν διαφορετικό όνομα και ίδιο email. Οπότε καθαρά για επιβεβαίωση και ταυτοποίηση εκτελέστηκε για όλους αυτή η διαδικασία.
Ελπίζουμε να σας καλύψαμε αυτή τη φορά.
 

kontria

Μέλος
αφου βαζει οτι ονομα θες και ειμελ αλλα τελος παντος ειμαι οκ καλυφτικα
 

lena78

Νέο Μέλος
Καλησπέρα!
Δεν βρήκα κάποιο μήνυμα οπότε αν θέλετε που στέλνετε για να κάνω την επιβεβαίωση. Ευχαριστώ.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλησπέρα!
Δεν βρήκα κάποιο μήνυμα οπότε αν θέλετε που στέλνετε για να κάνω την επιβεβαίωση. Ευχαριστώ.
Πολύ πιθανόν το email που έχετε δηλωμένο να είναι κάποιο που δεν έχετε πλέον πρόσβαση. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κέντρο υποστήριξης ώστε να το ελέγξουμε.
 
Κορυφή