Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την Ημέρα Ιδρυτών της Ανεξαρτησίας

DoUzOs

Παλαίμαχος
Η άποψή μου για την εκδήλωση είναι:

Γιατί δεν έχουμε λάβει ΚΑΜΙΑ απάντηση για τον Ιντιάνα; Ακόμη κι ένα "παιδιά, έχουμε διαβάσει τα μηνύματά σας, θα σας ενημερώσουμε σύντομα" θα το εκτιμούσαμε.

Ευχαριστώ.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
τα έχουνε διάβαση ντούζο είδες ότι εξετάστηκε όλο το θέμα όταν αφαίρεσαν φωτογραφίες η και σχολιασμούς έδωσαν σε μερικά άτομα που σημαίνει ότι το είδαν και είναι λογικό να μην σου απαντήσουν διότι όταν και εγώ είχα στήλη meil στην εταιρία για άλλο λόγο αργούν αφάνταστα στο να απαντήσουνε και όταν σου απαντάνε δεν σου λένε με την πρώτη ναι η όχι . επίσης θεωρώ ότι διαβάστηκε και ότι θα γράψει κάποιος μόλις κατάληξη κάπου η συζήτηση διαχείρισης και εταιρίας @DoUzOs
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
τα έχουνε διάβαση ντούζο είδες ότι εξετάστηκε όλο το θέμα όταν αφαίρεσαν φωτογραφίες η και σχολιασμούς έδωσαν σε μερικά άτομα που σημαίνει ότι το είδαν και είναι λογικό να μην σου απαντήσουν διότι όταν και εγώ είχα στήλη meil στην εταιρία για άλλο λόγο αργούν αφάνταστα στο να απαντήσουνε και όταν σου απαντάνε δεν σου λένε με την πρώτη ναι η όχι . επίσης θεωρώ ότι διαβάστηκε και ότι θα γράψει κάποιος μόλις κατάληξη κάπου η συζήτηση διαχείρισης και εταιρίας @DoUzOs

Το ξέρω ότι το διάβασαν, είδα κι εγώ τα edit κτλ. Απάντηση ζήτησα, όμως, κάτι απόλυτα φυσιολογικό για τα τόσα μηνύματα και απόψεις που γράφτηκαν εκεί.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Το ξέρω ότι το διάβασαν, είδα κι εγώ τα edit κτλ. Απάντηση ζήτησα, όμως, κάτι απόλυτα φυσιολογικό για τα τόσα μηνύματα και απόψεις που γράφτηκαν εκεί.
δεν είναι στο χέρι τους να σου πουν κάτι ουσιώδης . απάντηση του τύπου ναι μεταφέραμε τα σχόλια σας η του τύπου το συζητάμε είναι αυτονόητα το έχει ξανά δήλωση και στο παρελθόν ο κόμμα μας το ότι δεν γραφουν δεν σημαίνει ότι τα θέματα δεν τα πρωθούν αλλα και από προσωπική εμπειρία για να μιλήσεις με την εταιρία είναι πολύ δύσκολο μπορείς και εσύ ο ίδιος να στείλεις meil και να δεις ότι θα σου απαντήσουν σε 2-3 εβδομάδες
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Παρακαλούμε τα σχόλια σας να είναι για το λόγο που έχει ανοίξει και το θέμα και όχι για εκτός θέματος.
 

MyTurn21

Μέλος
Είναι λίγο περίεργο να έχουμε ένα ιβεντ που θέλει πολλές ώρες δουελειάς για τα νομίσματα και ταυτόχρονα ένα ακόμα που θέλει πολλά 15σεκ για τις θήκες. Στο τελευταίο με τις θήκες ήταν και λίγο πιο δύσκολο να πέσουν, ίσως να ήταν ιδέα μου βέβαια.
 

pameharris

Μέλος
εχουν ανοιξει τοσες πολλες αποστολες, που βαραει κοφτης και δεν μπορεις να τις αποδεχτεις ολες..
νομιζω καλο θα ηταν καποια στιγμη να μπορουσαμε να αποδεχτουμε οσες αποστολες θέλουμε χωρις περιορισμους γτ ειναι πολυ μεγαλο σπασιμο νευρων συνεχεια να ακυρωνεις και να αποδεχεσαι αποστολες.
 

ΕΡΩΤΑΣ

Μέλος
εχουν ανοιξει τοσες πολλες αποστολες, που βαραει κοφτης και δεν μπορεις να τις αποδεχτεις ολες..
νομιζω καλο θα ηταν καποια στιγμη να μπορουσαμε να αποδεχτουμε οσες αποστολες θέλουμε χωρις περιορισμους γτ ειναι πολυ μεγαλο σπασιμο νευρων συνεχεια να ακυρωνεις και να αποδεχεσαι αποστολες.

Αυτό είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα όντως. Βέβαια, είναι γνωστό στους παλιούς, ότι κάποτε το όριο των αποδοχών αποστολών είχε ανεβεί από τις 20 στις 50, αλλά επέστρεψε στις 30, με την εταιρία να ανακοινώνει ότι το όριο των 50 δημιουργούσε την επακολουθείσασα της ανόδου του ορίου αυτού δυσλειτουργία του σερβερ. Η λύση είναι να μην συμπίπτουν χρονικά οι δύο εκδηλώσεις παρότι αναφέρονται στο ίδιο θέμα, διότι έχουν διαφορετικές απαιτήσεις, και η υπερβολική ανάγκη ενασχόλησης με αυτές, μόνο σε αρνητικό αποτέλεσμα οδηγεί στο τέλος, δηλαδή να τις παρατήσουμε.
Και φυσικά και το χαμηλό ποσοστό ανεύρεσης των αντικειμένων της εκδήλωσης εκεί επίσης οδηγεί, στην αποστροφή από το παιχνίδι. Γιατί αρχή των παιχνιδιών είναι να είναι ευχάριστα, και όταν καταντούν δυσάρεστα, όπως τελευταία εξελίσσεται ραγδαία το the west, από την φιλοχρήματη μανία των νεόπλουτων ιδιοκτητών της εταιρίας, τότε έρχεται το τέλος του.
 

MyTurn21

Μέλος
Και φυσικά και το χαμηλό ποσοστό ανεύρεσης των αντικειμένων της εκδήλωσης εκεί επίσης οδηγεί, στην αποστροφή από το παιχνίδι. Γιατί αρχή των παιχνιδιών είναι να είναι ευχάριστα, και όταν καταντούν δυσάρεστα, όπως τελευταία εξελίσσεται ραγδαία το the west, από την φιλοχρήματη μανία των νεόπλουτων ιδιοκτητών της εταιρίας, τότε έρχεται το τέλος του.

Τo drop rate στις τσάντες είναι γελοίο...θέλεις ώρες πάνω απο το παιχνίδι απλά για να βάζεις 15σεκ δουλειές. Κουράζει πάρα πολύ χωρίς κανένα απολύτως λόγο. Προσωπικά η μόνη μέρα που έχω χρόνο να ασχοληθώ είναι σήμερα και βαράω 15 σεκ ΣΕΡΙ απο το πρωί για να προλάβω να το ολοκληρώσω και ακόμα δεν τις έχω μαζέψει όλες. Με δύο διαφορετικά σετ, με διαφορετικά νομίσματα και διαφορετικές καθημερινές αποστολές περιμένουν οι αντιδράσεις των παιχτών να είναι θετικές;

Αν θες να ζητάς απο τον κόσμο που παίζει το παιχνίδι να αφιερώνει τόσο χρόνο πρέπει και οι ανταμοιβές να είναι ισάξιες, πέρα των σετ. Ας βρούνε τρόπο να το κάνουν πιο ενδιαφέρον, δουλειά τους είναι και όχι δική μας που καθόμαστε και συζητάμε τα αυτονόητα κάθε φορά
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Η αλήθεια είναι ότι 3 event χρονικά μαζί είναι αρκετά δύσκολο να τα κυνηγήσεις ταυτόχρονα. Δεν θα έπρεπε να τα είχαν βάλει έτσι. . Όσο αφορά τις τσάντες, προσωπικά τις μάζεψα αρκετά πιο γρήγορα σε σχέση με άλλα παρόμοια events.
 

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΣ

Νέο Μέλος
Η αλήθεια είναι ότι 3 event χρονικά μαζί είναι αρκετά δύσκολο να τα κυνηγήσεις ταυτόχρονα. Δεν θα έπρεπε να τα είχαν βάλει έτσι. . Όσο αφορά τις τσάντες, προσωπικά τις μάζεψα αρκετά πιο γρήγορα σε σχέση με άλλα παρόμοια events.
Είσαι τυχάς και λογικά με πρέμιουμ...για ρώτα τι τραβάμε οι υπόλοιποι. Οι Developers πρέπει να πάνε φυλακή για τη κακογουστιά τους και τα μαθηματικά τους ;)
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Είσαι τυχάς και λογικά με πρέμιουμ...για ρώτα τι τραβάμε οι υπόλοιποι. Οι Developers πρέπει να πάνε φυλακή για τη κακογουστιά τους και τα μαθηματικά τους ;)
Μα δεν κρίνω με διαφορετικούς χαρακτήρες. Για εμένα μιλάω συγκριτικά με τα υπόλοιπα events. Τυχας ήμουν και στα υπόλοιπα :D
 
Κορυφή