Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την Εκδήλωση Πάσχα

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Γεια χαρά καουμπόηδες και καουμπόισσες!

Η φετινή εκδήλωση της Πασχαλινής αναμέτρησης ολοκληρώθηκε πριν λίγες μέρες οπότε και θα θέλαμε τη γνώμη σας γι' αυτή, π.χ. εάν σας άρεσαν τα σετ, αν θα θέλατε κάτι διαφορετικό για την επόμενη Πασχαλινή εκδήλωση, εάν έχετε κάποια ιδέα για το πως θα μπορούσε να γίνει πιο διασκεδαστική κτλ.

Ότι έχετε να προτείνετε, παρακαλούμε πείτε μας την άποψη σας.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
καλησπέρα σχετικά με αυτήν την πασχαλινή εκδήλωση είμαι απογοητευμένος με τα ποσοστά που έδινε τα πράγματα έχοντας ρίξει 150 ευρώ ήθελα να πάρω όλα τα σετ και πολλές φορες με έδινε στον tier4 ληστή συνεχεια τα ίδια items

και στους άλλους λύστε δεν με έδωσε ποτε σακάκια η παντελόνια από σετ διαχειρστή σταθμού η και από το σετ μηχανικού

για μένα αυτή η εκδήλωση σε σχέση με τις πιθανότητες που πέφτανε τα items ήταν απογοήτευση δεν ξέρω βεβαια για τους υπολοιπους
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Καλησπερα, αρχικως ενα μεγαλο μπραβο που ζητατε feedback απο τους παιχτες , δεν θυμαμαι αν ειχε γινει κατι παρομοιο απο τοτε που παιζω εγω τουλαχιστον...

Δυστηχως θα συμφωνησω με την παραπανω αποψη....δεν ξερω για τον 4ο ληστη, αλλα ο 3ος ΔΕΝ πετουσε ουτε παντελονια ουτε σακακια με τιποτα

Οσον αφορα τα σετς :

+/-)Το δωρεαν σετ του χαρτοκλεφτη καλο για τους νεους παιχτες(κ μονο)
++)Το σετ κυνηγου επικυρηγμενων ΔΥΝΑΤΟ για μονομαχιες(επιθεση) vs αντιστασεις !
+/-)Το σετ μηχανικου ατμομηχανης αδιαφορο θα ελεγα, καθως στο τελευταιο εβεντ ειχε μπει παλι σετ ταχυτητας(το Baker)
--)Το σετ διαχειρηστη σταθμου που ειναι για οχυρα θα το χαρακτηριζα πολυ περιεργο(σε σχεση με τα τελευταια σετ οχυρων που εχουν βγει) καθως δεν δινει πολυ ηγεσια(αρα δεν ειναι για μονομαχους), δεν δινει καθολου ζωη σχεδον(αρα δεν προτεινεται ιδιαιτερα ουτε σε εργατες ουτε σε τυχαδες) οποτε οπως το βλεπω εγω τουλαχιστον ειναι μονο για στρατιωτες τανκ που θα στηθουν αποκλειστικα πανω σ αυτο το σετ....

Τελος τα οπλα λοταριας σε σχεση παντα με τα υπολοιπα λοταριας(το λεω προς αποφυγη παρεξηγησεων) που εχουν βγει νομιζω ητανε τα χειροτερα
Πρακτικα ειναι καλα μονο για δουλειες + ταχυτητα
καθως τα bonus τους σιγουρα δεν ειναι για μονομαχιες και για τα οχυρα + περιπετειες ειναι ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΑ(ειδικα το ευρος του τουφεκιου ειναι τουλαχιστον ΤΡΑΓΙΚΟ)

κατα τη γνωμη μου παντα τα 4 τελευταια λοταριας(του βασιλια, τα μαργαριταρενια, του μοικανου κ της ανεξαρτησιας) ητανε τοσο καλα που δεν τιθεται καν θεμα συγκρισης με τα λοταριας αυτου του εβεντ....

Αυτα απο μενα :)
 

LeBron23

Μέλος
σε αυτο το event εφιερωσα απλετο χρονο και οτι λεφτα μου περισσευαν αλλα δεν ειμαι ικανοποιημενος απο τους ληστες ειδικα απτον τριτο που δν πεταγε ουτε με αιτηση :D
 

Red Harlow

Νέο Μέλος
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Εκτός του ότι τα σετ ήταν μέτρια, οι πιθανότητες για αντικείμενα όπως Παντελόνια και σακάκια/πουκάμισα αλλά και για όπλα ήταν πολύ λίγες.
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
Kαλησπέρα σας ..τα σετ είναι μια χαρά! το ταχύτητας καλύτερο από το baker ..το μονομαχίας το καλύτερο για επίθεση ανεξάρτητα τον αντίπαλο και μόνο το σετ οχυρών είναι μέτριο..

Εγώ δεν είχα κανένα θέμα με το 3ο ληστή μια χαρά μου πέταγε ενδύσεις και παντελόνια (1 παντελόνι δεν βρήκα μόνο από όλα τα σετ..)άλλωστε όλα είναι πιθανότητες ..είχα να παίξω περίπου πάνω από χρόνο πρέπει να ήταν η πρώτη λοταρία που είδα που δε μπορείς να αναβαθμίζεις τα αντικείμενα που έχεις ήδη τύχει ..το μόνο ενοχλητικό στο event!
 
Κορυφή