Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για τα Χαρακτηριστικά Έκδοσης 2.221

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ανυπομονούμε να διαβάσουμε τα σχόλια σας, να μας ρωτήσετε για την οποιαδήποτε απορία σας ή να μας ενημερώσετε για δυσλειτουργίες που μπορεί να εντοπίσατε στην ΝΕΑ έκδοση Χαρακτηριστικών 2.221 στο τρέχον νήμα!
 

Arthur Morgan

Μέλος
Παικτες με το νέο βαθμό του υποστράτηγου θα μπορούν να αλλάζουν τον στόχο των offline παικτών;
 

Arthur Morgan

Μέλος
Άρα, συνοψίζοντας απο ολες τις πρόσφατες προσθήκες, αν εχω καταλάβει σωστά, στρατηγοί ΚΑΙ υποστρατηγοι μπορούν να χρησιμοποιουν τα βελακια που υποδεικνύουν κινηση, αλλα ΜΟΝΟ οι στρατηγοί μπορούν να αλλαζουν την κινηση των offline (μια φορα ανα μαχη).
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
Άρα, συνοψίζοντας απο ολες τις πρόσφατες προσθήκες, αν εχω καταλάβει σωστά, στρατηγοί ΚΑΙ υποστρατηγοι μπορούν να χρησιμοποιουν τα βελακια που υποδεικνύουν κινηση, αλλα ΜΟΝΟ οι στρατηγοί μπορούν να αλλαζουν την κινηση των offline (μια φορα ανα μαχη).
Ακριβώς
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Άρα, συνοψίζοντας απο ολες τις πρόσφατες προσθήκες, αν εχω καταλάβει σωστά, στρατηγοί ΚΑΙ υποστρατηγοι μπορούν να χρησιμοποιουν τα βελακια που υποδεικνύουν κινηση, αλλα ΜΟΝΟ οι στρατηγοί μπορούν να αλλαζουν την κινηση των offline (μια φορα ανα μαχη).
Αν ομως εχουν ηδη κινηση οι οφφ δεν μπορεις. Αν δεν εχουν κινηση μπορεις αλλα μονο μια φορα , πρεπει να κανεις ετσι οστε να μετρισει η κινηση που θα κανεις του οφφ.
 

Arthur Morgan

Μέλος
Αν ομως εχουν ηδη κινηση οι οφφ δεν μπορεις. Αν δεν εχουν κινηση μπορεις αλλα μονο μια φορα , πρεπει να κανεις ετσι οστε να μετρισει η κινηση που θα κανεις του οφφ.
Απο τους οφφ που ΔΕΝ έχουν κινηση λοιπον, μπορείς να δωσεις στον καθενα διαφορετική ή μονο σε ολους την ίδια;
 
Κορυφή