Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για τα Χαρακτηριστικά Έκδοσης 2.206

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ανυπομονούμε να διαβάσουμε τα σχόλια σας, να μας ρωτήσετε για την οποιαδήποτε απορία σας ή να μας ενημερώσετε για δυσλειτουργίες που μπορεί να εντοπίσατε στην ΝΕΑ έκδοση Χαρακτηριστικών 2.206 στο τρέχον νήμα!
 

Hombre

Μέλος
Την Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2023 θα πραγματοποιηθεί η αναβάθμιση της έκδοσης 2.206

δεν έχει γίνει η αναβάθμιση ακόμα, υπήρξε κάποιο πρόβλημα ?
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Την Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2023 θα πραγματοποιηθεί η αναβάθμιση της έκδοσης 2.206

δεν έχει γίνει η αναβάθμιση ακόμα, υπήρξε κάποιο πρόβλημα ?
Εκ παραδρομής εισήχθη η ημερομηνία δημοσίευσης, έχει ήδη διορθωθεί για σήμερα 12 του μήνα.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Νέο Επίτευγμα
Δημιουργήσαμε ένα επίτευγμα που λείπει. Από τώρα όλοι οι παίκτες που ολοκλήρωσαν τη σειρά αποστολών "Ένας επισκέπτης από την Κολομβία" θα μπορούν να λάβουν ένα επίτευγμα "Φίλος απ' τη Κολομβία".
Σημείωση: Η σειρά αποστολών θα είναι διαθέσιμη και φέτος κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης Ημέρας των Νεκρών, πρέπει να περιμένετε μερικές ακόμη εβδομάδες για να δείτε ξανά τη σειρά αποστολών στο Σαλούν


Εχω ολοκληρώσει την αποστολή "Ενας επιστέπτης απο την Κολομβία" αλλά δεν μπορώ να πάρω το καινούργιο επίτευγμα.

Screenshot 2023-09-13 001849.png


Έκανα και δημιουργία μπας και το έπερνα έτσι αλλά πάλι δεν μπορώ.
 

sniperjohn2

Μέλος
Καλημερα και εγω εχω ολοκληρωσει την αποστολη "Ενας επισκεπτης απο τηκ Κολομβια " αλλα δεν μου εδωσε το επιτευγμα
 

kontria

Μέλος
Καλημερα και εγω εχω ολοκληρωσει την αποστολη "Ενας επισκεπτης απο τηκ Κολομβια " αλλα δεν μου εδωσε το επιτευγμα
 

MyTurn21

Μέλος
Καλημερα και εγω εχω ολοκληρωσει την αποστολη "Ενας επισκεπτης απο τηκ Κολομβια " αλλα δεν μου εδωσε το επιτευγμα
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Μπορείτε να στείλετε αίτηση υποστήριξης από τον κόσμο που έχετε ολοκληρώσει το επίτευγμα αλλά δεν φαίνεται, για να διορθωθεί το πρόβλημα.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Μπορείτε να στείλετε αίτηση υποστήριξης από τον κόσμο που έχετε ολοκληρώσει το επίτευγμα αλλά δεν φαίνεται, για να διορθωθεί το πρόβλημα.
Διορθώθηκε άμεσα απο την ΟΔ , ευχαριστώ.
 
Κορυφή