Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για τα Χαρακτηριστικά Έκδοσης 2.197

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Ανυπομονούμε να διαβάσουμε τα σχόλια σας, να μας ρωτήσετε για την οποιαδήποτε απορία σας ή να μας ενημερώσετε για δυσλειτουργίες που μπορεί να εντοπίσατε στην ΝΕΑ έκδοση Χαρακτηριστικών 2.197 στο τρέχον νήμα!
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Τελικά είσαι πολύ αστείος.

Επειδή γενικότερα θεωρείς ότι έχω κάποια κόντρα μαζί σου ή κάτι δεν ξέρω..
Ο Κόσμος Houston δεν αποτελεί κάποια ιδιαίτερη προτίμηση μου και για αυτό διοργανώσαμε αυτό το event. Είναι ο μόνος κόσμος βέβαια που κάποια άτομα έδειξαν ένα εδιαφέρον και καταλήξαμε σε αυτή την ιδέα.
Άρα όταν λέω, "αρκει να ενδιαφερθούν" ισχύει. Αν υπάρξει κάποια άλλη ιδέα για άλλο κόσμο πολύ ευχαρίστως να την συζητήσουμε.

Οι κόσμοι κρατιούνται εαν
ενδιαφερθούν οι παίκτες να τον κρατήσουν ενεργό. Αυτό ισχύει και θα ισχύει για πάντα.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Επειδή γενικότερα θεωρείς ότι έχω κάποια κόντρα μαζί σου ή κάτι δεν ξέρω..
Μπα , δεν το θεωρω αυτο πιστεψε με και πιστευω ειναι το ιδιο και για σενα.

Οι κόσμοι κρατιούνται εαν ενδιαφερθούν οι παίκτες να τον κρατήσουν ενεργό. Αυτό ισχύει και θα ισχύει για πάντα.
Φυσικα , συμφωνω, δεν ειπα το αντιθετο. Αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι , ποσους κοσμους εχουμε? Κ1 , Κολοραντο ,Χιουστον, Τζακσονβιλ , Κιοβα και Λας βεγκας. Απο αυτους τους κοσμους φυσικα και θα ενδιαφερθουν κατα την γνωση μου ο κ8 , ο χιουστον και ο Λας βεγκας , Τζακσονβιλ μπορει αλλα πολυ δυσκολα επειδη απλα μια συμμαχια ειναι νεκρη ( Ζωντανοι Νεκροι) και να γινοταν ιβεντ μονο για την αλλη συμμαχια θα εβγαινε καπως αδικο. Για τον κιοβα ουτε που θα σχολιασω ανοιξτε τους μεταφορες ειναι κριμα τα παιδια...

Γιατι να μην γινοταν το ιδιο τουρνουα στον κοσμο σφαιρα με ολους τους παικτες απο ολους τους κοσμους? Πιστευω αυτο θα ηταν το πιο δικαιο κατα την γνωμη μου.......
 

Saul Goodman

Μέλος
Καλησπερα,

Για να ξεκαθαρισω λιγο το τοπιο. Δεν κανω τον δικηγορο κανενος αρχικα, οφειλω ομως να αναφερω πως η ιδεα για το τουρνουα ξεκινησε απο τους παικτες του χιουστον. Επομενως, ειχαμε μια ιδεα και απο τις δυο πλευρες και σε επικοινωνια με την διαχειριση καταληξαμε στο εβεντ αυτο για τον κοσμο μας.

Αρα δεν ειναι θεμα δικαιου ή αδικου. Ειχαμε την ιδεα και η διαχειριση μας βοηθησε να το κανουμε. Το ιδιο θα μπορουσε να κανει η καθε ηγεσια στους υπολοιπους κοσμους.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Αν και όταν μπήκε ο σφαίρα το καλοκαίρι πολλά άτομα φέρατε τοξικότητα λόγω το ότι ήταν σφαίρα κόσμος εννοώ θέλανε κανονικό κόσμο.

Παρόλα αυτά αυτήν την στιγμή έχουμε ένα εβεντ και υπάρχει και παρά πολύ δουλειά από τις συμμαχίες οστε να φέρουν ένα καλό αποτέλεσμα.
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Μπα , δεν το θεωρω αυτο πιστεψε με και πιστευω ειναι το ιδιο και για σενα.


Φυσικα , συμφωνω, δεν ειπα το αντιθετο. Αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι , ποσους κοσμους εχουμε? Κ1 , Κολοραντο ,Χιουστον, Τζακσονβιλ , Κιοβα και Λας βεγκας. Απο αυτους τους κοσμους φυσικα και θα ενδιαφερθουν κατα την γνωση μου ο κ8 , ο χιουστον και ο Λας βεγκας , Τζακσονβιλ μπορει αλλα πολυ δυσκολα επειδη απλα μια συμμαχια ειναι νεκρη ( Ζωντανοι Νεκροι) και να γινοταν ιβεντ μονο για την αλλη συμμαχια θα εβγαινε καπως αδικο. Για τον κιοβα ουτε που θα σχολιασω ανοιξτε τους μεταφορες ειναι κριμα τα παιδια...

Γιατι να μην γινοταν το ιδιο τουρνουα στον κοσμο σφαιρα με ολους τους παικτες απο ολους τους κοσμους? Πιστευω αυτο θα ηταν το πιο δικαιο κατα την γνωμη μου.......
Συμφωνώ εν μέρη σε αυτό που λες για τον Sfaira κόσμο. Το κάναμε όπως γνωρίζεις (μιας και πήρες μέρος) και πήγε και τέλεια. Απλά, αρκετοί παίκτες δεν πήραν μέρος γιατί δεν τους άρεσε η ιδέα ότι κάτι γίνεται εκτώς του "κόσμου" που παίζουν κανονικά. Όλους δεν γίνεται να τους καλύψουμε :p

Όπως έχω ξαναπεί, είμαστε ανοικτοί σε οποιαδήποτε ιδέα έχει ο κάθε παίκτης για τουρνουά (σφαιρα/κοσμου/παγκοσμιο) αρκεί αυτή να είναι υλοποιήσιμη και να υπάρχει η ανάλογη ανταπόκριση από τους παίκτες. :)
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Απλά, αρκετοί παίκτες δεν πήραν μέρος γιατί δεν τους άρεσε η ιδέα ότι κάτι γίνεται εκτώς του "κόσμου" που παίζουν κανονικά.
Φτιαξε ενα κοσμο σφαιρα και δωσε ανταμοιβες για ολες τις κατηγοριες στους πρωτους 5 , θα εχει πολυ ανταγωνισμο γιατι ολοι θα εχουν τουλαχιστον 6 ευκαιριες να κερδισουν κατι.. Εμπειρια/Μονομαχιες/Οχυρα/Δημιουργιες/Περιπετειες/Επιτευγματα , ειναι ωραια τα τουρνουα οχυρων αλλα εχει 2 χρονια να γινει κοσμος σφαιρα οπως τον καλοκαιρινο σφαιρα του 21 αρα γιατι να μην γινει κατι τετοιο?
 
Κορυφή