Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για τα Χαρακτηριστικά Έκδοσης 2.184

Σε ποια κατηγορία πιστεύετε είναι καλύτερο να εστιάσει η εταιρία για να βοηθήσει τα νέα επίπεδα;

  • Μάχες οχυρών

    Ψήφοι: 23 67,6%
  • Μονομαχίες

    Ψήφοι: 9 26,5%
  • Περιπέτειες

    Ψήφοι: 2 5,9%
  • Αποστολές

    Ψήφοι: 7 20,6%
  • Επαγγέλματα

    Ψήφοι: 6 17,6%
  • Εργασίες

    Ψήφοι: 3 8,8%
  • Κατηγορίες Χαρακτήρων

    Ψήφοι: 17 50,0%
  • Άλλο... (δώστε μας εάν θέλετε και μια περιγραφή για τον λόγο των απαντήσεών σας σε αυτό το νήμα)

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    34

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Έχεις δικιο σε αυτό που λες αλλά είναι για τα ρούχα που έχουμε ήδη στα αποθέματα μας όχι απο αυτά που μας λείπουν. Παράδειγμα ανοίγω το ράφτη μιας πόλης και βλέπω μια ζώνη που δεν την έχω στα αποθέματα μου. Το script παλιά υπολόγιζε με βάση τα δικά μου αποθέματα (αφού έχω κάνει import τα αποθέματα μου και ήξερε τι έχω...) και μου έλεγε παράδειγμα +50 πόντους στην "Απόσταξη αλκοόλ". Οπότε ήξερα οτι αν την αγοράσω μαζί με τα υπόλοιπα ρούχα που έχω θα είμαι +50 στην απόσταξη αλκοόλ. Αυτό τότε στα μικρά λέβελ που είμασταν βοηθούσε πολύ. Παίζει να υπάρχει κάτι τέτοιο και τώρα;
Κατάλαβα τι εννοείς. Ναι, νομίζω τώρα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Νομίζω είναι διαφορετικό αυτό το script που περιγράφετε. Πρέπει να λέτε για το tw-collections, αν δεν κάνω λάθος.
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Νομίζω είναι διαφορετικό αυτό το script που περιγράφετε. Πρέπει να λέτε για το tw-collections, αν δεν κάνω λάθος.
Παλιά αυτό το script σου έλεγε σε αντικείμενα που δεν είχες σε ποιες εργασίες μπορούσε να βοηθήσει. Έβγαζε ένα χρυσό αστεράκι πάνω δεξιά από το αντικείμενο που έβαζες το ποντίκι και έβλεπες σε ποιες εργασίες θα σου έδινε πόντους εργασίας.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
@knightmaregr Ο καινούργιος κόσμος θα έχει ορόσημα όπως τον Κιοβα η όχι?

Μια μικρή ιδέα για τα ορόσημα αν υπάρξουν δηλαδή, αντί όπως πέρυσι που δώσατε σβόλους και ομόλογα, μπορείτε να δώσετε και σε αυτούς που δεν βάζουν λεφτά στο παιχνίδι, δηλαδή να μην μπορεί μόνο αυτός που βάζει λεφτά να κερδίζει.

Να δώσετε ανταμοιβές στους πρώτους 25 που φτάσουν στο επίπεδο 120..

Οι πρώτοι 3 να πάρουν απο 1 σετ που θέλουν απο τίς χρονιές 2013-2021 και 500 ομόλογα η σβόλους , 4-10 να πάρουν απο 2 κομμάτια και 200 ομόλογα η σβόλους και 11-25 να πάρουν 100 ομόλογα και 1 κουτί ενέργειας.

Μια απλή ιδέα μπορεί να φτιαχτεί και αλλιώς αλλά δεν είναι άσχημη. Αλλά όπως πάντα εξαρτάται απο την εταιρεία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Ο νέος κόσμος δεν θα έχει ανταμοιβές για ορόσημα, επειδή πολλοί παίκτες μπήκαν στον κόσμο Kiowa μόνο για αυτές τις ανταμοιβές και μόλις τις ολοκλήρωσαν διέγραψαν τον παίκτη τους.
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Αφού συλλέξαμε όλες τις πληροφορίες και τις ιδέες που που μας είπατε στις προηγούμενες αναρτήσεις σας, είμαι σε θέση να σας ανακοινώσω ότι σε λίγες μέρες θα ξεκινήσει ένα νέο τουρνουά οχυρών στο κόσμο Sfaira.
Από την επόμενη βδομάδα θα βγει η επίσημη ανακοίνωση με όλες τις λεπτομέρειες.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Αφού συλλέξαμε όλες τις πληροφορίες και τις ιδέες που που μας είπατε στις προηγούμενες αναρτήσεις σας, είμαι σε θέση να σας ανακοινώσω ότι σε λίγες μέρες θα ξεκινήσει ένα νέο τουρνουά οχυρών στο κόσμο Sfaira.
Από την επόμενη βδομάδα θα βγει η επίσημη ανακοίνωση με όλες τις λεπτομέρειες.

Μπράβο , απλά κοιτάξτε να υπάρχει μια ισορροπία και επίσης να βάλετε παίκτες που θα έρθουν σε όλες τις μάχες, όχι απλά να γραφτούν και απο τις 10 μάχες να έρθουν σε 2 , έτσι έγινε και στο προηγούμενο, η τουλάχιστον αν γραφτούν να έρχονται έστω και οφφ για να μην έχει παράπονα η μια ομάδα που ήρθαν 25 αντί 40 από την ομάδα τούς.

Τώρα αν δεν το κάνετε με ομάδες και απλά είναι ενα ατομικό τουρνουά ακόμη καλύτερα..
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Μπράβο , απλά κοιτάξτε να υπάρχει μια ισορροπία και επίσης να βάλετε παίκτες που θα έρθουν σε όλες τις μάχες, όχι απλά να γραφτούν και απο τις 10 μάχες να έρθουν σε 2 , έτσι έγινε και στο προηγούμενο, η τουλάχιστον αν γραφτούν να έρχονται έστω και οφφ για να μην έχει παράπονα η μια ομάδα που ήρθαν 25 αντί 40 από την ομάδα τούς.
Υποτίθεται ότι αυτό το κάνουμε για όσους ενδιαφέρονται να παίξουν μαχες οχυρών. Οι ομάδες θα είναι όσο το δυνατόν ισορροπημένες.
 
Κορυφή