Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για τα Χαρακτηριστικά Έκδοσης 2.157

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Ανυπομονούμε να διαβάσουμε τα σχόλια σας, να μας ρωτήσετε για την οποιαδήποτε απορία σας ή να μας ενημερώσετε για δυσλειτουργίες που μπορεί να εντοπίσατε στην ΝΕΑ έκδοση Χαρακτηριστικών 2.157 στο τρέχον νήμα!
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Την Τρίτη 31 Αυγούστου 2021 θα πραγματοποιηθεί η αναβάθμιση της έκδοσης 2.157 μέχρι τότε δεν θα δουλεύει.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μεταφέρθηκε γι αύριο το πρωί η αναβάθμιση λόγω ένας σφάλματος που παρουσιάστηκε σε μία κοινότητα
 

sniperjohn2

Μέλος
και που εγινε η ενημερωση η αποστολη δεν δουλευει τι εγινε παλι? τοση αναμονη για το τιποτε?
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πρέπει να ολοκληρώσετε την αποστολή "Μετά την ανάρρωση", για να μπορέσετε να αποδεχθείτε την αποστολή Ενέδρα, λόγω ότι άλλαξαν οι απαιτήσεις της προβληματικής αποστολής, απαιτείται ξανά η ολοκλήρωση της προηγούμενης.
 

johnfage

Μέλος
μα πως θα ολοκληρωσουμε την αποστολή "Μετά την ανάρρωση" αφού έχει προυπόθεση να ολοκληρώσουμε τα βήματα ενέδρα και Σχισμένα κομμάτια υφάσματος ?

Screenshot_1.png
 

sniperjohn2

Μέλος
δηλαδη ? τι να κανω εχω αποδεχτει την αποστολη Μετά την ανάρρωση (ID: 3435) και δεν συνεχιζεται πουθενα ουτε στην πολη φαντασμα που ειναι η επομενη . πως θα την ολοκληρωσω? για να αποδεχτω αυτη σιγουρα εχω τελειωση την προγηγουμενη
 

sniperjohn2

Μέλος

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Πρέπει να ολοκληρώσετε την αποστολή "Μετά την ανάρρωση", για να μπορέσετε να αποδεχθείτε την αποστολή Ενέδρα, λόγω ότι άλλαξαν οι απαιτήσεις της προβληματικής αποστολής, απαιτείται ξανά η ολοκλήρωση της προηγούμενης.
Μια καταιγίδα χτυπά (ID: 3434) ειναι η προηγουμενη απο την Μετά την ανάρρωση (ID: 3435) , αλλα δεν υπαρχει πουθενα , και να την ακηρωσω την αναρρωση παλι δεν μπορω να εχω την προηγουμενη ( αυτο αν εννωειται "απαιτείται ξανά η ολοκλήρωση της προηγούμενης" )

Δεν μπορουμε να ολοκληρωσουμε την Μετά την ανάρρωση (ID: 3435) λογο του οτι θελει να ολοκληρωσουμε πρωτα τις αποστολες Ενέδρα (ID: 3436) και Σχισμένα κομμάτια υφάσματος (ID: 3437) και παλι αν ακηρωσουμε την αποστολη Μετά την ανάρρωση παλι δεν βγαζει την οποιαδηποτε αποστολη , αρα τι πρεπει να κανουμε?
 

sniperjohn2

Μέλος
Μια καταιγίδα χτυπά με ΙD: 3434 είναι η προηγουμένη αποστολή την οποία έχουμε τελειώσει για να αποδεχτούμε την αποστολή ID 3435 Μετά την ανάρρωση. Και να την ακυρώσουμε η προηγουμένη δεν ξαναεμφανίζεται εκτός αν εννοείται κατι άλλο γίνετε πιο συγκεκριμένος
 

sniperjohn2

Μέλος
δεν υπαρχει πουθενα αποστολη ουτε στο αγροκτημα Wilson ουτε στην πολη φαντασμα ουτε στο σαλουν που να προχωρησω παρακατω. τι φτιαξατε ?τι εγινε με αυτη την αποστολη ? κοροιδευομαστε? αν δεν μπορειται να την φτιαξετε πειτε μας να μην ασχολουμαστε σβηστε την :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Να το επαναλάβω για ακόμη μία φορά εφόσον δεν έχω γίνει ακόμη κατανοητός:
Όσοι αντιμετωπίζετε πρόβλημα, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το κέντρο υποστήριξης.
 
Κορυφή