Συζήτηση Διαγωνισμού

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλησπέρα,
μία παρατήρηση/απορία. Για τις πρώτες, σωστές και έγκυρες απαντήσεις των 2 πρώτων παιχνιδιών οι νικητές που ανακοινώθηκαν έχουν απαντήσεις που είναι χρονολογικά πιο πρόσφατες (δλδ απαντήθηκαν στο τέλος) σύμφωνα πάντα με τον χρόνο και την ημερομηνία που δείχνει στο κάθε ποστ. Στο 3ο παιχνίδι όμως οι πρώτες, σωστές και έγκυρες απαντήσεις είναι χρονολογικά οι πιο παλιές (δλδ απαντήθηκαν στην αρχή) σύμφωνα πάντα με τις ώρες των απαντήσεων στο φόρουμ. Για ποιο λόγο υπάρχει αυτή η αναντιστοιχία; Ή το φόρουμ είναι για το ανάθεμα ή έχει γίνει κάποιο λάθος ενδεχομένως; Μήπως έχω εγώ λάθος και δεν κατάλαβα καλά κάτι;

Ευχαριστώ.

ΥΓ. Εχω κερδίσει κάπου αλλα και να μην κέρδιζα δεν τρέχει κάτι. Οπότε δεν το αναφέρω για αυτό... :)
Έχετε απόλυτο δίκιο, πήραμε αυτές που φαίνονται απ' τη πρώτη σελίδα θεωρώντας ότι είναι τελευταίες αλλά οι πρώτες απαντήσεις είναι αυτές που βρίσκονται στη τελευταία σελίδα. Θα διορθωθεί άμεσα με τους σωστούς. Μας συγχωρείτε για την αναστάτωση.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Εχω την υποψια οτι ειμαι στους 5 πρωτους που απαντησαν σωστα στο 2ο παιχνιδι, αν γινεται να ελεγκτει καπως θα το εκτιμουσα

Επισης, στις ανταμοιβες την επομενη φορα βαλτε καλυτερα μονο ολοκληρο το σετ....το 1 κομματι απο το σετ παγιδευτη δεν βοηθαει ιδιαιτερα ειναι η αληθεια
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εχω την υποψια οτι ειμαι στους 5 πρωτους που απαντησαν σωστα στο 2ο παιχνιδι, αν γινεται να ελεγκτει καπως θα το εκτιμουσα

Επισης, στις ανταμοιβες την επομενη φορα βαλτε καλυτερα μονο ολοκληρο το σετ....το 1 κομματι απο το σετ παγιδευτη δεν βοηθαει ιδιαιτερα ειναι η αληθεια
Ναι ισχύει αλλά βάση των κανονισμών δεν γίνεται να κερδίσετε σε 2 κατηγορίες. Δηλαδή στο 2ο παιχνίδι αν παρατηρήσετε κερδίσατε στη παρακάτω κατηγορία:
Νικητές - Ένα αντικείμενο της επιλογής σας απ' το σετ Παγιδευτή:
  • @ObamaUSA
  • @kontria
  • @MeliodaS
 

johnfage

Μέλος
Μπορείτε να μου εξηγήσετε την λογική γιατί πρέπει να στείλουν όλοι αίτηση υποστήριξης για να πάρουμε οι υπόλοιποι τις αμοιβές;
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δε θα περιμένουμε και τον τελευταίο για να στείλει αίτημα. Αναμένουμε τουλάχιστον τα 3/4 των νικητών και μέχρι τέλος του μήνα θα έχουν δοθεί οι ανταμοιβές.
 

johnfage

Μέλος
Και αν μισοί τουλαχιστον δεν θέλουν/αρέσει το δώρο που κέρδισαν τότε πάλι θα περιμένουμε μέχρι τέλος του μήνα;
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
θα ήτανε καλύτερα οποιος στέλνει να παίρνει το δωράκι του από το να περιμένει να τελειώσει η διορία για να πάρει το δωράκι του προφανώς οι παίχτες που δεν έστειλαν στην διαχείριση να πάρουν το δώρο δεν θα τους νοιάζει και τόσο η δεν μπήκανε καν στο κόπο να δουν αν νικησαν η όχι
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλό μήνα σε όλους!
Το πότε θα δοθούν οι ανταμοιβές δεν καθορίζονται αποκλειστικά απ' την ομάδα διαχείρισης. Υπάρχουν συγκεκριμένα πρωτόκολλα που πρέπει να ακολουθηθούν πρώτα.
Οι ανταμοιβές σε όσους έστειλαν αίτηση υποστήριξης, έχουν ήδη δοθεί από χθες. Παρακαλούνται όσοι δεν το έχουν κάνει ακόμη, να στείλουν άμεσα, βάση κανονισμών ήταν μέχρι χθες να στείλουν αίτηση αλλά εμείς θα το κρατήσουμε μέχρι τα μέσα του μήνα.
 
Κορυφή