Σετ Αξιωματικού & Μουριέτα

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Γεια σας συμπαίκτες

Θα ήθελα να ζητήσω να ξανά μπούνε αγορά με σβολων τα items από το σετ Αξιωματικού .

επίσης θα ήθελα να μπούνε και τα Όπλα Μουριέτα και το Άλογο και Σέλα Μουριέτα με σβώλους η και ομόλογα .


Αγαπητοί συμπαίκτες την στήριξη σας σε auto το θέμα για να λάβει η inno games ποιο σοβαρά το θέμα αυτό .
 

Deleted User - 316223

Guest
Σιγουρα κατι που πρεπει να γινει, στον κοσμο indiana εχουμε μεγαλη ελλειψη στα σετ και το καινουριο event δεν βοηθησε ιδιαιτερα καθως εδινε συνεχως τα ιδια αντικειμενα σε ολους, εχουμε καταληξει με 4-5 ζωνες και αλλες τοσες μποτες ο καθενας χωρις να υπαρχουν παλτα και παντελονια. το να μπουν στο shop τα συγκεκριμενα σετ θα βοηθησουν παρα πολυ τον κοσμο να εξελιχθει
 

DeletedUser6257

Guest
επισης οταν βλεπεις και χανεις την μαχη να βγαινει σε δημοπρασια η νικη και η συμμαχια που δινει τα πιο πολλα σβολια να κερδιζει,επισης με σβολια να μπορεις να αγορασεις και τα πλεονεκτηματα ολων των χαρακτηρων και ενα τελευταιο οταν ειναι να κανουμε τετοια σχολια να πληρωνουμε σε σβολια
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Όσον αφορα οτι ο Ιντιανα δεν εχει σετ... Πρωτον, αυτο σημαινει οτι ολοι οι παιχτες αρχιζουν απο την ιδια αφετηρια (εγω νομιζα οτι αυτο ειναι καλο...) ενω αν μπουν σετ που αγοραζεις με σβωλους πολυ απλα αποκλειεις ένα μεγάλο μερος των συμπαικτων σου απο δυνατα σετ... Δευτερον, μπορουσαν να αγοραστουν αυτα τα σετ με σβωλους/ομολογα τα Χριστουγεννα.... Τριτον, στις επομενες εκδηλωσεις σιγουρα θα βγει σετ επιθετικο (καλυτερο απο μουριερτα υποθετω)
Οσον αφορα το σετ αξιωματικου ειναι ενα πολυ δυνατο σετ που για μενα δεν επρεπε καν να υπάρχει... το αβανταζ που δινει σε οσους το εχουν αγορασει είναι τεραστιο... Με τετοια σετ το χασμα μεταξυ αυτων που αγοραζουν σβωλια με αυτους που δεν αγοραζουν ή αγοραζουν λιγα μεγαλωνει συνεχως
Οκ πρεπει να βγαλει λεφτα η inno αλλα οπως το παει με τα υπερβολικα δυνατα προνομιουχα σετ οι κοσμοι θα αδειασουν κατευθειαν γιατι πολυ απλα αποκλειουν απο αυτα μια μεγάλη μερίδα των παιχτων.... Προτιματε δηλαδη μαχες 10 vs 10?
Εγω προσωπικα εαν ζητουσα κάτι απο την inno θα ηταν οταν φτιαχτει ενας νεος κοσμος να ειναι χωρις τομπολες και σετακια και δε θα ενθαρυννα για παραπανω σετ και μαλιστα μονο με αγορα με σβωλους... Στο κατω κατω για καποιο λογο υπηρχουν τοσα οπλα και τοσα ρουχα...
Κάθε αποψη σεβαστη βεβαια
 

Hayate Kirino

Νέο Μέλος
Μια φορα το εκανε το λαθος η ινο και εχουν ξενερωσει τα 3/4 των χαρακτηρων...Αυτο το σετ ΑΝ μπει να μπει του χρονου οταν θα εχει βγει κατι αντιστοιχης δυναμικης για τανκ..Σοβαρευτειτε...
 

Deleted User - 315114

Guest
διαφωνώ κάθετα με την πρόταση γιατί είναι λάθος. κάντε μια σωστή πρόταση για όλους τους χαρακτήρες. τα συγκεκριμένα όπλα που ζητάτε είναι για 1 κατηγορία <μονομάχους> και θα αποκτήσουν μεγάλο πλεονέκτημα απέναντι στις άλλες κατηγορίες. οπότε σαν πρόταση είναι λάθος. κάντε 1 πρόταση να εξισορροπεί το παιχνίδι στους χαρακτήρες και θα τιν υποστηρίξω. ώμος το συγκεκριμένο θέμα με τα συγκεκριμένα όπλα θα καταστρέψει τις ισορροπίες μεταξύ τις 4 κατηγορίες χαρακτήρων. τώρα αν ι ΙΝΝΟ ενδιαφέρετε μονάχα για το κέρδος θα υποστηρίξει την πρόταση .αν ενδιαφέρετε για τιν ισορροπία του παιχνιδιού και τιν εξέλιξη του δεν θα δόση καμία σημασία στην συγκεκριμένη πρόταση
 

DeletedUser7710

Guest
Και εγώ διαφωνώ πολύ σπασμένο σετ ήδη δημιουργεί πρόβλημα στα οχυρά και ξενερώνει ο κόσμος. Βάλτε ένα αντίστοιχο για τάνκ και μετά άμα θέλετε ξανα βγάλτε το αξιωματικού.
 
Το παιχνιδι οσο περισσοτεροι παιζουν τοσο πιο ωραιο ειναι. Πιστευετε οτι κατι τετοιο θα προσελκυσει περισσοτερο κοσμο η το αντιθετο;

Να κανουμε ενα γκαλοπ στους παικτες που παρατουν το παιχνιδι, και αν δεν ειναι νουμερο ενα λογος το ποσο δυσκολο ειναι να εισαι ανταγωνιστικος χωρις να βαζεις σβολους να σβησω το φρουρος απο το ονομα μου.
 

DeletedUser7726

Guest
αυτοι πο το εχουν ηδη ξερουν ποσο δυνατο σετ ειναι...Ας το παρουμε κ μεις δεν κακο!!!!!!!
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Πλάκα έχετε :D

Οι περισσότεροι που λέτε ότι το Σετ Αξιωματικού θα έκανε κάποιο καλό, σε οποιονδήποτε κόσμο, δεν παίζατε καν The West όταν πρωτοβγήκε το Σετ.
Από που και ως που, μάθατε και βρήκατε ότι το Σετ Αξιωματικού βοηθάει κόσμους ?

Από την μία σκέφτομαι, μπράβο στο παιδί που έκανε τον κόπο να βάλει μποτάκια να απαντήσουν εδώ στο post :)
Από την άλλη σκέφτομαι, αν δεν είναι μποτάκια, μπράβο στα παιδιά που ακολουθούν αμέσως ότι τους πούνε, είστε μια αρκετά οργανωμένη ομάδα, αλλά είναι πολύ λάθος αυτή η πρόταση, και δεν πρόκειται να υλοποιηθεί ποτέ, για τον απλό λόγο ότι καταλάβανε πως κάνανε λάθος που το βγάλανε το Σετ. Πως το καταλάβανε? Τους έκραξαν από όλους τους κόσμους, σε όλες τις χώρες που υπάρχει το The West.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Ενα σπασμενο σετ με σβολια ειναι....ο Λυκος πιο πανω εχει απολυτο δικιο

οσο δεν υπαρχουν τετοια σετ στους κοσμους, τοσο καλυτερες μαχες παιζονται.....
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Γεια σας συμπαίκτες μου

χαίρομαι πραγματικά που το θέμα μου είχε και θετικές και αρνητικές γνώμες καθώς και τα τελευταία χρονια πολλά άτομα έχουνε ξεγραμμένο το φόρουμ για προηγούμενες υπόθεσις που πολύ παίχτες που παίζουν χρονια τους ξέρουν
παρόλα αυτά το φόρουμ είναι ένα εργαλείο που μπορεί να εκπροσώπηση την γνώμη τον παιχτών στην εταιρία και καλο είναι να το χρησιμοποιούμε σε μεγάλο βαθμό κατά την γνώμη μου .

όσο αφορά τα ρούχα μην ξεχνάτε ότι δεν είναι ένα φιλανθρωπικό ίδρυμα είναι μια εταιρία που θέλει να βγάλει κέρδος τι θέλω να πω είναι ένα μαγαζί που πουλάει μερικά ηλεκτρονικά εικονίδια
ας πούμε για παράδειγμα ( ένα μαγαζί φέτος πουλάει μπλουζάκια αυτό δεν σημαίνει ότι θα πουλάει για 10-20 χρονια τα ίδια μπλουζάκια όπως και στα πραγματικά ρούχα αλλάζει η μόδα αλλάζουν πολλά έτσι και ανεβαίνουν οι πώλησης )μας αρέσει η όχι το the west είναι ένα μαγαζί που θέλει να βγάλει κέρδος όπως και εσείς που είστε αντίθετη με αυτήν την άποψη το είπαμε εδώ αυτό δεν σημαίνει ότι με το που το είπαμε 10 -20 η και 100 παίχτες γίνετε αποδεκτό από την εταιρία γνώμη μου πάντα

και το άλλο σκέλος τις συζητείς θέλουμε η δεν θέλουμε γιατί νομίζουμε ότι είναι λάθος η εταιρία αργά η γρήγορα πιστεύω κατά την γνώμη μου θα ξανά βάλει τα ρούχα αγορά χωρίς να την νοιάζει αν σας αρέσει η όχι
επίσης ούτε στα προηγούμενα σετ δεν μας ρώτησε κανεις για το τι θα βγάλουνε

επειδή κάπου είδα ότι αναφέρθηκε ότι κάποιος κάνει λογαριασμούς μποτ για να γράφουνε σχόλια είναι λάθος άποψη καθώς αν θέλω μπορώ να στείλω 2 κυκλικά στην συμμαχία μου και να γράψουνε 70 άτομα θετικά σχόλια
όπως ανέφερα πιο πάνω το φόρουμ του the west για παλιότερους λόγους δεν είχε μεγάλη ζωή και πολύ παίχτες δεν είχανε καν λογαριασμό και η άλλοι όψη είναι ότι για μερικές μέρες οι εγγραφες το φόρουμ ήτανε κλειστές

ευχαριστώ πάντως που σχολιάζετε και εκτιμώ οποιαδήποτε άποψη και θα ήθελα να παροτρύνετε και άλλους συμπαίκτες μας να χρησιμοποιούν ποιο συχνά το φόρουμ .

Με εκτίμηση Ελ Προφέσορ
 

Deleted User - 315114

Guest
κάνε πρόταση για το
Σετ El Gringo
που είναι το πιο σπασμένο σετ
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Σίγουρα η εταιρεία θα κοιτάξει το κέρδος της, ωστόσο όπως αναφέρθηκε και το παράδειγμα με τα ρούχα δε μπορεί να βγάζει μόνο small νούμερο, πρέπει να ικανοποιεί όλους τους πελάτες με medium, large κτλ.
Άρα, εάν θα βγει κάτι θα πρέπει να ικανοποιεί όλες τις κατηγορίες και όχι μόνο μία συγκεκριμένη και ειδικά αυτό το σετ όπως όλοι γνωρίζουν είναι over powered.

Άρα, όταν γίνεται μία πρόταση προς την εταιρεία, θα πρέπει να ικανοποιεί τους περισσότερους παίκτες και κατηγορίες και η συγκεκριμένη πρόταση ικανοποιεί μόνο μία συγκεκριμένη κατηγορία.
 

LeBron23

Μέλος
dont hate the players,hate the company,δεν φταιει κανεις που βγαλανε το σετ,ανεβαζαν η οχι το ποστ στο φορουμ υπηρχε η πιθανοτητα να το ξαναβαζανε,επισης κανουμε συζητηση δεν ειναι κατι σιγουρο μαγκες,
το αγαπημενο σας νουμερο
 
Κορυφή