Ραδιόφωνο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2490
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2490

Guest
Radio Wild West Saloon

Φίλοι και φίλες...

Επιτέλους ξεκινάμε! Μια ιδέα που μου ήρθε εντελώς τυχαία ένα πρωί, είπα να την κάνω πραγματικότητα! Έκανα ένα μικρό δείγμα και το έδειξα σε φίλους μέσα από το παιχνίδι... Η ανταπόκριση και τα θετικά σχόλια ήταν τόσα πολλά, που αποφάσισα να ασχοληθώ ακόμα περισσότερο...
Πήρα λοιπόν μερικούς φίλους και τους έβαλα σε αυτό το "τριπάκι" του σταθμού... Έτσι φτιάξαμε μια παρέα που θέλει να περνάει πραγματικά καλά ανεξαρτήτως αν είναι "αντίπαλοι" ή "σύμμαχοι" στο παιχνίδι...
Πάμε όλοι μαζί από όλους τους κόσμους να περάσουμε ευχάριστες στιγμές...

Σας περιμένουμε ΟΛΟΥΣ και ΟΛΕΣ!!!

Καλή μας διασκέδαση...

Η έναρξη του σταθμού είναι την Δευτέρα 12/7/2010 και ώρα 10:00!!!
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο ρε παιδιά!!

Καλή επιτυχία.Εννοείται πώς θα σας ακούω όποτε προλαβαίνω ;)



ΥΓ:Μην αρχίσουν τώρα σαν τον Mad18,οι άλλοι Mods ότι είναι παράνομο δεν έχουν πνευματικά δικαιώματα και άλλα τέτοια.
 

DeletedUser2490

Guest
ΥΓ:Μην αρχίσουν τώρα σαν τον Mad18,οι άλλοι Mods ότι είναι παράνομο δεν έχουν πνευματικά δικαιώματα και άλλα τέτοια.

Έχω πάρει έγκριση από τον cord πριν μπω στη διαδικασία αυτή... Και τον ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και τις συμβουλές!!!
 

DeletedUser

Guest
καλη αρχη μανο αν και θα βαρεθουμε να ακουμε τα δημοτικα του θειου νικου...
 

DeletedUser2490

Guest
κάθε παρασκευή βράδυ στις 21:00 θα έχουμε το αφιέρωμα της εβδομάδας!
αυτή την παρασκευή αφιέρωμα στον παύλο σιδηρόπουλο!!!
άγνωστες και γνωστές πτυχές του πρίγκιπα, και φυσικά πολλά πολλά τραγούδια του!!!
 

cord

Ex-The West Team
Έχω πάρει έγκριση από τον cord πριν μπω στη διαδικασία αυτή... Και τον ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και τις συμβουλές!!!

Να σημειωσω οτι η προσπαθεια αυτη δεν σχετιζεται σε καμια περιπτωση με την InnoGames. Η εγκριση που αναφερει ο prmanos εχει να κανει με το οτι μπορει να το ανακοινωσει στο forum, αλλα την αποκλειστικη ευθυνη για αυτο την εχει μονο ο ιδιος και σε καμια περιπτωση η ομαδα διαχειρησης και η InnoGames.
 

DeletedUser3788

Guest
μπράβο πολλή κάλη προσπάθεια.
συνεχίστε έτσι με όρεξη
 

DeletedUser

Guest
μπράβο και από εμένα!!!!

ακουσα προχτές τον μάνο και μου άρεσε πάρα πολυ...

συνεχίστε !!!!
 
Κορυφή