Πόλη Valia Calda

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3441
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3441

Guest
ψάχνω άτομα για την πόλη. είμαστε προς το παρόν 2 μέλη και έχουμε όλα τα κτίρια στο επίπεδο 1. το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να διαβάσετε τους κανόνες ένταξης της πόλης και να τους τηρείτε. όποιος θέλει να μπει ας μου στείλει μήνυμα εδώ ή στο παιχνίδι.
 

DeletedUser3441

Guest
Η πόλη Valia Calda χρειάζεται ακόμα νέους κατοίκους κατά προτίμηση πάνω από 15lvl. Έχουμε τράπεζα, οπλοποιό και μπακάλικο στο επίπεδο 2 και ράφτη στο επίπεδο 3. Χρειαζόμαστε άτομα με όρεξη για να κάνουμε την πόλη δυνατή! Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα για πρόσκληση. Η πόλη ανήκει στην υπερσυμμαχία B-M.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3441

Guest
χρειαζόμαστε επειγόντως εργάτες. η πόλη έχει 5720 πόντους και πολλά λεφτά στο χρηματοκιβώτιο.
 

DeletedUser2824

Guest
εγω εχω την εντυπωση πως λεγετε "πασαμας"
 

DeletedUser

Guest
ιδεα δεν εχω.. pashamas ειναι με greeklish so φανταστηκα θα λεγεται ετσι :p
 

DeletedUser3441

Guest
Η Valia Calda από σήμερα ανήκει στην υπερσυμμαχία MAFIA και εξακολουθεί να δέχεται κατοίκους. Οι πόντοι της πόλης αυτή τη στιγμή είναι 16042.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3441

Guest
Χρειαζόμαστε Εργάτες!!!

η πόλη μου έχει ανάγκη από άτομα και κυρίως εργάτες. όσοι ενδιαφέρονται ας μου στείλουν. η πόλη αυτή τη στιγμή έχει 25412 πόντους
 

DeletedUser

Guest
κανεις δε ψαχνει πολη ρε παιδια?..αν ψαχνει καποιος ας στειλει προσωπικο μηνυμα στον petrozza !
 

DeletedUser

Guest
Έχει αγανακτήσει!

Να σου πω πρέπει να τα βάλεις όλα σε ένα ποστ και να γράφεις

edit1:Η πόλη μας έφτασε τους 500 πόντους
edit2:Η πόλη μας έφτασε τους 16000
edit3:Η πόλη μας έφτασε τους 24000
edit4;Θα έρθετε ποτέ???Maxxarame!!!!!
:D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Εχουμε μαξαρει εδω και καιρο κι εχουμε ενα σχεδον τελειωμενο μικρο οχυρο!Ειμαστε καπου 30 ατομα αλλα ψαχνουμε κι αλλους παιχτες ενεργους πρωθημους να βοηθησουν χρηματικα αλλα και οχι μον την πολη.Οποις ενδιαφερεται να ενταχτει ας μου στειελι ενα μηνυμα στο Game .Ειμαστε θεσ 18-19 και σκοπος μας ειναι να μπουμε στην δεκαπενταδα :D
 
Κορυφή