Πόλη The Leader , CP - Cavo Paradiso

  • Δημιουργός θέματος the leader
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μπορω να ερθω στην πολη σας;

στον κοσμο 1 είμαι μονομάχος από την Dead Man Union και στον κοσμο 2 ύδρισα την πρώτη Dead Man, είμαι στους top 20 μονομαχους και καταταξη 3 στο σθενος
 

DeletedUser1777

Guest
κιιιιιιιιιιι

η πολη δεν βρισκεστε στην καταταξη
 

DeletedUser

Guest
Ναι χαίρω πολύ!!!!:rolleyes::rolleyes:
Αφήνεις κενά????!:eek:
Δηλαδή τα αρχικά -------> (κενό) --------> παύλα -------> (κενό) -------> την πόλη!!!!;)

Αν δεν αφήσεις κενά δεν στην βρίσκει!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
βαζεις το ονομα της πολης εκει που λεει πολη(στο δευτερο κουτακι) και πατας το δευτερο ενταξει ή enter,εννοειτε πως ειναι στον κοσμο 2 και οχι 1

edit,εχετε ξεφυγει απο το θεμα,οι ερωτησεις αλλου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οπως θα ειδατε ο the leader θα λειψει για λιγο καιρο...οποιοσδηποτε θελει να μπει στην πολη μας να επικοινωνησει μαζι μου...δεν μπορω να μπαινω καθημερινα στο φορουμ εδω να σας απαντω...στειλτε μου μνμ στο παιχνιδι...το nick μου ειναι το ιδιο και στο παιχνιδι!!
 

DeletedUser

Guest
ζητειται αμεσα ενας πολυ καλοσ χτιστης...οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μνμ!!
 

DeletedUser

Guest
k1 polh--> Καταφύγιο
xarakthras---> tyxodioktis
name--->rebull.(mn ksesaseis thn telia)

an mporeis vale me sthn polh :p
 

DeletedUser

Guest
prosklhsh

Γεια χαρά παιδιά

θα μου στείλετε πρόσκληση για την πόλη σας;

στο Κόσμο 1 είμαι Μονομάχος level 45

οπότε θα ακολουθήσω τον ίδιο δρόμο και στον Κόσμο 2 :)

Και στους 2 Κόσμους το όνομα μου είναι Lafazanix

ΥΓ. Είμαι και καλός στην ορθογραφία :D
 

DeletedUser

Guest
Μέλος

Γειά χαρά παιδιά, θα ήθελα να γίνω μέλος της πόλης σας. Είμαι 10 lvl και Κατηγορία χαρακτήρα: Τυχοδιώκτης. Στον κόσμο 1 είμαι μέλος της πόλης GRAVEYARD..
 

DeletedUser

Guest
μελλοντικος τυχοδιοκτης .. δεν παιζω στον κοσμο 1
 

DeletedUser2711

Guest
ta3iarhis

Eimai stratiwths ! Ston kosmo 1 exw ergath 51 lvl ! polh nachooo libreee ! O kasparov kai oi upoloipoi paizei na me 3eroun !
 

DeletedUser

Guest
Crazy Shooter - Στρατιωτης

Καμια πολη, παλια ημουνα στην ELLAS και πιο παλια στην Βυθός του Μπικίνι...

Εχω εμπειρια σε μονομαχιες απο κοσμο 1 (οχι και πολλη...), απο κοσμο 9 στον Αγγλικο (πολληηηηηηη) και παρακολουθοντας (εννοω ρωτοντας τους τι κανουνε στο παιχνιδι, βλεποντας τους να μονομαχανε κτλ.) τους θρυλους των μονομαχιων στον κοσμο 1 και σε δυο-τρεις του Αγγλικου (ακομα πιο πολληηηηηηηηηηηηηηη).
 

DeletedUser

Guest
Η πόλη ξαναιδρύθηκε μετά την διαγραφή του ιδρυτή... Όσοι από τα πρώην μέλη αλλά και νέοι θέλετε να έρθετε είστε ευπρόσδεκτοι... φυσικά χωρίς τον Leader δεν θα είναι το ίδιο αλλά θα προσπαθήσουμε :)
 
Κορυφή