Πρώτος διαγωνισμός ερωτικής εξομολόγησης κ2

DeletedUser

Guest
Ναι, ναι καλά ακούσατε.
Ήρθε η ώρα να δείξετε τον πραγματικό σας εαυτό, και να κάψετε καρδιές.

Οι κανόνες είναι απλοί.
Αρχικά, ποστάρετε σε αυτό το θέμα, παριστάνοντας ότι δεν θα λάβετε μέρος. Ως γνωστόν, οι ερωτευμένοι είναι και λίγο ντροπαλοί. Αν δεν είστε ντροπαλοί από την άλλη, βγείτε και φωνάξτε το, Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ!

Όμως είτε ντροπαλοί είτε όχι, το να πας σε μία κυρία και να τα πεις χύμα μπορεί να φανεί άκομψο. Για τον λόγο αυτό, πρέπει να υπάρχει κάποιος μεσάζοντας που βοηθάει την κατάσταση. Σήμερα μπορεί να παραδίδει μηνύματα, αύριο να κρατάει το φανάρι, μεθαύριο να κρατάει τα στέφανα.

Και αυτός είμαι εγώ.

Θα στείλετε λοιπόν τα μηνύματά σας σε εμένα, εντός παιχνιδιού στο ίδιο username (ή αν θέλετε να το στείλετε μέσω φόρουμ για κάποιον λόγο, μπορείτε να το στείλετε στον DarkFox), και εγώ σαν αξιόπιστος και φερέγγυος άνθρωπος που είμαι, θα τα παραδώσω διατηρώντας την ανωνυμία σας, στο φόρουμ, από όπου θα τα δει το αντικείμενο του πόθου σας.


Μετά από μία ψηφοφορία πάνω στις ανώνυμες εξομολογήσεις, θα επιλεχθεί το μήνυμα που ράγισε τις περισσότερες καρδιές, και θα αποκαλυφθούν οι ανώνυμοι εραστές.

Το μήνυμα μπορεί να απευθύνεται σε οποιονδήποτε ή οποιαδήποτε, ανεξαρτήτως φύλλου και φυλής, πόλης ή συμμαχίας. Ωστόσο η Maya, η γνωστή σε όλους μας χορεύτρια από το σαλούν έχει μείνει μόνη της, οπότε είναι αναμενόμενο να προτιμήσετε να εξομολογηθείτε σε αυτή, τώρα που είναι διαθέσιμη.


Βουτήξτε την πένα σας στο μελάνι, ψάξτε τα αισθήματά σας, και γράψτε την καλύτερη εξομολόγηση που γράφτηκε ποτέ!

Επιτρέπεται κάθε είδος γραπτού λόγου, δεν επιτρέπεται η χρήση ακατάλληλου λεξιλογίου, και δεν επιτρέπεται η αντιγραφή από άλλους συγγραφείς.

Μπορείτε να στείλετε σε εμένα τα μηνύματά σας μέχρι τις 25/6/2011, και η ψηφοφορία θα διεξαχθεί μέχρι 1/7/2011.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
O διαγωνισμος αν και ανεπισημος, προφανως τα σπαει και θα παρω και εγω μερος.
Η μαγια ανηκει σε μενα, υστερα απο το γραμμα μου δεν θα θελει κανενας σας :p
 

DeletedUser

Guest
Οφείλω να κάνω μία ειδική σημείωση.

Η ιδέα για αυτόν τον διαγωνισμό προήλθε από την παθιασμένη και φλογερή εξομολόγηση του ******* στην *******, η οποία με έκανε να δακρύσω και να εμπνευστώ το περιεχόμενο αυτού του διαγωνισμού.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Μέσα από τα βάθη της ψυχής μου.

Θα ήθελα να παρουσιάσω εδώ αυτή την συγκινητική εξομολόγηση, αλλά όπως λένε στους δύο τρίτος δεν χωράει, και η δημοσιοποίησή της δεν θα μπορούσε να είναι επιλογή δική μου.

Και πάλι ευχαριστώ.

Edit by El Telehi -> Απόκρυψη ονομάτων προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser280

Guest
δν καταλαβα, που πρεπει να εξομολογηθω...
σε εσένα ή στον ντακ;
τεσπα μην το κουράζουμε, θα εξομολογηθω εδω αρκει να μην το μαθει κανεις και να μεινει κρυφός ο έρωτας μου.

Το εν λόγω προσωπο το γνωρισα την πρωτη κιολας μερα που εκανα λογαριασμο στο γουεστ(αρχές κόσμου 1). Ηταν ερωτας με την πρωτη ''ματιά''. προσπαθησα πολλες φορες να εκδηλωσω τα συναισθηματα μου αλλα εκτος του οτι ειμαι δειλος, δν ηταν κι ευκολο, βλεπετε οι συνθηκες δν το επετρεπαν. περιτριγυριζονταν συνεχως από άλλα ατομα και, θα το πω, καμια φορα ζηλευα ή ξενερωνα που δν ήμουν ο μονος στον οποιο μιλαγε η εδινε σημασια.

τωρα ομως χαρη στην ευκαιρια που μου δινεται θα το πω κι ας το μαθει ολος ο κοσμος.
ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ......HENRY WALKER.

Νικος + Χένρυ = λαβ 4 εβερ.
 

DeletedUser

Guest
οσοι παιζουν στον κοσμο 2 και θελουν να παρουν μερος
τις συμμετοχες ingame στον Unpalepsable

οσοι δεν παιζουν στον κοσμο 2 και θελουν να παρουν μερος
τις συμμετοχες με πμ σε μενα στο φορουμ και θα τις μεταφερω εγω στον κοσμο 2 στον Unpalepsable.
 

DeletedUser

Guest
μετά τα λόγια του DarkFox αναρωτιέμαι πραγματικά αν θα υπάρξει άλλος να τον ξεπεράσει και να εκφράσει τον κρυφό ερωτα του καλυτερα..
περιμένω να δω ποιος θα ρίξει την Maya αν και η ντουλάπα του φύλακα ειναι..κρατημενη!
unpalepsable λυπαμαι αλλα η εξομολογηση δεν θα δει ποτε το φως του..φορουμ για ευνοητους λογους :w:w:w​
 

melenmaria

Μέλος
και εγω που καταλαβα,τι καταλαβα?
ηθελα να κανω ερωτικη εξομολογηση στον νταρκ αλλα μου χαλασε την εκπληξη αφου πρεπει να τη στειλω σε αυτον. τωρα θα συνεχισω να ζω με τον κρυφο ερωτα να μου τρωει τα σωθικα...
 

DeletedUser2571

Guest
και εγω που καταλαβα,τι καταλαβα?
ηθελα να κανω ερωτικη εξομολογηση στον νταρκ αλλα μου χαλασε την εκπληξη αφου πρεπει να τη στειλω σε αυτον. τωρα θα συνεχισω να ζω με τον κρυφο ερωτα να μου τρωει τα σωθικα...


στειλ' την σε μενα να την στειλω εγω στον νταρκ, ως γραμμα απο μια αγνωστη θαυμαστρια του.
 

melenmaria

Μέλος
αχ ναι! παλι γκρι λακε μου βρηκες την τελεια λυση!
γιου αρ μάι σουπερ μαν! περιμενε συντομα τηλεγραφημα!
 

DeletedUser3473

Guest
σε μενα θα κανει καμια ερωτικη εξομολογηση? :blk
 

DeletedUser

Guest
Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα της ερωτικης εξομολογησης ??? :gl
 

DeletedUser

Guest
λέει στο αρχικό πόστ! Όποιος στείλει μέχρι τις 25! Δηλαδή 2 μέρες ακόμα :p:lf
 

DeletedUser2581

Guest
εγω λεω εδω ενα ερωτικο τσιαττιστο και οποιος καταλαβει τι εννοω[μονον κυπραιοι συνηθως].
Αρχιζω:Να σhι να σπιλιο σκοτινον
ουλο θηρια των βουνων και συ στη μεση νασαι
επιθεση πριν σου γινει εννα σου βαλω μια φωνη εφτασα με φοασε
να τα δαμασω με χαρτι
τζιο πιο σ'αρεσει για μαρτι πο τζι να ουλα πιασε
κ'ιαντισ που βουραν να σε φαν να του σφυρας και να κλουθα να πουν εποσπασα σε.

εποσπασα σε:Εδω σημαινει σε εσωσα για οποιους δεν το ξερουν.
 

DeletedUser

Guest
Εγω ακουσα οτι η χηρα (αυτη που εχασε τον ανδρα της) που εχει 5 (3 αγορια και 2 απταλλα) ορφανα παιδακια πηρε τις περισσοτερες ερωτικες εξομολογησεις...τωρα για την ποιοτητα δεν ξερω...ισως καποια αφισα δωματιου...

ΥΓ.Μην βιαστειτε να το λογοκρινετε...αν το κανετε θα χαρακτηριστει ως ρατσισμος απεναντι στις χηρες και στις αφισες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή