Πρόταση για τουρνουά οχυρών

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Εχει δίκιο ο σαςβαραω, η βράβευση της ομάδας θα είναι ιδεατή.

Σε αυτό που είπε ο dog300 πρέπει να προστεθει μια παράμετρος...
Να έχει φαει βολές ο τυχάς... Αλλιώς τους βλέπω όλους κρυμμένους.

Παρόλα αυτά είναι καλή ιδέα, και θα δείξει ποιοι παίζουν ομαδικά και ποιοι για τον πισινούλη τους!
 

DeletedUser

Guest
Το αν παίζει κάποιος ομαδικά ή όχι φαίνεται!
Σημείωση ,οτι Δεν ήθελα να θίξω κάποιον προσωπικά αναφερόμενος στον ταινία..:p που σαφώς και εκτιμώ
 

DeletedUser3541

Guest
Εχει δίκιο ο σαςβαραω, η βράβευση της ομάδας θα είναι ιδεατή.

Σε αυτό που είπε ο dog300 πρέπει να προστεθει μια παράμετρος...
Να έχει φαει βολές ο τυχάς... Αλλιώς τους βλέπω όλους κρυμμένους.

Παρόλα αυτά είναι καλή ιδέα, και θα δείξει ποιοι παίζουν ομαδικά και ποιοι για τον πισινούλη τους!


Προσωπική μου άποψη...

Καλό είναι να μην υπάρχουν πολλοί παράμετροι και γενικά οι κανόνες και οι προϋποθέσεις για να νικήσεις να είναι ξεκάθαρες.

Τώρα στο θέμα του ομαδικού παιχνιδιού, αν κατάλαβα καλά, από την νικήτρια συμμαχία θα στεφθούν και οι νικητές των επάθλων. Οπότε προέχει η ομαδική νίκη.

Και ένα τελευταίο... ξεκολλάτε με τα έπαθλα, το τουρνουά οχυρών θα έχει χαβαλέ και θα περάσουμε καλά! Επίσης, υπάρχει και κάποια πιθανότητα να κερδίσουμε και ένα δωράκι. Μην κολλάτε σε λεπτομέρειες...
 

DeletedUser3409

Guest
*Συγνώμη νομίζω ότι είναι άσχετο με το θέμα... το να καθόμαστε να συζηταμε για τα δώρα... για αυτό άλλωστε είπα η ζώνη να δοθεί με κλήρωση για να μην την υφαρπάξουμε... οι άπληστοι 120ρηδες Τυχο με την μεγάλη περιουσία...
Επίσης θέλω να πω, πως είναι κρίμα να μην έχουν καταλάβει κάποιοι πως αν στα οχυρά δεν παίξεις ομαδικά δεν κερδίζεις... το να βγεις σε ένα τουρνουά ομαδικό, 1ος είναι πολύ μεγαλύτερη υπόθεση και πολύ μεγαλύτερο το γόητρο, από το να πάρεις εσύ ένα δωράκι και να καμαρώνεις!!!
Επίσης θα συμφωνήσω ότι ο Αριζόνα δεν θα είναι έτοιμος ποτέ για τουρνουά... το μόνο τουρνουά που μπορεί να γίνει στον Αριζόνα είναι αντιπαραθέσων και πρωτότυπου... βρισίματος, καθώς και αλαζονείας νεοπλουτισμού... (Πόσους σβώλους ξόδεψες...10000 είσαι παικταράς)
ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ φταίμε ΟΛΟΙ!!! όσοι παίζουμε σε αυτόν τον κόσμο, γιατί η πόλωση και η αντιπαράθεση δεν δημιουργείται μόνο από την μία μεριά, όσο προκλητική και αν είναι αυτή η πλευρά!!!

Συγνώμη για την άσχετη παρέμβαση και νομίζω πως πρέπει να επικεντρωθούμε πως θα γίνει ο διαγωνισμός με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη συμμετοχή και να μην νοιώθει κανείς πως αδικείται...

Επίσης εδώ θέλω να πώ και ένα ΜΠΡΑΒΟ!!! (ναι το κανα και αυτό:p) στην ομάδα διαχείρισης που μας άφησε πριν ορίσει τον διαγωνισμό να συζητήσουμε για τον τρόπο διεξαγωγής του!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4103

Guest
συμφωνώ με τους διαχειριστές...και με τον Immortal Player...τα λεφτά για την ζώνη της Innogames προτείνω κ εγώ να μπουν στο θησαυροφυλάκιο της πόλης με τις μεγαλύτερες ζημιές...ας γίνει τουρνουά στον buffalo και για τους άλλους κόσμους βλέπουμε...
 

DeletedUser3473

Guest
και γω πιστευω πως ειναι λαθος να ξεχωριζεις τον πιο ευστοχο
η αυτον με τις περισοτερες αποφυγες σε ενα ομαδικο παιχνιδι οπως ειναι το οχυρο,
και μαλλον το πιστευω γιατι ειμαι τυχας σε καποιους κοσμους...
καλυτερα να παιρνουν μικροτερα δωρα ολοι οι συμετεχοντες παρα
καλα/σπανια δωρα οι 2-3-4-5....
 

DeletedUser482

Guest
Ευχαριστούμε πολύ για την συμμετοχή και τις προτάσεις σας για την διοργάνωση του τουρνουά οχυρών.
Θα αναλυθούν και θα εκτιμηθούν όλες οι προτάσεις και θα ξεκινήσει το τουρνουά στους κόσμους 1 και 7 (Buffallo).
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή