Πρόβλημα στην αποστολη "η ιστορια του Colcord"

JOHNNY THE FOX

Νέο Μέλος
Έχω φθάσει στην εν λόγω αποστολή εκει που πηγαίνεις στο σπίτι στου Henry. Εκει πήρα την συνέχεια της αποστολής "ο πρώτος ληστής". Ανάμεσα στα άλλα που ζητάει η αποστολή, είναι και 1 καταγραφή (την οποία δίνει η δουλειά "Οδηγος Αποστολής", η οποία θέλει επίπεδο 127 και ακόμα ζητάει 1 εξάντα που δίνει η δουλειά "Εξερεύνηση της Δύσης" η οποία θέλει επίπεδο 130.... Εγώ είμαι επίπεδο 117 και ειναι κλειδωμένες...
ΕΡΩΤΗΣΗ : πως συνεχίζω την αποστολή? κανω οτιδήποτε για να ανέβω επίπεδο και αν προλάβω πρόλαβα ή σταματάω εδω?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Καλησπερα...μπορεις να ζητησεις να σου δωσουν αυτα τα υλικα αλλα ατομα απο το παιχνιδι..ετσι θα μπορεις να την συνεχισεις!
 

DeletedUser8

Guest
1) Μπορεις να δοκιμασεις καποιο αλλο build σε συνδυασμό με την ενίσχυση '' αριστοκρατικες οδηγιες δουλειας με λεπτομέρειες (+250 ποντοι εργασια ) ''
2) Να κοιταξεις εαν υπαρχουν στην αγορα (αν μιλας για κοσμο 1 κοιταξα και δεν υπαρχουν)
3) Να βαλεις καποιον αλλο να τα παρεις για σενα και να στα δωσει
 

JOHNNY THE FOX

Νέο Μέλος
Εντάξει παιδιά ευχαριστώ πολύ !!!! Λίγο-πολύ κάτι τέτοιο είχα και γω υπόψιν μου... Τώρα, αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει με το να κάνει για μένα αυτές τις δουλειές θα του είμουν υπόχρεως και ευγνώμων...Ευχαριστώ πολύ όλους !!!
 
Κορυφή