Πρόβλημα με ψάρεμα

  • Δημιουργός θέματος Buffalo Peter
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
γεια σας παιδιά. είμαι νέος στο παιχνίδι. έχω αποστολή να πιάσω πέστροφες. έχω κάνει την αποστολή 5 φορές μέχρι τώρα και δεν έχω πιάσει τίποτα! κάνω κάτι λάθος;
 

DeletedUser

Guest
γεια σας παιδιά. είμαι νέος στο παιχνίδι. έχω αποστολή να πιάσω πέστροφες. έχω κάνει την αποστολή 5 φορές μέχρι τώρα και δεν έχω πιάσει τίποτα! κάνω κάτι λάθος;

μηπως βαζεις χρονο εργασιας 10 λεπτα?γιατι οσο πιο μικρος ο χρονος εργασιας τοσο πιο σπανιο να βρεις ενα προϊον...δοκιμασε με 2ωρο.
 

DeletedUser

Guest
σ' ευχαριστώ φίλε για την βοήθειά σου. θα περιμένω ένα δίωρο να πιάσω το φρέσκο ψαράκι :p

και μια άλλη ερώτηση αν γίνεται: πού πρέπει να φτάσεις για να αρχίσει να γίνεται λίγο πιο συναρπαστικό το παιχνίδι;
 

DeletedUser

Guest
σ' ευχαριστώ φίλε για την βοήθειά σου. θα περιμένω ένα δίωρο να πιάσω το φρέσκο ψαράκι :p

και μια άλλη ερώτηση αν γίνεται: πού πρέπει να φτάσεις για να αρχίσει να γίνεται λίγο πιο συναρπαστικό το παιχνίδι;

αναλογα το πως θα συνεχισεις...αν συνεχισεις με μονομαχιες δυσκολα θα βαρεθεις,αν αρχισεις με δουλειες κατα την γνωμη μου μετα τα 80 θα βαρεθεις αφανταστα...
βρες μια πολη και παιρνε μερος σε μαχες οχυρων (οταν γινονται) ειναι "συναρπαστικο" και οπως και να εχεις αναπυχθει παντα θα το ευχαριστηθεις...
 

DeletedUser

Guest
σ' ευχαριστώ φίλε για την βοήθειά σου. θα περιμένω ένα δίωρο να πιάσω το φρέσκο ψαράκι :p

και μια άλλη ερώτηση αν γίνεται: πού πρέπει να φτάσεις για να αρχίσει να γίνεται λίγο πιο συναρπαστικό το παιχνίδι;


Αν δεν το βρίσκεις συναρπαστικό γιατί παίζεις?:p
 

DeletedUser

Guest
ωραίο είναι, δεν λέω. αλλά όπως και να το κάνουμε, το να κάνεις συνέχεια αποστολές οι οποίες παίρνουν και τόση πολλή ώρα δεν είναι και το πιο ενδιαφέρον. θέλω δράση :p
 

DeletedUser

Guest
ωραίο είναι, δεν λέω. αλλά όπως και να το κάνουμε, το να κάνεις συνέχεια αποστολές οι οποίες παίρνουν και τόση πολλή ώρα δεν είναι και το πιο ενδιαφέρον. θέλω δράση :p

οι αποστολες δεν εχουν μελλον...πολλες θα μεινουν χωρις να τις κανεις...
www.weststats.com
αυτο θα σε βοηθησει αν δεν το ξερεις ηδη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ναι,όπως είπε και ο PaloukiLuke δεν είσαι υποχρεωμένος να κάνεις τις αποστολές.

Θες δράση?Ασχολήσου με μονομαχίες. :D
 

DeletedUser

Guest
Συνήθως οι περισσότεροι παίκτες δεν κάνουν και πολλές αποστολές, αλλά και πάλι πρέπει να συνηθήσεις να περιμένεις μεγάλα διαστήματα μέχρι να κάνεις κάτι άλλο. Το west είναι γενικά ένα παιχνίδι που πρέπει να περιμένεις. Να περιμένεις και να περιμένεις. Αλλά στην αρχή όντως είναι βαρετό, μετά γίνεται καλό και πολύ αργότερα πάλι βαρετό. Άμα θες δράση και σασπένς κανε ότι είπαν ο ναπο και ο παλουκι μονομαχιες και περνε μερος σε μαχες.
 

DeletedUser

Guest
Monomaxos

το καλυτερο ειναι ο μονομαχος γιατι αν παρεις και ενα οπλακι και εχεις τις ικανοτητες μονομαχιας καλες τοτε δεν βαριεσαι με τιποτα!!εγω ειμαι τυχοδιωκτης στον κοσμο 4 και δεν εχω βαρεθει καθολου στα 32 λεβελ!:)
 

DeletedUser

Guest
έχω φθάσει αισίως σε αυτόν τον κόσμο στο επίπεδο 27 ως στρατιώτης (εντάξει είχα κάνει και κάποια λάθη) και παίζω και σε άλλους κόσμους. το παιχνίδι είναι φοβερό! έχω πορωθεί. δεν περίμενα ότι θα μεταφέρει τόσο ωραία την ατμόσφαιρα της άγριας δύσης...
 

DeletedUser

Guest
μην τον παρασείρετε στο λάθος δρόμο!!!

φίλε μην κάνεις μονομάχο όπως ναναι!! στον κόσμο 2 είμαι στρατιώτης στημένος για μονομαχίες. το επίπεδο μονομαχίας έχει ανεβεί τόσο ψηλά που μπορώ να βαρέσω μόνο λέβελ 80άρηδες (εμπειρίας) και να πάρω και καλή εμπειρία (είμαι λβλ 54)! αν κάνεις μονομάχο να τον κάνεις να ανοίξει και καλές δουλειές! το καλύτερο είναι στρατιώτης με όλα στην επιδεξιότητα, 1/4 ικανοτήτων στην στόχευση, 3/8 ικανοτήτων στο σημάδι κι 3/8 στην εμφάνιση + να πάρεις σετ τσαρλατάνου! κατά το πεντηκοστό επίπεδο (τότε αρχίζει να γίνεται βαρετό αν κάνεις μόνο μονομαχίες) θα ανοίξεις εμπόριο με ινδιάνους κι ίσως τσαρλατάνο (αρκετά καλές δουλειές). θα έχεις κατι να κάνεις και θα είσαι και καλός στις μονομαχίες (αρκει να είσαι ο επιτηθόμενος, στην άμυνα δεν θα είσαι καλός, αλλά είναι αρκετά σπάνιο να σε βαρέσουν) όμως να μην περιμέμενεις στις 10 μονομαχίες να νικήσεις και τις 10! αν είναι τυχερός θα νικήσεις τις 6-7!! (οκ δεν είναι και άσχημα αν κάθε φορά βαράς για 200 εμπειρία η οποία είναι αρκετά καλή για λέβελ 50)... όσο για ρούχα μονομαχιών (το σετ τσαρλατάνου δεν κάνει για μονομαχίες) ο τελικός εξοπλισμός να είναι μαύρο καπέλο, κάποιο σάλι (γκρι, μπλε ή κίτρινο), κόκκινο, μπλε η περίεργο πουκάμισο, σανδάλια (αν πάρεις μπλε η κόκκινο πουκάμισο) ή φανταχτερά σπιρουνάτα παπούτσια (αν πάρεις το περίεργο πουκάμισο) κι τέλος το καλύτερο όπλο για το επίπεδό σου...

(ξέρω είναι μακρύς ο οδηγός λολ)
ελπίζω να βοήθησα:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απαντήθηκε (για το ψαρεμα) και άρα μπορει να κλειδώσει.

για οποιαδηποτε αλλη πληροφορια παρακαλω στα ήδη ανοιχτα θεματα ή στα πμ σας.

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή