Πρωτα Συμπερασματα

  • Δημιουργός θέματος XYMAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδια επειδη ξερω την ελληνικη νοοτροπια η οποια ειναι βαρβαρη και τελειως πoλεμικη, θεωρω οτι αδικουμε το παιχνιδακι. απο τους πρωτους ειπα οτι θα το βαρεθω. μπορει να γινει. ομως λογω της ευκολιας του παντα θα ειναι ενα ευχαριστο διαλλειμα μερικων λεπτων μεταξυ μια δουλειας που θα εχω η ακομα καλυτερα μεταξυ ενος αλλου παιχνιδιου οπως οι φυλετικες.

ειναι κατι τελειως καινουριο. αργο μεν αλλα διασκεδαστικο. και επιτελους σε ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ να εξαρτασαι απο τους συμπαιχτες σου. για καποιους που θελουν να παιζουν 30 λεπτακια την ημερα συνολικα ειναι εξαιρετικη επιλογη καθως δεν σε καιει οπως το tribal.

αν διορθωθουν καποια πραγματακια οπως το lag, το ακριβο premium και ισως να δωθει λιγο περισσοτερο εμφαση στις μονομαχιες τοτε πιστευω οτι θα γινει πολυ καλυτερο.

μην ξεχναμε ομως οτι ειναι ο πρωτος κοσμος... ηδη εγιναν καποιες προσθηκες σημερα και επειδη ειναι νεο παιχνιδι και περιμενουν πολλα απ αυτο οι προγραμματιστες πιστευω μνο να κερδισουμε θα εχουμε.

Οποτε λιγη υπομονη δεν βλαπτει. κανεις δεν ειπε οτι αυτο το παιχνιδι θα ειναι για να γεμιζει την ζωη μας. ειναι απλα ενα διασκεδαστικο παιχνιδι που καλυπτει λιγο απο τον ελαχιστο ελευθερο χρονο της ζωης μας. και χαιρομαι που δεν θα μου επιτρεψει να καω σε αυτο διοτι πολυ απλα δεν γινεται... τι παιζεις 3 ωρες τι 3 ο λεπτα τα ιδια πραγματα μπορεις να πετυχεις...


ας μαθουμε απο αυτο το παιχνιδι να συνεργαζομαστε σωστα γιατι σκοπος ειναι μεσα απο καθε παιχνιδι να κανουμε παρεες τις οποιες πολλες φορες τις συνανταμε σε αλλα παιχνιδια. αν δεν ειμαστε κοινωνικοι στην εξω ζωη ας προσπαθησουμε τουλαχιστον να γινουμε εδω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
XYMAN πολύ σωστά αυτά που λες αν και εγώ ακόμα δεν έχω βρει την ευχαρίστηση περαν του simcity...Σε λίγο όμως τελειώνει ο νεκροθάφτης μας...Τέλος η ειρηνική συμβίωση, αύριο αρχίζουμε τις επιθέσεις να γίνει χαβαλές.


Ελπίζω να μην αρχίσουν μηνύματα του στυλ:

1. Ρε φίλε γιατί μου επιτίθεσαι; (καρα-ΛΟΛ)
2. Ρε συ, αφου δεν σε πείραξα, γιατί μου την πέφτεις; (lol σκέτο)
3. Θα φωνάξω τους φίλους μου και θα σε σκίσουμε (πευτυχημένο lol)
4. Ρε συ αφού ακόμα υπάρχουν τούρκοι, γιατί βαράς εμένα (μουχαχαχαχα, τώρα έπεσα κατω)

Όντως XYMAN οι επιπτώσεις από τις μονομαχίες είναι πολύ μικρές, απλά αδειάζεις τσέπες ή βγαίνεις από την πόλη και δεν έχεις καμία επίπτωση...εμείς οι φουκαράδες οι χτίστες θα τον τρώμε πιο συχνά πιστεύω...

Αντε να ασχοληθούμε λίγο να γελάσουμε...ενδιαφέρον πάντως φαίνεται...
 

DeletedUser

Guest
η μπορεί να έχεις τεράστιους πόντους μόνο σε αυτά που αφορούν τη μονομαχία και το χτίσιμο και τίποτα στα άλλα. οι χτίστες πρέπει να περιβάλλονται από μονομάχους και όπως είπε ο χυμαν ο ένας χρειάζεται τον άλλο εδώ. ετσι θα αναφέρεται το πρόβλημμα και θα επιτίθονται οι μονομάχοι.
 
Κορυφή