Πασχαλινο event

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6668
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6668

Guest
Για καποιο λογο τον οποιο δεν γνωριζω και ενω εχει περασει το 6ωρο δεν με αφηνει να κανω τη μονομαχια στην επιλογη του δωρεαν. Το προβλημα το εχω σε ολους τους κοσμους που παιζω!! Ξερεις κανεις τιποτα??
 

miraz

Νέο Μέλος
κι εγω το ιδιο προβλημα εχω
μου βγαζει αυτο το μηνυμα που λες
 

DeletedUser3978

Guest
αυτο το βγαζει και σε ξενους server αρα δεν ειναι προβλημα δικο σου ή προβλημα του ελληνικου server. απλα περιμενουμε να βγει καποια ανακοινωση.
 

DeletedUser

Guest
αρα τι κανουμε? το μηδενιζουμε με ομολογα και μετα θα μας τα επιστρεψουν ή περιμενουμε? και οι χαμενες γυρες?
 

DeletedUser

Guest
μονομαχιες

καλημερα . το ιδιο μηνυμα βγαζει και εμενα παιδια . λυση δεν βλεπω να μας λενε ομως και πιστευω θα πανε χαμενες οι μονομαχιες. μονο οσοι χρησιμοποιουνε σβολους η ομολογα θα τις κανουν.......
 

cord

Ex-The West Team
To προβλημα εχει αναφερθει ηδη και αναμενουμε επιλυση.
Οταν αυτο γινει θα υπαρξει ενημερωση.
Ζητουμε συγνωμη για την αναστατωση.
 

DeletedUser

Guest
μονομαχιες

τελικα αυτη ηταν η λυση???
αφου εχει λυθει το προβλημα κυριε cord γιατι μου χρεωσατε την μονομαχια χωρις να την εχω κανει? τι θα γινει τωρα??? η ανταμοιβη τουλαχιστον θα πιστωθει????
 

cord

Ex-The West Team
To προβλημα εχει διορθωθει.
Οσοι παιχτες "εχασαν" σβολους για μονομαχιες της Αναμετρησης μπορουν να στελνουν αιτηση υποστηριξης οπου μετα τον σχετικο ελεγχο θα τους επιστρεφονται οι σβολοι αυτοι.
 

DeletedUser

Guest
μονομαχια

η μονομαχια που χασαμε δηλαδη λογω του προβληματος τερμα??????? μιλαω για την free μονομαχια οχι αυτες με τους σβολους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή