Πασχαλινή αποστολή 2015

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7156
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7156

Guest
Καλησπέρα,

Δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό μέρος ώστε να αναφέρω τον προβληματισμό μου οπότε να με συγχωράτε εκ των προτέρων :)

Λίγο περίεργη η νέα αποστολή με τα ραγισμένα αυγά (Πώς μπορείς να ήξερες που ήταν το Πασχαλινό Λαγουδάκι). Είναι πολύ εύκολο να βρεθείς στο ακόλουθο αδιέξοδο:

Αποδέχεσαι την αποστολή, μαζεύεις τα απαιτούμενα υλικά, βρίσκεις το ραγισμένο αυγό και πριν ολοκληρώσεις την αποστολή (η οποία χρειάζεται το ραγισμένο αυγό) ανοίγεις το αυγό! Οπότε μένεις με ένα κομμάτι του puzzle και μια ανολοκλήρωτη αποστολή καθότι δεν μπορείς να ξαναβρείς ραγισμένο αυγό.

Η ερώτηση μου λοιπόν είναι: εσκεμμένα έχει γίνει αυτό για να την πατάνε ορισμένοι ή κάτι πήγε στραβά στην στρατηγική ολοκλήρωσης της αποστολής;

Διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος, ελπίζω να έγινα κατανοητός στο τι αναφέρομαι :)
 

cord

Ex-The West Team
Υπαρχει το εξης προβλημα με την αποστολη αυτη:
Σε καθε αποστολη που ζητα ενα αυγο πρεπει να ολοκληρωνεται η αποστολη πρωτα και μετα να ανοιγεται το αυγο.
Εαν γινει αναποδα τοτε η αποστολη δεν μπορει να προχωρησει.

Εχουμε ενημερωσει το τμημα προγραμματισμου και αυτο που θα διορθωθει θα ειναι πως η αποστολη θα μπορει να ολοκληρωθει ειτε με το αυγο ειτε με το περιεχομενο της, δηλαδη το κομματι παζλ.

Η διορθωση αναμενεται να γινει το συντομοτερο δυνατο.
 

DeletedUser7156

Guest
Ακριβώς αυτό περιέγραψα. Χαίρομαι που έχει γίνει ήδη η ενημέρωση, αλλά επειδή δεν είδα κάπου να αναγράφετε είπα να το θέσω.

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση :)

Keep up the good work!
 

DeletedUser4530

Guest
σημερα (4/4/15) εχω ολοκληρωσει την αποστολη σε 5/7 κοσμους με ανοιγμενα τα αβγα οποτε το προβλημα πιθανον να λυθηκε.
 

DeletedUser6531

Guest
Μεχρι ποτε ειναι διαθεσιμες οι αποστολες?
 

DeletedUser

Guest
Η Maya μου ζητα να της φερω πασχαλινα αυγα.Πού θα τα βρω;
 

DeletedUser6275

Guest
Ξεκινα απο την πολη φαντασμα κι απο εκει θα σε στειλουν στ' αλλα σημεια.
 

DeletedUser

Guest
σε μια τυχαια πολη φαντασμα;εχω ηδη επισκεφθει 2 και δεν εγινε κατι
 

DeletedUser6958

Guest
Σε αυτη που ειναι πανω αριστερα στον χαρτη . Ειναι αποστολη με θαυμαστικο .
 

DeletedUser

Guest
πηγα πανω αριστερα, επελεξα να μαρκαρει τους δοτες αποστολων και τις πολεις φαντασματα και δεν εμφανιστηκε κανενα θαυμαστικο.Μονο το αγροκτημα βλεπω πιο διπλα στο χαρτη , που ειναι ομως αλλη αποστολη
 

DeletedUser

Guest
την εντοπισα, αλλα δεν ειναι ενεργη, δε φαινεται στον χαρτη με θαυμαστικο για να παω
 

DeletedUser6275

Guest
πρεπει να εχεις τελειωσει πρωτα την αποστολη "Διασωση του Σαλουν 2" (εκει που παιρνεις το σετ πρωταρη). Χωρις αυτη πολλες εποχιακες κι επαναληψιμες δε λειτουργουν.
 
Κορυφή