Παραβίαση κανονισμών από mod(joahna)...??!!

  • Δημιουργός θέματος lawpaok
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    joahna
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Λοιπόν αγαπητοί συμφορουμίτες όπως φαίνεται οι mod μας κοροιδεύουν...
westlol.gif

Και για να μην βάλω μέσα όλους τους mod στο ίδιο τσουβάλι μιας και υπάρχουν ορισμένοι "κανονικοί"....συγκεκριμένα η joahna διαπράττει καθαρή παραβίαση κανονισμών...
Σύμφωνα με τον κανονισμό του για τις φόρουμ για τις υπογραφές...
Υπογραφή
Η υπογραφή σου δεν επιτρέπεται να είναι μεγαλύτερη από 80 εικονοστοιχεία (pixel), που είναι περίπου 3 - 4 γραμμές κείμενο. Δεν επιτρέπετε επίσης να είναι κουραστική για τα μάτια, να περιέχει πολλούς συνδέσμους και διαφημίσεις ασχέτως αν οι διαφημίσεις είναι απλό κείμενο ή σύνδεσμοι.
...δεν επιτρέπεται υπογραφή με ύψος άνω των 80 pixels.
Η joahna έχει υπογραφή με ύψος 121 pixels!!!!
Ορίστε και η εν λόγω απόδειξη σε περίπτωση που το αρνηθεί...
2412201070007.png


Έπειτα κιόλας από αυτό το θέμα που άνοιξε για το ύψος το υπογραφών:
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=5504
Η φώτο σε περίπτωση που σβήσει το θέμα που η ίδια άνοιξε...
http://img32.imageshack.us/img32/5699/2412201070900.png
Αυτό κατά τη γνώμη μου είναι απαράδεκτο τόσο από πλευράς της ίδιας όσο και από την πλευρά του αγαπητού μας Co-Ma cord ο οποίος αγνόησε επειδικτικά το PM που του έστειλα σχετικά με αυτό το θέμα...
Πείτε την άποψή σας όσο υπάρχει αυτό το θέμα γιατί είμαι 100% σίγουρος ότι θα σβηστεί και εγώ θα πω αντίο(ban) στην αγαπητή αυτή κοινότητα...
 

DeletedUser

Guest
πολυ σωστα τα λεει ρε anorthosi
τι ειναι αυτα?
οι κανονικοι παιχτες θα τημωρουνται και οι mods να κανουν οτι θελουν?
 

DeletedUser184

Guest
Εχω το προαισθημα οτι η απαντηση σου θα ειναι η εξης:
Μπαν για επιθεση σε mod

Bul13T δεν διαφωνησα απλως δεν προκειται να γινει τιποτα..
 

DeletedUser

Guest
Εχω το προαισθημα οτι η απαντηση σου θα ειναι η εξης:
Μπαν για επιθεση σε mod

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά δεν γίνεται...κάποιος θα πρέπει να τα πει κάποια φορά...
Ακόμα και σαν φόρουμ στην Ελλάδα αυτοί στην εξουσία κάνουν ότι γουστάρουν...
Ε δεν γίνεται...για αυτό πάμε κατά διαόλου...
 

DeletedUser184

Guest
Μην περιμενεις πολλα..Καταλαβα πολλα για την joahna απο την αιτηση μου για forum mod..
 

DeletedUser

Guest
Μην περιμενεις πολλα..Καταλαβα πολλα για την joahna απο την αιτηση μου για forum mod..

Καλά ναι η συγκεκριμένη....σαν άτομο την έχει δει κάπως...αλλά άμα δεν θες να μοιραστείς το ban μου δεν θα συνιστούσα να το συνεχίσεις...:lf
 

DeletedUser184

Guest
Νομιζεις με νοιαζει??Αντε και αποκλειστω...Εδω μου δωσανε infraction γιαυτο μια φορα και ενα καιρο ήταν ο καπιος.μετα απο λιγο καιρο ο καπιος πηγε καπου στην ανατολή...εκει στην ανατολή βρήκε μια φλέβα χρυσού..χαρουμενος αρχίζει να ψάχνει και τελικά βρίσκει αντι χρυσο πετρες..τοτε καταλαβε οτι καπιος την προηγουμενη νυχτα πήγε και βρήκε ολο τον χρυσό..απογοητευμενος τραβηξέ για το σπιτι του.. με την δικαιολογια
συνεχής προκλητικη συμπεριφορά και εμμεση προσβολη μελους της ομαδας
 

DeletedUser

Guest
Νομιζεις με νοιαζει??Αντε και αποκλειστω...Εδω μου δωσανε infraction γιαυτο μια φορα και ενα καιρο ήταν ο καπιος.μετα απο λιγο καιρο ο καπιος πηγε καπου στην ανατολή...εκει στην ανατολή βρήκε μια φλέβα χρυσού..χαρουμενος αρχίζει να ψάχνει και τελικά βρίσκει αντι χρυσο πετρες..τοτε καταλαβε οτι καπιος την προηγουμενη νυχτα πήγε και βρήκε ολο τον χρυσό..απογοητευμενος τραβηξέ για το σπιτι του.. με την δικαιολογια
συνεχής προκλητικη συμπεριφορά και εμμεση προσβολη μελους της ομαδας

LoL...πολύ σκεπτόμενο άτομο ο mod που σου έδωσε το infraction...που είδε την προσβολή;
 

DeletedUser

Guest
κανονικα οι μοντ πρεπει να ειναι παραδειγμα προς μιμηση..δε νομιζω ομως να φας μπαν...ετσι θα σε δικαιωσουν.....και θα κλονισουν την ολη κοινοτητα του φορουμ..
ειμαι πολυ περιεργος να ακουσω μια απαντηση απο την τζοαννα γι αυτο το θεμα...
μπραβο σου που το προσεξες παντως
αλλα οπως ειπε και ενα φιλαρακι:χριστουγεννα ειναι,θα τη γλιτωσει..


http://www.youtube.com/watch?v=1uXsD7O6M8M
 

DeletedUser2953

Guest
ρε παιδια μπορει να ειναι και λάθος της, αυτό δεν το σκεφτήκατε? και πιστεύω δίνετε πολύ προσοχή σε ένα μικρής σημασίας θέμα......................
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μπορει να ειναι και λάθος της, αυτό δεν το σκεφτήκατε? και πιστεύω δίνετε πολύ προσοχή σε ένα μικρής σημασίας θέμα......................

Έλα ρε συ φίλε τώρα...σοβαρά το πιστεύεις αυτό;:hh
 

DeletedUser2953

Guest
Έλα ρε συ φίλε τώρα...σοβαρά το πιστεύεις αυτό;:hh

μια ιδέα ρίχνω, αν και όντως δεν υπάρχουν πολλες πιθανοτητες:w από την άλλη, οι mods έχουν την "εξουσία" μην περιμένεις να δικαιωθείς.........
 

DeletedUser

Guest
Έχω πληροφορηθεί επίσης ότι κάποια άτομα της έχουν στείλει και PM για το θέμα αυτό...αλλά τους αγνόησε...
Όπως επίσης το ίδιο και ο cord...
Δυστυχώς είναι αποκλεισμένοι και δεν μπορούν να μιλήσουν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλησπερα κ απο εμενα παιδια καλες γιορτες χρονια πολλα κ του χρονου. παμε στους κανονες κ στο θεμα

@lawpaok

Συμπεριφορά
Η συμπεριφορά σου προς άλλους χρήστες πρέπει να είναι με σεβασμό και αξιοπρέπεια. Δείξε σεβασμό στο ότι το φόρουμ έχει παίκτες από διάφορες ηλικίες και με διαφορετικές γνώσεις παιχνιδιού.
Για αυτόν τον λόγο δεν υπάρχουν ερωτήσεις που είναι "χαζές". Το μόνο μέρος στο οποίο επιτρέπονται οι προκλήσεις είναι το πολιτικό φόρουμ, και μόνο αν αυτές έχουν σχέση με το παιχνίδι. Οι προσβολές δεν επιτρέπονται σε κανένα φόρουμ του The West.

Τα μέλη δεν επιτρέπεται να παριστάνουν τους moderators. Η προσπάθεια να κάνεις τον moderator θα οδηγήσει σε προειδοποίηση. Μην δημιουργείτε "flames" και μην γράφετε θέματα που είναι προφανές ότι θα κλειδωθούν. Θέματα τύπου "Προτού κλειδωθεί το θέμα" απαγορεύονται.

Απαγορεύετε ο ερεθισμός των moderators και όλες οι προσπάθειες θα τιμωρούνται. Θέματα που προσπαθούν να δημιουργήσουν διαμάχες μεταξύ μελών και πόλεων απαγορεύονται επίσης και θα τιμωρούνται.

Μέλη που εν γνώση τους προσπαθούν να εμποδίσουν την κτίση ενός ενεργού φόρουμ θα αποκλείονται.

κ παμε στο θεμα της υπογραφης της joahnas η οποια δεν ειναι mod αλλα Forum Leader γνωριζετε εσεις αν εχετε παρει αδεια απο τον coma η οχι εχετε τις ιδιες υποχρεωσεις με εκεινη στο φορουμ για να εχει κ εκεινη τους ιδιους κανονες με εσας? Eχετε προσφερει εσεις στο φορουμ οσο εκεινη? Κ φυσικα οι ποινες που θα δωθουν (γιατι φυσικα κ θα δωθουν) ειναι για την συμπεριφορα μερικων κ τον τροπο εκφρασης τους.
 

DeletedUser184

Guest
Καλα Χριστουγγενα και καλη Πρωτοχρονια και ευτυχισμενος ο νεος χρόνος!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή