Παγκόσμιο Κύπελο Ποδοσφαίρου, Βραζιλία 2014

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6637

Guest
εγω πιστευω οτι θα περασουμε

αυτη την ψυχη που βγαλαμε οταν βγηκε με 2η κιτρινη ο μπουφος ο κατσουρανης........με εκανε να πιστεψω ξανα σε αυτη την ομαδα

κ μην πει κανενας οτι σιγα μωρε με την ιαπωνια επεζες
η ιαπωνια ειναι η καλυτερη ομαδα της ασιας!!!!

κ παω στο κοτοπουλο τωρα πιστευω οτι θα κερδισουμε

το μουντιαλ δεν μας ξεκινησε καλα
στο παιχνιδι με την κολομβια φαγαμε πολυ νωρις ενα κουτο γκολ
ανοιχτηκαμε ,δεν καναμε το παιχνιδι μας.....αν κ ειχαμε τις ιδιες ευκαιριες με την κολομβια χασαμε 3-0 καθαρα πλασματικο σκορ


παλι με την ιαπωνια μειναμε πολυ νωρις με 10 παιχτες
βγηκε αλαγη ο μητρογκολ λογω τραυματισμου
οτι σχεδια ειχε ο σαντος πηγαν για πεταμα
αλλα κ παλι δειξαμε ψυχη απο ατσαλι

το τριτο παιχνιδι πιστευω θα το παρουμε κ θα περασουμε να παιξουμε με κοσταρικα στους 16!!!
 

cord

Ex-The West Team
αν περασουμε πεφτουμε με κοστα ρικα κυριε κορντ
Σωστο! Ειχα την εντυπωση οτι η Ουρουγουαη ή η Ιταλια θα εβγαιναν πρωτες, οποτε με Κοστα Ρικα, ακομη πιο δυσκολα... Εκτος κι αν χασει η Κοστα Ρικα απο Αγγλια (πολυ δυσκολο) και κερδισει ενας εκ των Ιταλια Ουρουγουαη αν και παλι δεν ξερω αν μετραει το μεταξυ τους αποτελεσμα ή η διαφορα των γκολ...
 

DeletedUser6637

Guest
η κοστα ρικα θα βγει πρωτη οπως κ να ερθουν τα σημερινα αποτελεσματα
η διαφορα των γκολ μετραει μονο σε τριπλη ισοβαθμια η σε διπλη ισοβαθμια που οι 2 ομαδες αυτες ειχαν φερει ισοπαλια μεταξυ τους

απο την στιγμη που κερδισε η κοστα ρικα κ την ουρουγουαη κ την ιταλια κ δεν υπαρχει περιπτωση τριπλης ισοβαθμιας βγαινει πρωτη οπως κ να ερθουν τα σημερινα αποτελεσματα

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΣΤΑΡΙΚΑ!!!
 

DeletedUser6275

Guest
να περασουμε να κανουμε τι; να παιξουμε με κοστα ρικα το πιο βαρετο παιχνιδι στην ιστορια του μουντιαλ; ζητω το κατενατσιο! :w
 

DeletedUser6275

Guest
μπραβο μας

παιξαμε πολυ καλα στο στυλ παιχνιδιου που μας ταιριαζει. Αντε να δω τωρα, θα ξαναβαλει ο Σαντος τον αχρηστο τον Κατσουρανη; :gl
 

cord

Ex-The West Team
Πραγματι, εγω τουλαχιστον δεν το περιμενα, ευγε και παλι ευγε!
Τα προγνωστικα συνεχιζονται με τον αγωνα Νιγηρια v Αργεντινη.
Φαινομενικα η Αργεντινη παει για ανετη νικη αλλα εχει ηδη προκριθει και ειναι ομαδα ικανη για το καλυτερο αλλα και για το χειροτερο....
 

DeletedUser6637

Guest
40 βαθμοι λιωνει το κορμι
η λυση ειναι μια
ΜΕΝΟΥΜΕ ΒΡΑΖΗΛΙΑ

αυτο το τραγουδι αφιερωσε η φουρειρα στον σαμαρα πριν βαρεσει το πεναλντι!!!
 

cord

Ex-The West Team
Αρχιζουν οι αγωνες νοκ-αουτ των 16 καλυτερων ομαδων του κοσμου!
Πιο καλες ομαδες αντιπαλοι, πιο δυσκολα τα προγνωστικα αλλά και πιο καλα δωρα!
Αρχη με το Κολομβια v Ουρουγουαη, πιστευω οτι θα γινει πολυ καλος αγωνας...
 

black.thunder

Μέλος
Το ξαναλέω για άλλη μια φορά. Σε αυτό το θέμα ΔΕΝ δηλώνετε συμμετοχή στον διαγωνισμό. Απλά κάντε ένα κλικ πάνω στον αγώνα στο ποστ του CoMa και θα σας οδηγήσει στο σωστό θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6275

Guest
ρε τους αθλιους, σωνει και καλα να περασει η Ολλανδια.... οι αθλιοι θιασωτες του κατενατσιο να πανε στους 8 με το ετσι θελω!
 

DeletedUser6275

Guest
αντε να φευγουν τα πουλμαν σιγα σιγα...

:w
 

DeletedUser6275

Guest
Θλιβερο να βλεπεις τη Γαλλια να παιζει πισω απο τη σεντρα απο την αρχη του αγωνα. Αυτοι οι προπονητες καταστρεφουν τις ομαδες τυος. Ευτυχως τα παντσερ κατι τετοιυς δυσκολα ή ευκολα τους ξεπερνανε. Θεμα ψυχολογιας! :wk
 

DeletedUser6275

Guest
Ειναι παιχταρας, μαγος της μπαλλας κι ανταξιος διαδοχος του Μαραντονα. Μονος του παιζει τις τιτικες...
 

DeletedUser6531

Guest
Καλημέρα,

Έχω μια ερώτηση σχετικά με τον διαγωνισμό στο φορουμ οπου προβλεπουμε το ακριβες σκορ καποιων αγωνων και κερδιζουμε ομολογα...

Τι γινεται σε περίπτωση που καποιος παίκτης έχει π.χ 1800 ομολογα και του προστεθουν αλλα 350 αφου προβλεψει σωστα το σκορ?? Θα πανε 2000 και θα χαθουν τα επιπλέον 150 ?? Δεν θα ήταν καλύτερο να δίνονται σε επιστολές αυτα τα ομόλογα, ετσι ωστε καποιος να τα χρησιμοποιησει οποτε αυτος θελει? :grr

Δεν νομίζεται οτι πρέπει να αυξηθεί το όριο των μέγιστων ομολόγων στα 4000 ή 5000 ?? :w

:))
 

DeletedUser

Guest
Σε επιστολές δίνονται άτυχε συμπαίκτη μου που μάλλον μέχρι τώρα δεν κέρδισες τίποτα :lf
 

DeletedUser6531

Guest
Κανεις λαθος συμπαικτη μου

Κερδισα 300 ομολογα στο Γαλλια-Γερμανια και τα προσθεσαν στον λογαριασμο μου....


Μαλλον εσυ δεν κερδισες τιποτα ατυχε συμπαικτη μου και δεν ξες τι λες :D :D :lf :lf
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή