Πίνακας δόξας

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Σήμερα ο παίκτης stalos μπήκε στον πίνακα δόξας..... Όμως εγώ έμεινα άφωνος αφού περίπου απ' το 90 επίπεδο πρώτος ήταν ο παίκτης panos the kid!!:confused:!! Πως έγινε αυτό????????????????? πως ο stalos έκανε την μεγάλη ανατροπή?????? σίγουρα από θέμα πήρας!!! τεσπα, τα λόγια είναι περιττά!!! Ο κόσμος 2 τώρα έχει ένα νικητή!!!! Τον stalo!!!!!!!:):)
 

DeletedUser

Guest
Μια διορθωση. Δεν ειμαι ο νικητης του Κ2 αλλα αυτος που εφτασε πρωτος με πολυ μικρη διαφορα lvl 99.
Οπως υπάρχει και πρωτος στις μονομαχιες , και στις καταταξεις στατιστικών.
Χαιρομαι γιατι πλεον δεν θα εχω σκοπιμοτητα στο παιχνιδι μου και θα μπορω να κανω δουλειες που ουτε καν το σκευτομουν να ασχοληθω πριν.
Στο κ2 πιστευω οτι εγω και ο panos the kid μοιραζομαστε αυτη τη πρωτια.
Καλη συνεχεια σε ολους σας. Δεν θα το σταματησω το παιχνιδι αλλα σιγουρα θα κοιταξω να το χαρω περισσοτερο. Ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια που μου στειλατε με το τηλεγραφειο.
 

DeletedUser735

Guest
συγχαρητηρια και απο εμενα για την πρωτια στην καταταξη εμπειριας.

σε 9 μηνες μονο,χρονος ρεκορ.

και παλι συγχαρητηρια!
 

DeletedUser3157

Guest
Συγχαρήρια stalos, απλά ήσουν καταπληκτικός!! Μελέτησες και δούλεψες την κάθε λεπτομέρια και σίγουρα έχεις κάνει έναν από τους καλύτερους χρόνους ανά το παγκόσμιο!
Σας έρχομαι κι εγώ σε κάνα μήνα :)
 

DeletedUser

Guest
30kviaa.jpg




μπραβο και απο εμένα
 

DeletedUser

Guest
Συγχρητήρια στο stalos !
Έπαιξε καταπληκτικά κι έξυπνα στο τέλος, έχοντας κρατήσει μαζικά πόντους από αποστολές. Κι εγώ έκανα το ίδιο αλλά αυτός είχε κρατήσει περισσότερους.
Σε μισή ώρα περίπου τερματίζω κι εγώ...

Υπάρχει πολλή πίκρα σήμερα, δεν ξέρω τι είναι το χειρότερο ?
να χάνεις την πρωτιά σ'ένα παιχνίδι 9 μηνών με διαφορά μόνο 10 ωρών, ή να βλέπεις τον Ολυμπιακό να κόβει 2 βαθμούς από τον ΠΑΣ μέσα στο Καραισκάκη?είναι δύσκολο ν'απαντηθεί...
Όπως και να'χει θα χαλαρώσω κι εγώ λιγάκι και μετά θα πλακώσω το stalos στις μονομαχίες... χαχαχαχαχα

Θέλω να ευχαριστήσω και όλες τις πόλεις που με φιλοξένησαν κατά καιρούς,
κυρίως όμως τη BIG VALUED NOOBS
και τη Wyatt Earp

Kαλή συνέχεια σε όλους
 

DeletedUser735

Guest
πανο για αυτο στον κ3 εχεις ξεφυγει μερικες δεκαδες χιλιαδες εξπ? :p
 

DeletedUser3157

Guest
Μπράβο και σε σένα pano. Έχετε κάνει καταπληκτικό παιχνίδι, τι ξενύχτια, τι αναλύσεις, τι ξυπνητήρια η ώρα 3 το πρωι, τι στοχεύσεις σε μάχες οχυρών...δεν σας έφτανα με τίποτα!!!
 

DeletedUser

Guest
συγχρητήρια στο stalos !
έπαιξε καταπληκτικά κι έξυπνα στο τέλος, έχοντας κρατήσει μαζικά πόντους από αποστολές. κι εγώ έκανα το ίδιο αλλά αυτός είχε κρατήσει περισσότερους.
σε μισή ώρα περίπου τερματίζω κι εγώ...

υπάρχει πολλή πίκρα σήμερα, δεν ξέρω τι είναι το χειρότερο ?
να χάνεις την πρωτιά σ'ένα παιχνίδι 9 μηνών με διαφορά μόνο 10 ωρών, ή να βλέπεις τον ολυμπιακό να κόβει 2 βαθμούς από τον πασ μέσα στο καραισκάκη?είναι δύσκολο ν'απαντηθεί...
όπως και να'χει θα χαλαρώσω κι εγώ λιγάκι και μετά θα πλακώσω το stalos στις μονομαχίες... χαχαχαχαχα

θέλω να ευχαριστήσω και όλες τις πόλεις που με φιλοξένησαν κατά καιρούς,
κυρίως όμως τη big valued noobs
και τη wyatt earp

kαλή συνέχεια σε όλους

πραγματικα ευχομαι κοσμο 3 να τερματησεις πρωτος εχω βαρεθει να βλεπω τυχοδιωκτες να ειναι πρωτοι......
 

DeletedUser

Guest
παντως δεν ειναι περιεργο μονο στους ελληνικους κοσμους να εχουν μονοτερμα τον τερματισμο οι τυχοδιωκτες πρωτοι?σε αλλες χωρες ειναι στρατιωτες πολλες φορες...αλλα εδω ειναι ελλαδα...
 

DeletedUser

Guest
υπαρχουν πολλοι λογοι για αυτο αυτο που εχω καταλαβει εγω ειναι να ξερεις ποτε να κανεις την αλλαγη κ να το γυρισεις σε μονομαχιες
 
Κορυφή