ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
κ στον κοσμο 2 ηρ8αν καποιοι εξυπνοι που το παιζουν μοντ κτλ δεν εκανα αναφορα γτ ηδη εχω απαντηση με τον δικο μου τυχοδιωκτικο τροπο αλλα για να μην βλεπουμε παλι ποστ με κλεμμενα ακκ σας ενημερωνω:

Administrator Σήμερα η ώρα 6:30 μ.μ.
Καλησπέρα σας και συγνώμη για την ενόχληση.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στο τέλος του μηνός - Ιούλιος - θα υπάρχουν καθυστερίσεις στο παιχνίδι λόγω εφαρμογής της νέας έκδοσης 1.20 η οποία θα περιέχει τα πλέον δημοφυλή "οχυρά"! Η καθυστέριση στους κόσμους 1-2 θα είναι μεταξύ 2-3 ώρες. Παρακαλούμε στείλτε των κωδικό σας για διευκόλυνση της διαδικασίας. Το παραπάνω μήνυμα στάλθηκε σε όλους τους χρήστες The-West
 

DeletedUser

Guest
το εχουν βελτιωσει απο οτι φαινεται απο τοτε που τα γραφανε στα greeklish(ελεος!) στα ελληνικα,επισης για να ξερουν για τα οχυρα μαλλον ξερουν καλα το παιχνιδι,ειναι θεμα χρονου;)να τους βρουνε.
 

DeletedUser

Guest
παντως οι τυποι δεν παιζονται ετσι?το ονομα ειναι administrator?:p
 

DeletedUser

Guest
ναι μαλλον,ειναι μινι τα παιδια...εγω εχω αρχισει και υποψιάζομαι ποιος μπορει να ειναι...τον γνωριζετε ολοι...και ειναι γνωστος για την καλοσυνη του!
 

DeletedUser

Guest
ναιλεγεται Administrator απλα ειναι αηδια για εμας να διαβαζουμε ποστ με κλεμμενα ακκ κ αδικια για αυτους που τα χανουν κ πανω απο ολα οι μοντ δεν φταινε σε τπτ κ ενταξει σε ενα νεο κοσμο δεν εχει κ τοσο διαφορα αν εισαι πχ 20 λβλ ειναι λιγες μερες παιχνιδιου αλλα σκεφτητε πχ να παρουν το ακκ της AURANA απο τον κ1 η καπιου αλλου που εχει λιωσει στο πσ απο την αρχη του κοσμου 1 εχει κουραστει να ανεβασει τον χαρακτηρα του εχει πληρωσει για πρεμιουμ κτλ κτλ
αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι ποιος ο λογος να κλεψει ενα ακκ κ να μην ανεβασει ενα δικο του η καλυτερα να εχει την χαρα να ανεβασει εναν χαρακτηρα μονος.....
 

DeletedUser

Guest
ακριβως σερα.στα 49 μου φαινεται εχασα το ακαουντ προσωρινα για αλλο λογο.δημητρη αν λες αυτον που σκεφτομαι δεν ισχυει.αν και μπαναριστηκε για τον ιδιο λογο αλλα ειχε αλλη τακτικη.ολα αυτα λενε οι φημες παντα
 

DeletedUser

Guest
θα πουλησει οτι εχει το θυμα,και θα το βαρεσει με το αλλο χαρακτηρα του που ανεβαζει κανονικα οπως οι αλλοι
 

DeletedUser

Guest
αυτο που δεν εχω ψαξει ειναι αν γινεται οταν σου κλεψουν το ακκ να μπορεις να ζητησεις νεο κωδικο μεσω email αν 8υμαμαι καλα σε αλλα games πχ ogame σε περιπτωση που καποιος εκλεβε το ακκ μπορουσες να ζητησεις νεο κωδικο κ να σου ηρ8ε στο μσν οποτε για να κλεψει καποιος το ακκ επρεπε να ξερει κ το μσν σου απο το να χασεις τελειως τον χαρακτηρα σου καλυτερα ειναι να χασεις τα ιτεμς σου κ τα ρουχα τουλαχιστον με λιγο κοπο 8α ξαναντυ8εις
 

DeletedUser

Guest
νομιζω γινεται.ναι ναι πρεπει να γινεται.ασε που και να πατησε ιαλλαγη mail θελει 15 μερες για να αλλαξει αφου πρωτα γινει αποδεκτο απο το παλιο.ωστοσο πολλοι εχουν τους ιδιους κωδικους.

υ.γ.=υπαρχουν και καποιοι που οταν πουλανε τα ρουχα πανε στο σαμμανο και σου ανεβαζουν τη ζωη στο 62 και ο σαμμανος για να κατεβει στα κανονικα δηλαδη 50-70$ θελει ενα μηνα και ..........ειναι δυσκολο παρα πολυ.ειλικρινα μιλαω.οπως του Pan.το παιδι ηταν 10ο στην καταταξη
 

DeletedUser

Guest
ελεος ποσο μουρλαμένοι ειναι πια??
και το χειροτερο ειναι να εισαι και ιδρυτης μιας πολης...θα παει και η πολη αλλα ξεφυγαμε λιγο..:cool:
 

DeletedUser1777

Guest
παιδια εμενα δεν μου το εστιλαν ειμαι 39 λβλ
 

DeletedUser2546

Guest
Μονο αυτο σε πειραξε εσενα Tuscon?

προσ theo99:Αυτος δεν ηταν κανονικος αντμιν, ηταν "κανονικος" παικτης και ζηταγε τον κωδικο για κλεψει τον παικτη!Αν σου ζητησει κανεισ τον κωδικο μην τον δωσεις!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή