ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser831
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser831

Guest
Θα ηθελα να εκφρασω καποιες σκεψεις μου στις οποιες οι περισοτεροι που θα διαβασουν μπορει και να μην καταλαβουν αλλα ο στοχος μου ειναι συγκεκριμενος

Το πως επιλεγω να παιξω το the-west ειναι καθαρα προσωπικη υποθεση απο την στιγμη που δεν παραβιαζω κανονες της ΙΝΝΟ GAMΕ

και γινομαι πιο συγκεκριμενος
οσο ειμουνα στην συμμαχια SIDE BY SIDE θεωρω οτι ειμουν τυπικος απενατι στους συμμαχους μου

Απο την στιγμη που δεν ανοικω πλεον σε αυτην την συμμαχια εχω το κα8ε δικαιωμα να παιζω αναλογα με του κανονες που υπαρχουν στην WAR και εφοσων η ηγεσια της συμμαχιας το επιτρεπει να πηγαινω σε οποια μαχη επιθυμω εγω τοτε πραττω αναλογος. Οχυρομαχος μπορει να μην ειμαι αλλα τα οχυρα ειναι μερος του παιχνιδιου και οχι επιδειξη δυναμης.


ΟΛΛΑ τα παραπανο γραφοντε για των εξης λογο

http://screencast.com/t/KwMnPxWZ2

2 από εσάς σας είχα στην πόλη μου κι ενώ είχα την διαβεβαίωση της μίας εξ' αυτών ότι δεν θα αλλαξοπιστήσουν, ορίστε η ανταμοιβή μου για όση βοήθεια τους πρόσφερα! Άτιμο πράμα οι γυναίκες τελικά. Όσον αφορά τον τρίτο της παρέας....με ξένα κόλυβα κάνετε κηδεία...ΟΥΣΤ!!!!!

Revolver Ocelot


Υ.Γ> αυτη ειναι η απαντηση μου ως προς τον προλαλησαντα !!!
 

DeletedUser4356

Guest
Και λιγα σας λεω.....ειστε σε οχυρο μας συμμαχοι κι ερχεστε απεναντι μας;;
Δικαιωμα σας να παιζετε οπως θελετε...δικαιωμά μου να σας κραζω!!
καληνυχτα σας κι ονειρα γλυκα!!
 

DeletedUser852

Guest
Καλησπερα σε ολους...


ΜΜ νομιζω ο τιτλος του θεματος τα λεει ολα. Δν χρειαζεται να πω πολλα. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ

Για να παω σε οχυρα
Για τον ποιον θα στηριξω στα οχυρα

Ναι το ειπα οτι δν θα ενωθουμε σαν war με τoυς just αλλα επισης ειπα οτι δν θα επιστρεψουμε πισω στην SBS . Οπως ειπα οτι δν θα πηγαινω σε οχυρα αλλα ελεος ρε παιδια οχυρομαχος ειμαι κανω καμια μαχη να ξεσκουριασω. Πρεπει να απολογηθω σε ποιες μαχες παω και γιατι??Εδικα οταν ειμαι σε μια 3τη ανεξαρτητη συμμαχια οπου οι κανονες το επιτρεπουν να πηγαινουμε σε οποια μαχη επιλεγουμε εμεις. Ατομικα μπορω να στηριζω οποιους παιχτες θελω και απο οποια συμμαχια θελω. Οσο για το οχυρο στο οποιο αναφερεσε δν εχω αποχωρησει γιατι εκτιμω τα παιδια και δν ξεχναω τη βοηθεια τους.

Βλεπω παντως δν εχασες καθολου χρονο και εβγαλες αμεσως το πορισμα . Θες να με κραζεις δικαιωμα σου...
Προσεχε μην κρινεις για να μην κριθεις
 

DeletedUser831

Guest
φιλε ΑΛΚΗ
απο το υφος της απαντησης σου
καταλαβαινω οτι ουτε σε αυτο ποστ
θα παρω απαντηση

θελω να σου πω οτι ακομα και το the-west
ειναι μια σελιδα κοινωνικης δικτυωσης,
οποτε απο την στηγμη που λες οτι εχεις
το "δικαιωμα" να με κραζεις χωρις
καν να με ξεριες θα πρει να κατεβω στο
επιπεδο σου για να συνομηλησουμε

θα εκτιμουσα εαν εσβηνες αυτα που γραφεις
για μενα στο προφιλ σου.
επιπλεον σεβοσου τις οποιες διαφορετηκες
αποψης υπαρχουν απο τον καθε συμπεκτη σου και
μην νομιζεις οτι εισαι αλανθαστος

φιλικα ΓΙΩΡΓΟΣ
 

DeletedUser4995

Guest
Χμμμμ τώρα ειλικρινά χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος κανενός, ούτε και να εκφράσω άποψη, το να ξεκατινιάζεστε στο φόρουμ είναι ένδειξη ωριμότητας; Έστω ότι δεν έπρεπε να πάρεις άδεια, είναι κάτι το οποίο ενδιαφέρει εμάς που διαβάζουμε το φόρουμ για να ενημερωθούμε για το παιχνίδι; Μάλλον πιο πολύ θα άρμοζε με μεσημεριανή κουτσομπολίτσικη εκπομπή του the-west που θα ενημερωνόμασταν για τις ίντριγκες του παιχνιδιού! Παρακαλώ σοβαρευτείτε και λύστε το θέμα σας μέσω τηλεγραφείου! Δεν αποτελεί θέμα κοινής διαπραγμάτευσης! :p :p :p :p
 

DeletedUser831

Guest
το θεμα μπορει να κλειδωθει και να διαγραφει

ευχαριστω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή