ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ!!!!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3727
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3727

Guest
η ιστορια εχεισ ωσ εξησ...καποιοσ μονομαχοσ με χτυπησε μια φορα κ με κερδισε...εγω ημουν τυχοδιωκτησ κ ιδρυτησ μιασ πολησ κ εστειλα τουσ μονομαχουσ να του κανουν μονομαχιεσ...τον μαγκα τον οποιο ειχα αποκλεισει απο μηνυματα εγραψε στο προφιλ του μαγκασ με ξενα @@ gusxena...βγηκα απο την πολη κ πηγα κ αγορασα οπλο κ ρουχα κ τον χτυπουσα κ τον κερδισα για πλακα ζημιεσ του τυπου 250 χτυπηματα εγω με 30 χτυπηματα αυτοσ....κ εγραψα κ εγω μετα στο προφιλ μου τωρα πωσ σου φαινονται τα δικα μου @@...γιάυτο το λογο αποκλειστηκα...κ ο διαχειρηστησ που μιλησα προσπαθησε να με κοροιδεψει λεγοντασ μου ψεματα για το θεμα μεχρι που τον στριμωξα κ μετα δν απαντουσε....πειτε μου εχω αδικο???????????????????
 

DeletedUser3727

Guest
Κ ΕΠΙΣΗΣ

οταν ειπα πωσ θα το γραψω στο φορουμ ολο αυτο με απεκλεισαν απο το κεντρο υποστηριξησ για να μην μπορω να κανω copy paste τα λογια του διαχειριστη κ τα ψεματα που ελεγε προσπαθωντασ να δικαιολογισει τα αδικαιολογητα.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ναι γιατί είχες υβριστικό προφίλ.

βέβαια και πολύ άλλοι έχουν αλλά δεν τιμωρούνται...


(βλέπε ελλάδα για να καταλάβεις τι παίζει και εδώ)



όπως και να έχει,μόνιμος δεν νομίζω να είναι ο αποκλεισμός.οπότε απλά κάνει 7 μέρες αιτήσεις υποστήριξης για να βρεις-ίσως-το δίκιο σου,και να περνάει και η ώρα


Επίσης σε πληροφορώ ότι θα πάρεις και infraction λόγω του:

Σωστός τίτλος στα θέματα
Η επιλογή του τίτλου ενός θέματος πρέπει να περιγράφει το περιεχόμενο του. Τίτλοι με σκοπό τραβήγματος προσοχής και τίτλοι όπως "ερώτηση", "βοήθεια" και "lol" πρέπει να αποφεύγονται.



Σημ:Σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να κάνω τον mod.Οποιαδήποτε σχέση με την πραγματικότητα είναι συμπτωματική.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3727

Guest
εγω εβαλα οτι εγραφε αυτοσ

πρωτον απο οτι λεει ειναι μονιμοσ....κ δευτερον εγω σου λεω το αλλο....αν ηταν αυτα τα δυο σε μηνυματα κ ο τυποσ εκανε αναφορα με πρωτο το δικο του μηνυμα κ δευτερο το δικο μου θα με τιμωρουσαν????αποκλειεται!!!!!εγω copy paste ekana οτι εγραφε αυτοσ....κ ο διαχειριστησ γιατι προσπαθησε να με κοροιδεψει????
 

DeletedUser3727

Guest
ΔΝ ΕΙΧΑ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!

με απεκλεισαν απο το κεντρο υποστηριξησ κ γι'αυτο το εκανα......
 

DeletedUser

Guest
μήπως έκανες και κάτι άλλο?


γιατί νομίζω ότι με υβριστικό προφίλ παίρνεις 5 πόντους και στους 15 μπαίνει αποκλεισμός.
 

DeletedUser3727

Guest
ΠΗΡΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ

για αυτο τον λογο πηρα δυο φορεσ μεσα σε 3 μερεσ κ ο διαχειριστησ μου εγραψε οτι κ καλα ειχε σβηστει το προφιλ του τυπου που εγραφε το ιδιο @@ απο την πρωτη φορα ενω ελεγε ψεματα κ γιατι του ειπα πωσ αφου ηταν αυτο ακομα εκει γιατι οχι κ το δικο μου........κ οταν του το ειπα αυτο σταματησε να απανταει κ σημερα που επεμενα να απαντησουν κανεισ δν απαντουσε κ με απεκλεισαν απο το κεντρο υποστηριξησ για να μην κανω copy paste τα ψεματα του κ τα βαλω εδω...γιατι τουσ ειπα πωσ θα το κανω αν δν απαντησει....Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΠΟΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ Κ ΕΛΕΓΑΝ ΟΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΓΡΑΦΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΟΥΝΤΑ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΟΣΩΝ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΔΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΘΕΟΙ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δηλαδή σου έκαναν παρατηρήσεις και εσύ δεν το άλλαζες?
 

DeletedUser3727

Guest
..........

ειλικρινα την πρωτη φορα δν καταλαβα οτι ηταν απο αυτο η ποινη γιατι ειχαμε κ κατι διαφορεσ με την πολη του κ ελεγαν οπωσ κ εμεισ κ εγραφαν διαφορα κ εγραφε στην ποινη πωσ παραβιασεσ τουσ κανονεσ επικοινωνιασ κ πιστεψα πωσ ηταν απο καποι μηνυμα που ειχα στειλει....σε αυτο μπορεισ να μου απαντησεισ γιατι προσπαθησε να με κοροιδεψει ο διαχειρηστησ κ μου ελεγε ψεματα??????
 

DeletedUser

Guest
δεν σε κορόιδεψε κανείς,μάλλον είχες βρίσει κάποιον παλιά και σε έκανε αναφορά τώρα...
 

DeletedUser3727

Guest
ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ

μου ειπε πωσ πριν απο τρεισ μερεσ απο την πρωτη αναφορα ειχε σβηστει κ δν υπηρχε κ το δικο του προφιλ ενω ειμαι απολυτωσ σιγουροσ οτι το προφιλ του ηταν αμετακινητο εκει εδω κ 20 μερεσ τουλαχιστον κ δν σβηστηκε ποτεεεε ενω εμενα ηταν 3-4 μερεσ......γιατι μου ειπε ψεματα??????
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβαίνω τι λες.... :/


Hints and tips:Στα ελληνικά έχουμε και αυτά τα 2 σύμβολα: ''.'' '',''
 

DeletedUser3727

Guest
.......

ρε παιδι μου ο διαχειριστησ οταν του ειπα πωσ φαινεται καθαρα ποιοσ το εγραψε πρωτοσ το @@ κ πωσ δν ειναι δυνατον αυτοσ να μου κανει αναφορα για κατι που αυτοσ εγραψε πρωτοσ ο διαχειρηστησ ειπε πωσ ειχαν διαγραφει κ τα δυο προφιλ κ το δικο μου κ το δικο του απο την πρωτη αναφορα πριν 3 μερεσ κ πωσ δν επρεπε να το ξαναγραψω γιατι αυτοσ το ειχε σβησει κ πωσ επρεπε να το εχω ελεγξει αυτο.....πραγμα που ηταν ψεμα γιατι ποτε μα ποτε δν διαγραφηκε αυτο που αυτοσ εγραφε...κ επιπλεον εγω δν ανεφερα το ονομα του στο προφιλ μου ενω αυτοσ το εγραφε gusxena........
 

DeletedUser

Guest
το ξανάγραψε αυτός,το ξανάγραψες και εσύ και είδατε και οι 2 τη γλύκα.απλά εσύ συνέχισες να επιμένεις ότι σε κοροϊδεύουν και πήρες μόνιμο αποκλεισμό.
 

DeletedUser

Guest
με κούρασες ειλικρινά.

αδερφέ επειδή από όσο μπορώ να καταλάβω είσαι σίγουρα πιτσιρικάς, μάθε σε παρακαλώ να ακούς πρώτα τον άλλον και μετά να βγάζεις γλώσσα. την περίπτωση σου δεν την ξέρω αλλα το σίγουρο είναι πως κανεις διαχειριστής δεν είπε ψέματα. απλά είσαι μικρός και σου φταίνε πάντα οι άλλοι.


κλειδώνει, την επομενη φορα που θα μιλήσεις πρώτου βουτήξεις την γλώσσα σου στο μυαλό σου, θα σε αποκλείσω.
 

DeletedUser

Guest
και θα τον νοιαξει πιο πολυ ο αποκλεισμος απο το παιχνιδι η απο το φορουμ του παιχνιδου???
 

DeletedUser

Guest

κλειδώνει, την επομενη φορα που θα μιλήσεις πρώτου βουτήξεις την γλώσσα σου στο μυαλό σου, θα σε αποκλείσω.

Wise you speak master Yoda...
Εγω παντως αν ημουν στην θεση καποιου διαχειριστη θα σε ειχα αποκλεισει γιατι θα με ειχες πρηξει λογικα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή