Ο πονος μου...

DeletedUser

Guest
Το πιο lol θεμα ολου του φορουμ!Δεν μπορω!πρπειε να πω οτν πονο μου!τα παραπονα μου!Φενεται χαζο το θεμα...
Ε λοιπον πειτε οτι παραπονα θελετε!
Εγω αρχιζω...

Ειναι πουλ ΕΛΕΟΣ!Ενω οι περισσοτεροι στον κοσμο 4 βρισκουν κατι παο μαχες εγω ποτε τπτ?Γτ?Γτ δε με θελει η νεα φορμουλα?γτ?Ακομα και σοτν Beta Που παω σε 100 μαχες μονο παλιο βαλιτσα γιατρου βρισκω οταν λυποθημαω,αλλιως τπτ!Τι εχω κανει?Εχω κανει φονο?Εγκλημα?Αμαρτια?Τι?Εκανα προσυχη τα Χριστουγεννα σε ολους τους κοσμους!Και σαν να μην ευχατε αυτο...Ενω beta 1 ειχα ανοιξει 2 πορτε μονο λαθος,δε με αφηνε να παρω ελκηθρο:drμονο σακουλακι:sadΤι εχω κανει ρε παιδια?ΕΛΕΟΣ!Τελος στους beta κανω απειρες ωρες τυμβο και τρωω γλυκοριζες,αλλα κανενα drop....(εκτως απο παλια που εβρισκα τα παντα....drake σαν τρελος...bowie ....τα παντα....)Τι αμαρτιες εχω κανει ρεπ αιδια?


Ελπθζω να κατανοησετε οτι θελω να μοιραστω τον πονο μου μαζι σας και να μην φαω κανα νφραψτιον...:dr
 

DeletedUser5052

Guest
Εγω που παω να κανω εγγραφη στον beta και ειναι γεματος???!!!!
 

DeletedUser3473

Guest
εγω εχω πονοκεφαλο καθε φορα που ανοιγω το φορουμ....
τοσα πολλα θεμματα να σπαμαρεις...τοσο λιγος χρονος.... :blk
 

DeletedUser

Guest
διαγραψου απο το west η περιμενε την επομενη εκδοση για να σ γυρισει η τυχη!

και οι 2 ειναι καλες λυσεις
 

DeletedUser

Guest
διαγραψου απο το west η περιμενε την επομενη εκδοση για να σ γυρισει η τυχη!

και οι 2 ειναι καλες λυσεις

χμμμμμμμμμ.....γιατι οχι:lfαλλα βαριεμαι να περιμενω παλι μια εβδομαδα οπως στον κοσμο 1:blkΟποτε την απορυπτω.....
Οσο για την αλλη εκδοση...περιμενω ή οχι θα ερθει...
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αναρωτιέμαι γιατί έχω πονοκεφάλους αφού ακούω για 5 ώρες slipknot με τα ακουστικά στο φουλ. Επίσης αναρωτιέμαι γτ δεν μπορώ να κουνήσω το σβέρκο μου αφού χθές έκανα μονο 1μιση ώρα συνεχόμενα headbanging.... πφφφ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
όντως περίεργα πράματα σου συμβαίνουν φίλε.. εξωπραγματικά!
 
Κορυφή