Νεο ρεκορ

  • Δημιουργός θέματος Lakoras
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
@PaloukiLuke

Μήπως μπλέκεις πολυ το West με την πραγματική ζωή;!;!;!Εγω εδω μέσα μία ομάδα διαχείρησης βλέπω και ένα Κέντρο Υποστηριξης!!!!Λείπει αυτός που θεσπίζει τους κανονες,φυσικα με συγκατάθεση των πολλών, ή μου φαίνεται;
 

DeletedUser

Guest
Παιδια ειμαι ενα 13χρονο παιδι και βλεπω τα χαλια μασ και λυπαμε πολυ και αναροτιεμε . (ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ) Αμα μαθουμε να παιζουμε δειχνουμε πωσ μαθαμε τι ειναι το RESPECT αυτο εχω να πω.

ΛΥΠΑΜΕ ΛΥΠΑΜΕ ΛΥΠΑΜΕ
 

DeletedUser

Guest
@PaloukiLuke

Μήπως μπλέκεις πολυ το West με την πραγματική ζωή;!;!;!Εγω εδω μέσα μία ομάδα διαχείρησης βλέπω και ένα Κέντρο Υποστηριξης!!!!Λείπει αυτός που θεσπίζει τους κανονες,φυσικα με συγκατάθεση των πολλών, ή μου φαίνεται;

Ολα τα παιχνιδια ειναι βασισμενα με τον εναν ή τον αλλο τροπο στην πραγματικα ζωη,ακομα και τα πολυ τραβηγμενα.
Οι διαχειριστες υπαρχουν και επιλεχθηκαν οχι για να θεσπιζουν νεους κανονισμους,αλλα για να προσεχουν να μην τους παραβει κανεις.
Δεν ειναι η κορυφη της πυραμιδας και φυσικα δεν εχουν απεριοριστες εξουσιες και αρμοδιοτητες.
Απο εκει και περα αν εχεις καποιον κανονισμο θα μπορουσες μεσω του κεντρου υποστηριξης να τον προτεινεις στον CoMa και αυτος με την σειρα του αν τον βρει λογικο/σωστο/κλπ να τον μεταβιβασει σε καποιον πιο υπευθυνο στα κεντρικα της εταιρειας.
(παλι δεν μιλαω με απολυτες λεπτομερειες λογω αγνοιας αλλα αυτη ειναι η βασικη ιδεα)
 

DeletedUser

Guest
αμπαλαέα 2!!!

Dolores....Απ' ότι συμπεραίνω, ο νούς σου δεν έπιασε τόσα και τόσα κατεβατά, την αγανάκτηση θα έπιανε? Μην τα θες και όλα δικά σου....μην το ζορίζεις πολύ και κάψεις καμιά φλάντζα....ασε...ανώτερα μαθηματικά....που να σε εξηγώ τώρα..:tmbl

Μα δεν κατάλαβες.....δεν σε απαγόρευσε κανένας να χτυπήσεις οχυρά...να το κάνεις όμως με λίγο αξιοπρέπεια, δεν μπορείς?
Αλλά ποιός έχασε την αξιοπρέπεια για να την βρει κάποιος με ένα τόσο παρακμιακό όνομα?!?!

Τέλος, σε ευχαριστώ για την πρότασή σου για απόδραση αλλά δεν χρειάζομαι διακοπές...να εξαφανιστούν οι άμυαλοι χρειάζομαι...γι αυτό... ΕΞΑΤΜΙΣΟΥ!!!!

PALOUKI....Με την δική σου λογική, κάθε οχυρό θα είχε θέση για 1 πόλη...ενώ εδώ βλέπουμε πως ακόμα και ένα μικρό οχυρό έχει θέσεις για 2 πόλεις...άρα αυτοακυρώνεσαι από τα γεγονότα!
Εδώ μιλάμε για νόμους και δεν περισσεύει χώρος για τις αντιθέσεις σου...είναι σαν να αμφισβητείς την βαρύτητα!!! Είσαι πιλότος? Ή μήπως ο superman?Όχι!Άρα η γνώμη σου αππορίπτεται!!!
Μιλούσες πιο πριν για τους κανόνες του παιχνιδιού και οτι δεν αναφέρεται πουθενά πως απαγορεύονται οι πολλαπλές....
Θα σε συμβούλευα λοιπόν να ξεσκονίσεις τα σκονάκια σου και αυτά που δεν σε συμφέρουν....Γιά ψάξε λοιπόν αν λέει πουθενά το εγχειρίδιό σου πως απαγορεύεται μιά πόλη να έχει οχυρό 30 κομητείες μακρυά....
Αν μιά πόλη δεν είναι ικανή να κατακτήσει το οχυρό στην κομητεία της, να μην της φταίνε οι άλλοι που το καπαρώνουν πριν απ' αυτήν....
Εσείς αυτό το λέτε πλεονασμό...εμείς το λέμε ΜΑΓΚΙΑ!!!!
 

DeletedUser3809

Guest
παλουκι δεν σε αναγνωριζω αμα ξαναμιλησεις ετσι με αυτες τις καταπληκτικες εκφρασεις θα πηδηχτω απο το παραθυροκαι πανε και χτυπα το οχυρο που ζητησα
ελεος δεν θελωσοβαροτητα θελω χαρα καιπλακα τηνσοβαροτητα -σοβαροφανεια ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ τηνβλεπουμεκαθε μερα στην ζωη μας και βλεπουμε που οδηγει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Παρομοια θεματα που θα ανοιγονται θα κλειδωνουν απευθειας μεχρι να μαθουν αυτοι που πρεπει να συμπεριφερονται και θα δινονται οι απαραιτητες ποινες.






Η παραπάνω δήλωση του coma θα τηρηθεί στο 100% για τον κόσμο Arizona και δεν θα υπάρξει καμία ανοχή προς οποιοδήποτε!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή