Νεο ρεκορ

  • Δημιουργός θέματος Lakoras
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μεχρι πριν λιγο καιρο με τσακιζε ο αλαμεντα τρεις φορες την ημερα μονομαχια και ειναι 30+ λεβελ παραπανω , το ιδιο κανει τωρα ο πουμπλιος , απαιτω να βρειτε νεο κανονισμο για να γλιτωσω απο αυτη τη κατασταση .:p

Ασε μας ρε damien που θες κανονισμο για το οτιδηποτε , ημαρτον
 

DeletedUser

Guest
Λακορα οπως δεν ασχολούμαι μαζι σου θα σε παρακαλούσα να μην ασχολείσαι και συ...Και ναι ειναι απαίτηση μου να θέλω κανονισμό...Εσένα ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα σου;
 

DeletedUser482

Guest
@Damien Archfield
Αν έχετε συγκεκριμένα στοιχεία παρακαλώ κάντε αίτηση υποστήριξης.
Στην περίπτωση που δεν το κάνετε θα θεωρηθείτε απλά υποκινητής.

Δεν έχει κανένας το δικαίωμα να πυροδοτεί με υπόνοιες και εικασίες συζητήσεις στο φόρουμ.
Οι Διαχειριστές προσπαθούν να τηρούνται οι κανόνες και οι κανονισμοί του παιχνιδιού.
Η ομάδα διαχείρισης κρίνεται για το έργο της καθημερινά.
Το αν κάνει σωστά την δουλειά της ή όχι αυτό δεν είναι αντικείμενο συζήτησης στο φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
Εντάξει...Συνεχιστε τη σωσή δουλειά σας λοιπόν...Συγνώμη που ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να σς αμφισβητουμε...Καλη συνεχεια σε ολους...Τελος...
 

DeletedUser

Guest
Εχει ηδη περασει σχεδον 1,5 ωρα απο την τελευταια μαχη που δηλωθηκε και ακομα δεν εχει μπει αλλη!!!

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ!!!

Δεν ειναι δυνατον τοσοι παικτες να μενουν απραγοι για τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα.
Προτεινω να γινει αλλαγη στους κανονες και να δηλωνονται αυτοματα μαχες οχυρων ανα μιση ωρα σε καθε διαθεσιμο οχυρο.
Αλλιως προβλεπω οτι οι παικτες αυτου του κοσμου θα βαρεθουν συντομα!!!
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχχαχαχχαχα νομιζω ο νιβας κ ο πλουκι με καλυπτουν απολυτα
+απειρα να δηλωνονται κανε μιση ωρα
Τι υπερτατα απροβλεπτος κοσμος

ευγε θελω να χτυπησω κ γω οχυρο
υπαρχει καποιο αχτυπητο?;ρ
 

DeletedUser2571

Guest
επειδη υπαρχει μεγαλη ζητηση, εγω προτεινω τα οχυρα να μπορουν να διπλοχτυπιουνται και οι επιτιθεμενοι να μπορου να πυροβολουνται μεταξυ τους.
εγω π.χ. θελω να χασει το οχυρο του ο λακορας, πηγαινω στην επιθεση αλλα δεν θελω και να του το παρει η Λιλη.
στο τελος να γινει και μαχη μεταξυ των επιτιθεμενων για το ποιος θα το κρατησει.
αυτο δεν το σκεφτηκαν στην innogames...
 

DeletedUser

Guest
η επισης να μπορεις να παρεις το οχυρο σε μια παρτιδα ποκερ , ετσι κι αλλιως μπαινει το ποκερ συντομα , να παιζουμε τα οχυρα και στα χαρτια
 

DeletedUser

Guest
αμπαλαέα!!!

Ακριβώς έτσι παίζω. Εξηγήθηκα μόνο γιατί σαν παίκτης διαφωνώ με τις συννενοήσεις για μάχες και γιατί νομίζω ότι κάθε πόλη θα πρέπει να έχει όσα οχυρά μπορεί να συντηρήσει. Αν δεν μπορεί κανένα, ας μην έχει κανένα.

Γιούχου!!!!
Είμαι και γω μιά ακόμα αγανακτισμένη παίκτρια απ τις πολλαπλές μάχες...και αγανάκτισα περισσότερο διαβάζοντας τις απόψεις του Lakora (και ζητώ συγνώμη που βρίζω απογευματιάτικα!)...

Διάβασα πολύ προσεκτικά τα όσα λέγονται παραπάνω και έχω να σχολιάσω....

Ίσως είναι πλεονασμός μιά πόλη να έχει παραπάνω οχυρά απ όσα μπορεί να υπερασπιστεί, αλλά αυτό θα ίσχυε σε περίπτωση που κάθε οχυρό είχε 1 πόλη μέσα, άρα το υπερασπιζόταν 1 πόλη και έκανε επίθεση άλλη 1!
Κάθε οχυρό έχει και άλλες πόλεις μέσα και σε κάθε μάχη μαζεύεται όλη η συμμαχία...
Άρα αυτό που λέτε δεν υφίσταται και αυτομάτως απορρίπτεται!

Κάθε πόλη δικαιούται να έχει όσα οχυρά θέλει, αν μπορεί να τα υπερασπιστεί με την συμμαχία της και αυτό θα φανεί σε μία μάχη (και όχι 50 ταυτόχρονα) και σε λογική ώρα server....
Δεν είναι υποχρεωμένοι όλοι να είμαστε ξύπνιοι μέχρι τις 6 το πρωί επειδή κάποιοι βρίσκουν έτσι νόημα στην μίζερη ζωή τους....
Κάθε μάχη θα πρέπει να είναι ΔΙΚΑΙΗ!!!
Φαντάζεστε τι θα γινόταν αν σε κάθε αγώνα του Ζαμπίδη τυχαία υπνωτιζόταν ο αντίπαλος???
Πόσοι θα χαίρονταν μιά νίκη-πίθηκο???
Φαντάζομαι όσοι χαίρονται τώρα που θα πάρουν ένα οχυρό στις 4 το χάραμα επειδή οι αμυνόμενοι κοιμούνται για να πάνε το πρωί στις δουλειές τους και στα σχολεία τους.....

Τέλος, παρατήρησα πως οι παίκτες που κάνουν τις πολλαπλές και οι διαχειριστές έχουν ακριβώς τις ίδιες απόψεις....Τυχαίο??? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!
Εσείς μπορεί να το λέτε κοινή λογική.....εγώ το λέω ΒΥΣΜΑ!!!! :wk
Άρα θα συμφωνήσω πως μερικοί κωφεύουν....
Όπως πιστεύω ότι δεν χρειάζεται κάποιος διαχειριστής να παρεξηγηθεί με όλα αυτά και να με κλείσει το στόμα (πράγμα που το ξαναείδαμε), κυρίως για τρείς λόγους:
1ον διότι έχω ακούσει για πολιτικό άσυλο...όχι για διαχειριστικό....
2ον διότι για το ''Lakoras'' πάνω-πάνω ζήτησα συγνώμη και ξαναζητώ που μιλάω τόσο χυδαία και
3ον γιατί όντως ισχύει πως όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω..... :gl
 

DeletedUser

Guest
ασε μας ρε Λάκορα που ειδες ρεκορ..το ρεκορ θα ειναι να χτυπηθουν ΟΛΑ!
120 υπαρχουν..γιατι μερικα να μεινουν παραπονεμενα?
εγω πιστευω οτι τα παιδια εχουν καποιο περισσευμα σβολων (σιγα μωρε την ΔΕΗ την πληρωνετε και τον επομενο μηνα!) και τους παρακαλω να χτυπησουν και τα υπολοιπα..
 

DeletedUser

Guest
Μια επιπλεον προταση θα ηταν να μπει η επιθεση σε οχυρο ως εργασια.
Και να παιρνεις XP και χρηματα καθε φορα που δηλωνεις μια.
Ετσι κι αλλιως απο οτι βλεπω στον Αριζονα οι περισσοτεροι δεν κανουν τιποτα αλλο. Μονο δηλωνουν επιθεσεις. Αρα δεν πρεπει κατι να κερδιζουν απο αυτο?
Τζαμπα να πηγαινει τοσο τρεξιμο?
 

DeletedUser5545

Guest
Οχι και τσαμπα!

Ολοι κορμαρες θα βγουνε στις παραλιες. :))
 

DeletedUser

Guest
ποιες παραλιες καλε?αφου τα παιδια θα εχουν μαχη..ειναι δυνατον να αφησουν τα οχυρα και να τρεχουν στις παραλιες?το πολυ πολυ να κανουν καμια συμφωνια παλι για παυση πυρος ολου του αριζονα οποτε θα θελουν να πανε για μπανιο για να βγουνε πολλες πολλες φωτογραφιες με μαγιο!
 

DeletedUser

Guest
γιατι η αγανακτηση? δε το πιανει ο νους μου .....μηπως να μπεις διακοπες για λιγο καιρο? γιατι παιχνιδι ειναι μη το φορτωνουμε μ ασχημα πραματα δε λεει
δλδ η πολλαπλες μονομαχιες που μ γινονται με για 0ξπ θα επρεπε να μ αγανακτησουν κ να βγω απο τη πολη? δε νομιζωωωωωω......

αφου επιτρεπεται απο το παιχνιδι δεν αγανακτω το δεχομαι γιατι ετσι ειναι ο κανονας γιατι δε κανετε το ιδιο?
Ολα τα παιχνιδια διεπονται απο καποιους κανονες οι οποιοι ειναι γνωστοι ασχετα αν μας αρεσει η οχι
αν θελω να βαραω 20 οχυρα κ μπορω εσυ ποιος εισαι για να μου τ απογορευσεις
κατα συνεπεια μπορω ν απαγορευσω σε καποιον 10 μονομαχιες την ημερα ? δε νομιζωωωω.........

84 οχυρα που ειναι βαρεμενα ολα ο λακ τα βαρεσε? δε νομιζωωωω......
 

DeletedUser3809

Guest
μπορειτε σας παρακαλω να χτυπησετε και το οχυρο pablo garcia αν δενεχειχτυπηθει ηδη ειναι πολυ μακρια για εμενα το θελω με κορδελλα για το φιλαρακι μου τον τασο ougk
 

DeletedUser

Guest
@Damien Archfield
Σχετικα με την θεσπιση νεων κανονων...
αλλη η δουλεια του αστυνομικου,αλλη του δικαστη και αλλη του βουλευτη.
Ο ενας εκτελει οτι λενε οι κανονισμοι, ο δευτερος δικαζει σε περιπτωση που καποιος παραβει τους κανονισμους και ο τριτος με την συγκαταθεση των υπολοιπων 299 μπορει να προτεινει νομοσχεδιο το οποιο να ψηφιστει και εφοσον θεωρηει συνταγματικο να γινει νομος του κρατους.

@fullmoon
Αν τα οχυρα προοριζονταν ωστα να προστατευονται απο ολοκληρες συμμαχιες θα χωρουσαν 20 πολεις μεσα και οχι 4 max.
Αν μια πολη ειναι μεσα σε οχυρο δεν χρειαζεται να εχει και ενα δικο της.
Γενικα και θεωρητικα τα οχυρα υπαρχουν για να τα εχουν οι πολεις σε καθε κομητεια,και οχι πολεις απο διπλανες ή 5 κομητειες μακρια.
Βεβαια αυτο δεν γινεται ή γινεται σπανια.
Εφοσον την λογικη αυτη την ξεχνατε οι περισσοτεροι,μην παραπονιεστε για τις πολλαπλες μαχες,κατα καποιον τροπο προκαλειται την τυχη σας.
 

DeletedUser5579

Guest
αμαν αρχισαμε και τα δωρα?ελα και ενα οχυρο για τη γυναικα μου.


ΤΟ ΑΚΟΥΡΕΥΤΟ ΜΑΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ 007
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή