Νέος κόσμος - Ονομασία

DeletedUser5084

Guest
El moufa paixe monosou

ονομα και πραμα!
Βαρεθηκα τις κοτες, θα γινω χορτοφαγος
 

DeletedUser7049

Guest
Enw to set tou ROMEO,twn xristougennwn,Roudolf elkhthra,fterwtoi erwtes me toxa k panes,einai tautismenoi me thn Agria dush!!!aparadekto!
 

cord

Ex-The West Team
Ολα αυτα που λετε τα ανατιπαραθεσαμε αλλα δυστυχως το ονομα δεν εγκριθηκε.
Οσο για το τι σχεση εχει το ονομα Bosporus ακομη και ως περιοχη, πολυ θα ηθελα να το μαθω και εγω αν το ξερει κανεις....
 

DeletedUser6275

Guest
+1 Ειχα σκοπο να φτιαξω χαρακτηρα εκει αλλα αφου μας εχουν γραμμενους εμας τους Ελληνες θα τους γραψω κι εγω

εγω παλι ειχα σκοπο να μην φτιαξω αφου το Ελ Γκρεκο δεν ειχε καμμια σχεση με την Δυση. Αφου βγηκε το Ελ Πασο το οποιο ηθελα σαν ονομα λεω να παω και να κερδισω και τον κοσμο! :lf :gl
 

DeletedUser933

Guest
Ευτυχώς το όνομά Ελ Γκρέκο δεν επιτράπει...το παιχνίδι λέγεται THE WEST...το να ονομαστεί ένας κόσμος "Ο ΕΛΛΗΝΑΣ" αφαιρεί το ίδιο το όνομα του παιχνιδιού...Σαφώς το βλέπουμε πατριωτικά , αλλά δεν είναι καν περιοχή εδώ σε εμάς...σε αντίθεση με το Βόσπορο πχ...
 

DeletedUser7103

Guest
τα κριτιρια για την ονομασια...συμφωνα με το δικο μου το φτωχο μυαλο...πρεπει να ειναι τα ιδια για ολες τις χωρες,.....τι θα πει βοσπορος ελ γκρεκο κτλ...η λες σαν εταιρια σε ολες τις χωρες τα ονοματα των κοσμων θελω να εχουν σχεση με την αγρια δυση...η οχι
 

DeletedUser5084

Guest
γιατι το συζηταμε ακομα?
εληξε το θεμα, ο κοσμος πηρε το ονομα του
Ανοιξτε ενα νεο θεμα για το ονομα του επομενου κοσμου
Ας κλειδωσει αυτο
 
Κορυφή