ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

  • Δημιουργός θέματος .Hernando.
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ε?
-δεν μας εδωσαν κανονικοτατο πεναλτυ!
-ακυρωσαν εγκυροτατο γκολ!
-μετρησαν γκολ του ολυμπιακου,ενω ηταν οφ σαιτ!

τι πραγματα ειναι αυτα?
αλλα θα μου πεις,τωρα θα τον μαθουμε τον ολυμπιακο?
απο παντα ετσι εκανε...

νικη του παναθηναικου με 1-3
αυτο ειναι το αποτελεσμα κυριοι
 

DeletedUser

Guest
ΣΥμφωνω απολυτα με το φιλο προλαλησαντα!
 

DeletedUser

Guest
Ναι οντως αδικηθηκε ο ΠΑΟ αυτη τη φορα..Την αλλη φορα θα αδικηθει ο Ολυμπιακος την αλλη ξανα ο ΠΑΟ την αλλη ξανα ο Ολυμπιακος και παει λεγοντας....Το θεμα δεν ειναι αυτο...Το θεμα ειναι πως παντα καποιος θα αδικειται....:sad οχι μονο στους δυο (απατ-)αιωνιους αντιπαλους αλλα σε ολο το αξιολυπητο Ελληνικο Πρωταθλημα..Ο Cisse το ειπε ξεκαθαρα ΄ακουγα ιστοριες για την Ελλαδα αλλα δεν το πιστευα΄ ειπε ο ανθρωπος!!:dr
Το ελληνικο πρωταθλημα ειναι σαν το οτιδηποτε στο Ελληνικο 'κρατος'....ειναι διεφθραμενο και βρωμικο περα απο την κοινη λογικη και φαντασια..
 

DeletedUser3436

Guest
ποιο πεναλτι?αφου ειχε ηδη σφυριχτει φαουλ του νινη..οσο για το γκολ δεν μπορω να διαφωνισω....
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην ξεχναμε οι φασεις ηταν οριακες και δεν φτεει μονο ο διατητης.. ολοι λαθοι κανουμε.. Δεν λεω μεσα στον αγωνα ισως κερδιζατε ααμ δεν αδικουσε,αλλα δεν ξερετε πως θα εξελιζοτανε μετα
 

DeletedUser

Guest
Και εγώ συμφωνώ με το πρώτο πόστ επειδή είμαι και Παναθηναϊκός...Αλλά στο συγκεκριμένο αγώνα, θα συμφωνούσε ο οποιοσδήποτε, εκτός των φιλάθλων του Οσφπ... Λοιπόν εγώ θεωρώ αυτόν τον αγώνα ΕΝΤΕΛΩΣ άδικο!!! όχι μόνο ακύρωσαν την ΓΚΟΛΑΡΑ του Παναθηναϊκού, αλλά ΔΕΝ ακύρωσαν το γκολ του Ολυμπιακού που ήταν οφ-σαϊντ. Άρα εάν αυτά τα 2 που ανέφερα δεν γινόταν, ο Παναθηναϊκός τώρα θα ήταν νικητής...:grr:grr:grr:grr
 

DeletedUser

Guest
το θεμα γιατι το εβαλες εδω?

και δες την υπογραφη μου για τις αμφισβητούμενες φασεις!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή