ΝΕΑ ΠΟΛΗ HipHopoly

  • Δημιουργός θέματος li0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εδώ και τρεις μέρες έχει ιδρυθεί η HipHopoly. μέχρι στιγμής είμαστε δυο άτομα με τρομερό μεράκι για ανάπτυξη της. όσα νέα μέλη επιθυμούν να βοηθήσουν ας επικοινωνήσουν μαζί μου στο παιχνίδι με τηλεγράφημα (nick: li0s) για να τους στείλω πρόσκληση.
 

DeletedUser

Guest
εγω θελω!!! να ερθω?

δεν ξέρω αν το λες με σαρκαστικό ύφος ή μιλάς σοβαρά, πάντως εγώ δεν έθιξα κάποιον εδώ μέσα για να αξίζω τέτοια συμπεριφορά, ιδίως όταν είμαι noobάκος στο παιχνίδι. Θα ταν προτιμότερο να μου εξηγήσεις αν έκανα/είπα κάτι τραγικό ή έκανα/είπα κάποιο λάθος.
σ'ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
δεν ξέρω αν το λες με σαρκαστικό ύφος ή μιλάς σοβαρά, πάντως εγώ δεν έθιξα κάποιον εδώ μέσα για να αξίζω τέτοια συμπεριφορά, ιδίως όταν είμαι noobάκος στο παιχνίδι. θα ταν προτιμότερο να μου εξηγήσεις αν έκανα/είπα κάτι τραγικό ή έκανα/είπα κάποιο λάθος.
σ'ευχαριστώ

το λεει κανονικα...στο εγγυομαι εγω χωρις καθολου σαρκασμο (μια απο τις λιγες φορες).
 

DeletedUser

Guest
δεν μπορω να ξερω αν η melenmaria το ειπε ειρωνικα ή όχι αλλά και εσύ φιλε μου δεν είναι ανάγκη να ''θίγεσαι'' και τόσο εύκολα...

καλως ήρθες στο φόρουμ και χαλαρα...

σας παρακαλώ τα επόμενα ποστς να είναι σχετικά με την πόλη για να μην έχουμε τα γνώστα...
 

melenmaria

Μέλος
δεν ειμαι σε πολη και ηθελα να συνεχισω στον κ5 σε μια ασχετη αλλα αν ειναι να ξεκινησουμε ετσι αστο. εσυ εχασες παντως... καλη συνεχεια!
 

DeletedUser

Guest
η πόλη ψάχνει για χτίστες, όποιος ενδιαφέρεται pm στο παιχνίδι ... λεφτά υπάρχουν (άφησε μπόλικα η μαρία :p )
 

DeletedUser

Guest
Η πόλη ενδιαφέρεται για ενεργά μέλη, ανεξαρτήτως επιπέδου και κλάσης. τηλεγράφημα στο παιχνίδι στον li0s και TIM-HUNTER-1988
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ok, φουλάραμε. για προσκλήσεις δεν ξέρω πότε θα γίνουν αποδεκτές. στείλτε εσείς και ο καιρός γαρ εγγύς :p
 
Κορυφή