Μύνημα σε όλους!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2490
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
οσοι δε γουσταρουν αυτο που παει να γινει ας με ενημερωσουν , να δουμε τι μπορουμε να κανουμε :)
 

DeletedUser

Guest
ps2: χαρη θα σου μπαζοσουν το γιαπι και θα κλαιμε.

κεφάλαιο, μαφία, αστυνομία όλοι μαζί ας έρθουν .. η εργατιά δεν πεθαίνει!
το γιαπί δε θα γίνει ποτέ παιχνίδι στα χέρια τους!

εγώ είπα ότι είχα να πω κ πιο πάνω κ ο νοών νοείτο!
σίγουρα χάθηκε η μπάλα πιο κάτω κ μερικοί κάνανε την τρίχα τριχιά. δεν κατηγορώ κανέναν γιατί -ελπίζω- όλοι λένε όσα λένε για το καλό του παιχνιδιού. απλά ο καθένας το βλέπει από τη δική του μεριά κ έχει τις δικές του απόψεις! σεβαστές κ αποδεκτές όλες!

ας μιλήσουν οι μπετονιέρες κ οι μπουλντόζες πλέον!!!

κ για να μην παρεξηγηθώ, μιλάω για τον εαυτό μου κ μόνο κ δεν εκφράζω κανένα σύμμαχο, ανταγωνιστή ιδρυτή ή απλό πολίτη του εργοταξίου.
 

DeletedUser

Guest
μην απορεις μετα οταν σε λεω κομπλεξικο! :p

γιατι ειναι κομλεξικος??επειδη ειναι αντιθετος απο την νοοτροπια σας μηπως?μηπως ειναι κοπλεξικος που απλα κανει το παιχνιδι του??μηπως τον αποκαλεις ετσι επειδη σε φερνει σε δυσκολη θεση και ζοριζεσε?
 

DeletedUser

Guest
μην απορεις μετα οταν σε λεω κομπλεξικο! :p

μην απορεις μετα οταν τρως ξυλο


(δε με εχεις πει κομπλεξικο , μαλλον το λες με τα φιλαρακια σου πισω απ τη πλατη μου )

λιγη φαντασια μαγκες στο παιχνιδι σας , τιποτα αλλο , μονο αυτο ζηταω
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβαινω εσας τους ελ κανονιστεσ γιατι διωκεται ετσι την ελευθερη βουληση αυτο απο μονο του δειχνει σοβαροφανεια κ οχι σοβαροτητα

το παιχνιδι εχει κανονεσ απο μονο του γιατι να βαλουμε αλλους


ωπ μιλησε η ατερμονη κλαψα τησ αγριας δυσης για κομπλεξικους
αυτα ειναι. τυχαιο?
δε νομιζωωωωωωωω
 

DeletedUser

Guest
λιγη φαντασια μαγκες στο παιχνιδι σας , τιποτα αλλο , μονο αυτο ζηταω

Αυτό χάθηκε εδώ και πολύ καιρό.Και όπως βλέπω οι κ. & κα. του κόσμου 3 πάνε ή να κάνουν τον κόσμο αδρελινομανή με στρατηγική που περιορίζετε μόνο στην μάχη :confused: ή να ιδιωτικοποιήσουν το κ. 3. Και κάτι άλλο με πιο πολλές μάχες πιο πολύς χώρος για τα μικρά λβλ ;) .
 

DeletedUser

Guest
Έλεος

Τα του πρώτου κόσμου στον πρώτο κόσμο.
Κανείς δεν σας κάλεσε στον 3 να πείτε τα του 1(vigilantes για εσάς το λέω).

Δεν καταλαβαίνει πια κανένας τι διαβάζει;;;

Το όλο θέμα εξηγεί απλά ότι δεν θα γίνονται πια διπλές (ανούσιες) μάχες οχυρών.

Η MAFIA και η F.B.I. κατανοούν πια ότι αυτό καταντάει βαρετό αφού δεν έχουμε πια τη διάθεση να τρέχουμε δεξιά και αριστερά για ανούσιες μάχες μεταξύ 10-15 ατόμων απο το κάθε στατόπεδο.

ΚΑΝΕΙΣ δεν στήνει μάχες.
ΚΑΝΕΙΣ δεν θα ξέρει σε ποιό οχυρό θα χτυπήσουμε.
ΚΑΝΕΙΣ δεν κάνει κουμάντο στις μάχες σας.
ΚΑΝΕΙΣ δεν σας λέει πώς θα παίζετε.

Όλο το θέμα αφορά MAFIA και F.B.I. και όχι όλο τον κόσμο 3.

Οι υπόλοιποι παίξτε όπως θέλετε.
 

DeletedUser

Guest
Δεν υπαρχουν vigilantes στον κ3 αγορι μου , αλλο ο κ1 αλλο ο κ3 εσεις θελετε να τον κανετε μια απ τα ιδια και εδω

και νομιζω οτι δε λεγεται ελλειψη φαντασιας αυτο , μαλλον λεγεται εκμεταλευση εξουσιας

μα καλα δε καταλαβαινει πια κανενας τι διαβαζει ???
 

DeletedUser

Guest
πλεον αν αρχίσουμε και θέτουμε αρχηγούς για τον κάθε κόσμο του παιχνιδιού τότε δεν αξίζει πια το παιχνίδι.εδώ παίζουμε για πλάκα και η κάθε πόλη δεν είναι δούλα σε καμία συμμαχία αλλά συμμετέχει σε αυτή με την θέλησή της.
 

DeletedUser

Guest
Vigilantes

Δεν υπαρχουν vigilantes στον κ3 αγορι μου , αλλο ο κ1 αλλο ο κ3 εσεις θελετε να τον κανετε μια απ τα ιδια και εδω

Μιλάω για την "κόντρα" κουναμούτα και Psamdio.

Επειδή εδώ είναι το forum του 3 και όχι του 1.
Εκεί τα μεταξύ σας.
 

DeletedUser

Guest
η κουναμουτα ειναι μπικινιωτισα δεν εχει καμια σχεση με vigilantes , με τρωει στη μαπα στη κανονικη ζωη , στο west δε με θελει χαχαχα .
 

DeletedUser2490

Guest
ρε βαγγέλη... μην ασχολείσαι ρε φίλε...
από τη στιγμή που ολοι στη συμμαχία μας, και λογικά και στην fbi συμφωνούν με εμάς, άστους να λένε!!!
κανένας δεν ξέρει τα εσωτερικά μας!!!
 

DeletedUser735

Guest
r660 εσυ δεν μπορεις να κατανοησεις το περιεχομενο των μηνυματων μου αρα δεν σου απανταω.

lakora ο μονος λογος για τον οποιο απορησα που με μονομαχησες ειναι το οτι ειμαστε υποθετικα συμμαχοι στον κ3.περιμενα τις επιθεσεις σου στον κ1 αλλα εκει εστειλες το τσιρακι σου.σε εχω αποκαλεσει κομπλεξικο εμμεσως πλην σαφως.τωρα αν και εσυ σαν τον r660 δεν μπορεις να καταλαβεις το περιεχομενο των μηνυματων μου δεν φταιω εγω...

dolores δεν μπορω να απαντησω ουτε σε εσενα γτ τα μηνυματα σου παντα ειναι αοριστα και πολυ μακρια απο το θεμα της συζητησης.

παντως δεν θελω να το σπαμμαρουμε πολυ το θεμα.
εγω προσωπικα δεν θα απαντησω σε καμια προκληση απο αυτους τους τρεις οσο και να με παρακαλανε γραφωντας ειρωνικα σχολια επειδη δεν απανταω.

και θελω να επισημανω πως πλεον ειμαι σαν απλο μελος στην FBI.που σημαινει οτι πιθανες συμμαχιες δεν υπαρχουν.που σημαινει οτι μπορω να βαραω ελευθερα.
ο κυβος ερριφθη αγαπητε λακορα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κλα λετε οτι θελετε..εχουμε δει κατα καιρουσ ποιοι ειναι οι κομπλεξικοι..και απο εδω και περα μονο 48ωρα θα βλεπετε vigilantes(οχι οτι τωρα δεν ειστε ολοι λιποθυμοι αλλα λεμε τωρα!!)
 

DeletedUser2677

Guest
καλησπερα..
για καποιο λογο μου εχετε δημιουργησει απειρες αποριες αλλα
θα προσπαθησω να το κανω πιο συγκεκριμενο καπως..
μονο 2 συμμαχιες υπαρχουν στον 3??
η μαφια κ οι fbi??
δεν καταλαβαινω..
αν πχ εγω σαν "houtsaaa town" θελησω να χτυπησω οχυρο των μαφιοζων,
των fbi η της ταβερνας "το ψοφιο κουναβι" θα με σαμποταρετε??
μονο η mafia κ οι fbi εχουν την πολυτελεια να ανασκαψουν τα τσεκουρια τους?
απο ποτε θα δωσω λογο σε αλλον περα απο την πολη μου για το ποιο οχυρο θα χτυπησω??
γιατι δλδ να ενημερωσω την συμμαχια κ να τους πω "ε,συμμαχια,ξερεις κατι,αυριο θα χτυπησω οχυρο..μ αφηνεις??"
σαν πολη χτυπαω οποιο οχυρο θελω κ ενημερωνω τους συμμαχους να ερθουν για βοηθεια..
αν δεν ερθουν για βοηθεια απλα δεν παιρνω το οχυρο..
και??
την επομενη φορα..
κ στην τελικη αν η πολη μου δεν ανηκει σε καμια υπερσυμμαχια κανω οτι γουσταρω..
αν το να σαμποταρετε το ιδιο το παιχνιδι(γιατι αυτο κανετε) σας ικανοποιει τοτε τι να πω..
whatever..
επειδη λειπω κ μπαινω μονο για τα βασικα θα τσεκαρω ακριβως τι παιζει οταν επιστρεψω στην βαση μου
κ αν δω οτι το ακρως δημοκρατικο σχεδιο σας εχει μπει σε εφαρμογη μπορω να βρω απειρους τροπους να δειξω την
αντιθεση μου στην ακατανοητη πρωτοβουλια σας..


p.s. επρεπε να ενημερωσω καποιον οτι θα εχω αντιθετη αποψη?
p.s.2 μερικοι το εχετε παρει πολυ πατριωτικα..χαλαρωστε λιγο..
αφηστε με να το απολαυσω λιγο τωρα που τερματιζω..
μετα καντε οτι θελετε..
p.s.3 αμα σκεφτω κατι αλλο θα συμπληρωσω..
 

DeletedUser735

Guest
βαγια δεν καταλαβες ακριβως τι λενε τα παιδια.
δεν χρειαζεται να ρωτησεις αν μπορεις να βαλεις επιθεση.
απλως να τους ενημερωσεις ωστε να μην βαλουν και εκεινοι επιθεση.

αυτο ειναι το βασικο θεμα.δεν ζητανε τα παιδια να ειμαστε ολοι εξαρτημενοι απο αυτους
 

DeletedUser2677

Guest
ρε παυλο,γιατι να μην βαλουν κ εκεινοι επιθεση??
γιατι παμε να αλλαξουμε το παιχνιδι??
κ καθεται κ λεει καποιος που τωρα δεν θυμαμαι οτι οποιος δεν συμφωνει να πορευθει μονος του..
τι λετε ρε??
εγω διαφωνω,τι θα κανετε??
μου λετε πλαγιως "εισαι μονη σου απο δω κ περα??"
 

DeletedUser735

Guest
Δεν εκφραζω καποια γενικη αποψη ουτε την αποψη της ηγεσιας.
Ξερεις πως πλεον δεν ασχολουμαι.
Μπορεις να μιλησεις με τον ailoyros για διευκρινησεις.

Απλως βαγια ειναι ευκολο να μιλαμε εκ του ασφαλους.
Εχω τρεξει για διπλες και τριπλες μαχες αρκετες φορες και ειναι ενας απο τους λογους που βαρεθηκα τον κ3.
Και σιγουρα και οι αντιπαλοι σκεφτονται το ιδιο αλλιως δεν θα εκαναν κατι τετοιο.

Αν θελατε τα πραγματα να κυλησουν οπως νομιζετε εσεις καλητερο θα μπορουσατε να ζητησετε μεριδιο στην διοικηση της FBI,ομως δεν το κανατε.
Δεν κανω καποια προσωπικη επιθεση ουτε σε εσενα ουτε σε κανενα αλλον.
Απλως μην κρινουμε αυτους που ματωνουν αμεσως αρνητικα...ας μπουμε στην θεση τους
 
Κορυφή