Μύνημα σε όλους!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2490
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2490

Guest
εγώ ήμουν ο πρώτος που συμφώνησα κ επικρότησα την πρωτοβουλία των παιδιών -κ συνεχίζω να την επικροτώ-, αλλά όσο συνεχίζει αυτή η κουβέντα, οι αντιρήσεις μου ως προς το ύφος κ τον τρόπο έκφρασης κ επιβολής της πρωτοβουλίας όλο κ μεγαλώνουν!

θα κρατήσω για κλείσιμο την τελευταία σου πρόταση, μιας κ με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο, όπως έχω ξαναπεί.
ας δοκιμάσουμε τι μέλλει γενέσθαι κ βλέπουμε..

για τον τρόπο, όπως είπα και στη βάγια φίλε μου, δε μπορεί να τον ξέρει κανένας, και είναι ανόητο τελείως (προσωπική άποψη πάντα) να χαλάσει μία καλή πρωτοβουλία όπως είπες, για το ύφος γραπτού λόγου... ας μείνουμε στην ουσία... που είναι ότι εξαντληθηκαμε όλοι...
αν μπορούσες να με δεις τώρα, θα έβλεπες ένα τεράστιο χαμόγελο, ενώ εσύ πιθανώς νομίζεις πως στην λέω άσχημα!!!
καμία πρόθεση να υποβαθμίσουμε ή να προσβάλουμε κανέναν!!!
το "στρατηγός" ή το "αρχηγός" για μένα είναι μόνο για την οργάνωση και τις ευθύνες... κατά τ' άλλα είμαστε ολοι ίσοι και στο παιχνίδι και στην ζωή! δυστυχώς όμως πρέπει να υπάρξει και ο τίτλος για την σωστή οργάνωση...
αυτά!
 

DeletedUser2571

Guest
μιας και βλεπω πολλες αντιρρησεις επι του θεματος προτεινω το εξης:
να κρατηθει προς το παρον αυτο το συστημα μαχων, μεχρι να ανασυνταχτουν και οι FBI (τους το χρωσταμε αλλωστε, το ιδιο κανανε κι αυτοι στην αρχη των μαχων του Κ3 ατυπα)
και μετα, ειναι σιγουρο πως αν δεν τραβαει αλλο, ολο και καποια πολη θα το αθετησει και θα ξαναμπουμε παλι στο ιδιο προτερο συστημα, των πολλων επιθεσεων.
κι εγω αυτο προτιμω, οποιος θελει, χτυπαει οπου θελει και οργανωνει και την επιθεση του.
για μια η δυο βδομαδες ομως δεν χανουμε και τιποτα να το δοκιμασουμε.
σε μικρα οχυρα ισως θα επρεπε να επιτρεπονται δυο επιθεσεις την ημερα, γιατι εχω πολλα παραπονα απο μικρους βαθμολογικα παιχτες που μενουν εκτος στρατολογησης σε συνεχομενες μαχες και αυτο ειναι σιγουρο πως τους αποθαρρυνει να συνεχισουν.

απο 'δω και περα ισως δειτε πολλα δικα μου ασχετα ποστ, μην τα διαβασετε.
θα τα γραφω μονο για να αυξησω τον αριθμο τους στο φορουμ.
δεν ειναι δυνατον η Βαγια να ειναι Senior Member στο φορουμ κι εγω τοσο πισω.
 

DeletedUser3436

Guest
φιλε θα παρεις αρχικα ινφραξιον και μετεπειτα ban ....τα ξερω καλα
 
Κορυφή