Μύνημα σε όλους!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2490
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2490

Guest
Φίλοι και φίλες...

Υπάρχουν κάποια πράγματα εδώ μέσα στον Κ3 όπου μας ενδιαφέρει όλους τα οποία θα πρέπει να δούμε ΟΛΟΙ μας...
Ακόμα κι εγώ!

1) Το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι ένα πάρα πολύ όμορφο παιχνίδι και το μόνο τόσο διαφορετικό από όλα τα άλλα online games...
Θα πρέπει ΟΛΟΙ να καταλάβουμε πως αυτό είναι ένα παιχνίδι ΚΑΙ ΜΟΝΟ!!!
Υπάρχει η πραγματική ζωή στην οποία θα πρέπει να αφιερώνουμε πολύ περισσότερο χρόνο! Και στην πραγματική ζωή ο κάθε ένας είτε αντίπαλος, είτε σύμμαχος είναι άνθρωπος πάνω απ' όλα! Κάποιος άνθρωπος που έχει τον χαρακτήρα του... Εδώ μέσα μπαίνει για να ξεφύγει από τα προβλήματά του και όχι για να τσακώνεται ή να ακούει απρέπειες επί προσωπικού!
Είμαστε όλοι εδώ για να παίξουμε πάνω απ' όλα και να περάσουμε καλά...
Ο ανταγωνισμός είναι πάρα πολύ καλός, αλλά να υπάρχει και ένα μέτρο... Και στις προσωπικές επιθέσεις που έχουν παρατηρηθεί και στους χαρακτηρισμούς!!!
Τώρα μπορεί να πει κάποιος ότι υπάρχουν οι διαχειριστές γι' αυτό το θέμα! Όταν όμως φτάνουμε σε αυτό το σημείο κάποιοι τρώνε ban και χάνουν από την διασκέδασή τους, ενώ μπορούμε να τα λύσουμε και μεταξύ μας!!!
Δεν είναι κακό να στείλετε ένα μήνυμα στον αντίπαλο! Δεν θα είστε προδότες αν του πείτε ένα "Ωραίος ρε φίλε... Η επόμενη γύρα δική μου όμως!"... Αυτό είναι πολιτισμός, κάτι που γεννήθηκε στην χώρα μας!!!
Να ξέρετε πως πολλοί από τους "αντιπάλους" σας είναι πολύ καλά παιδιά και γουστάρουν να παίζουν για να χαρούν!!!

2) Το θέμα των οχυρών και οι μάχες που γίνονται κάθε τόσο!!! Είναι πολύ κουραστικό και εξαντλητικό θα έλεγα αυτό που γίνεται...
Είναι ωραίο που γίνονται συνέχεια μάχες και είναι λογικό πλέον ο κάθε ένας να προκαλεί μια μάχη! Είναι όμως πολύ χρονοβόρο και εξαντλητικό από εμάς που τις οργανώνουμε...
Όλοι θέλετε μάχες και θέλετε να μπαίνετε, αλλά κανένας δεν κάνει τον κόπο που κάνουμε εμείς να βγάλουμε σχέδια, να ενημερώσουμε τους πάντες, και να βοηθήσουμε και κάποιους που δεν ξέρουν ακόμα και πολλά!!!
Επίσης εκτός από τον κόπο τον δικό μας που τρέχουμε και χάνουμε ώρες εδώ, χάνετε και η ομορφιά του παιχνιδιού...
Γι' αυτό τον λόγο 4 άτομα (vasilis-trikala, PrManos, ailoyros, nikosf7) αποφασίσαμε από κοινού τα εξής:

-Τέρμα οι διπλές μάχες. Όποιος κάνει μάχη διπλή και πάρει το οχυρό σε 24 ώρες θα το δώσει πίσω!
-Καμία μάχη δε θα γίνετε αν δεν ειδοποιούνται οι παραπάνω! Φυσικά ο κάθε ένας στη συμμαχία του... Μην ακούσω καμιά εξυπνάδα!!! Αν κάποιος κάνει μάχη χωρίς να έχει ενημερώσει πρώτα, απλά θα πάει να την κάνει μόνος του τελείως!!!

Τώρα θα μου πείτε γιατί εσείς οι 4 αποφασίζετε για όλους; Εγώ θα σας απαντήσω γιατί εμείς οι 4 κυρίως τρέχουμε για όλα! Υπάρχουν φυσικά κι άλλα άτομα που τρέχουν και βοηθάνε πάρα πολύ, αλλά πιστεύω ότι επειδή και αυτοί είναι λογικοί άνθρωποι και θα συμφωνήσουν...

3) Υπάρχουν πολλοί που επειδή είναι μικρά λέβελ δεν μπαίνουν σε μάχες οχυρών, και φυσικά δεν ευχαριστιούνται το παιχνίδι...
Γι' αυτούς λοιπόν τους παίχτες θα γίνει το εξής: θα έχουμε 2 οχυρά που θα αποφασίσουμε από κοινού οι 2 ΠΑΡΕΕΣ στα οποία μία φορά την εβδομάδα (ίσως και παραπάνω) θα γίνονται μάχες ΜΟΝΟ με μικρά λέβελ και 2 στρατηγούς! ΟΠΟΙΟΣ έρχεται σε αυτές τις μάχες πάνω από κάποιο λέβελ θα μπαίνει προδότης!!!

Όλα τα παραπάνω γίνονται για έναν και μόνο σκοπό: ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ!!!
Ας κρατήσουμε αυτόν τον κόσμο τον Κ3 ενδιαφέρον ώστε να μην χρειαστεί να τελειώσει και να μην τον βαρεθεί κανένας!!!

Υ.Γ. 1: Μπορεί να φανεί παράξενο το ότι συμφωνούν και μιλάνε 4 άτομα "αντίπαλοι", αλλά είναι ένα παιχνίδι παιδιά!!! Ας το απολαύσουμε όλοι μαζί... Ο καθένας από το στρατόπεδό του, αλλά όλοι μαζί!!!

Υ.Γ. 2: Την προηγούμενη εβδομάδα έγινε το εξής σκηνικό σε ένα άλλο online game όπου παίζω τάβλι:
Ήταν ένας τύπος ο οποίος μας έβριζε όταν έχανε, παθιαζόταν έκανε σα να ζούσε μόνο για το παιχνίδι! Κάποιοι από εμάς τον τσιγκλάγαμε για πλάκα, αλλά κάποιοι άλλοι είχαν παρεξηγηθεί και είχε φάει πολλές φορές ban το παλικάρι... Εχθές μπήκα στο παιχνίδι και είχα την απορία για το που πήγε μια βδομάδα ο ψυχάκιας;;; (την τελευταία φορά με είχε βρίσει και ήθελα να τον σκίσω)!!! Μου είπε ο διαχειριστής ότι το παιδί σκοτώθηκε σε τροχαίο!!!
Συμπέρασμα: Αξία έχει να ζούμε την κάθε μας στιγμή!!! Και όχι οι ανόητες αντιπαραθέσεις!!!

Υ.Γ. 3 Φυσικά ο κάθε ένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι άλλο θέλει από αυτά που βλέπετε... Να ξέρει ότι θα είναι μόνος του... Κι όποιος διαφωνεί με το παραμικρό, μπορεί να απευθυνθεί σε κάποιον από τους παραπάνω!!!

Σας τα έπρηξα πάλι κι ελπίζω για τελευταία φορά!!!

PrManos
Στρατηγός της MAFIA!!!
 

DeletedUser735

Guest
συμφωνα απολυτα με οσα αναφερει ο μανος και ειμαι πολυ χαρουμενος που επιτευχθηκε μια τετοια συμφωνια.
ειμαι σιγουρος πως θα βοηθησει στο να ανεβει το επιπεδο του κ3 και να δουμε και εκει καποιες πολυ ωραιες μαχες!
 

DeletedUser

Guest
ανεβασατε κατα πολυ το επιπεδο το παιχνιδιου με αυτες τις αποφασεις.
μπραβο και στους 4.
 

DeletedUser

Guest
μετά από μεγάλη αποχή από το φόρουμ, ενημερώθηκα για το παραπάνω [θενξ παυλάκο]
κ έχω απλά να πω πως το 'μπράβο' μου δεν είναι αρκετό!

χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα τέτοιες πρωτοβουλίες στον κ3.

κ εγώ μαζί σας,
χάρης
[ένας απλός οικοδόμος στο γιαπί]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2776

Guest
σκοπος ειναι να διασκεδαζουμε τις μαχες ολοι....
θα γινετε μια και καλη....ο καλυτερος ας κερδισει
εινα αδικο ομως και τα μικρα λεβελ να μενουν εξω.πρεπει να παιξουν και αυτοι
και να χαρουν καθε μαχη.

παμε λοιπον ολοι μαζι να κανουμε αυτον το κοσμο ανταγωνιστικο και ενδιαφερον.
σαυτο πρεπει να βαλουμε ολοι το χερακι μας ....η αρχη εχει γινει ειδη ..μενει να
ακολουθησουν και οι αλλοι στο δρομο που χαραξαμε εμεις οι 4.
 

DeletedUser

Guest
Μονο μια απορια ρε παιδια. Πως;

Πως θα γινει ανταγωνιστικος ενας κοσμος οταν ολες οι μαχες θα ειναι στημενες? Δηλαδη η στρατηγικη θα περιοριζεται μεσα στην μαχη μονο; Ο καλυτερος ποιος θα ειναι; Αυτος που θα φερει τα μεγαλυτερα επιπεδα; Γιατι σε μια μαχη που ειναι κανονισμενη απο πριν, τι αλλο μετραει; Που ειναι η μαγεια του να καθεσαι 10 το βραδυ να τρελαινεις τα skype για να κανεις ανασυγκροτηση; Του να στειλεις μηνυματα;

Απλα μην το κανετε κ1. Οι κοσμοι δεν ειναι 2-3 συμμαχιες. Γκρινιαζουμε οτι υπαρχουν οι συμμαχιες και ολα αυτα, αλλα το μονο που κανουμε ειναι να κλεινουμε το παιχνιδι ολο και περισσοτερο. Στο τελος ολοι θα γινουν μια υπερσυμμαχια και θα κανουμε μαχες οχυρων για να παρουμε exp.

Γενικα ειναι πολλα πραγματα, αλλα ειναι ανουσιο να ειπωθουν τωρα. Οι αποφασεις σας εχουν παρθει προφανως. Καλο εξπ.
 

DeletedUser

Guest
Τι τελειο που θα ειναι να κανονιζουν 4 ατομα μεταξυ τους για ολες τις μαχες που θα γινουν, να μην υπαρχει ιχνος εκπληξης ή στρατιγικης του ποτε θα κανεις τη μαχη και σε ποιο οχυρο. Οι διπλες μαχες γιατι σας ενοχλουν? ολα αυτα θα κανουν τον κ3 βαρετο, το αντιθετο απο αυτο που επιδιωκεται.

sounds like a jolly good game of west.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
πανο ο κ1 ειναι πολυ διαφορετικος απο τον κ3.
στον κ3 το μεγιστο να ειναι 200 ατομα που πηγαινουν σε μαχες οχυρων.

στον κ1 ειναι περισσοτεροι.
αρα μην συγκρινουμε διαφορετικα πραγματα
 

DeletedUser2490

Guest
πιθανώς δεν καταλάβατε καλά!!!
οι 4 μας δε θα ξανασυνενοηθούμε για τίποτα!!!
οι μάχες θα συνεχίσουν να είναι έκπληξη! μεταξύ των τεσσάρων τέλος οι συνενοήσεις!!! ότι ήταν να πούμε το είπαμε... η κάθε συμμαχία θα ενημερώνει τους αρχηγούς της... όχι εγώ το νίκο πχ...
ο νίκος δε θα ξέρει πότε θα βαρέσουμε και που...
μην τρελαθούμε!!!

στις διπλές μάχες οι fbi είναι πολύ κατώτεροι λόγω του ότι δεν έχουν κόσμο!!!
αν θέλουμε εμείς σε 5 μέρες έχουμε πάρει όλα τα οχυρά... και μετά τι????
με την δύναμη που έχουμε δεν θα ξαναπάρουν ποτέ οχυρό και μετά θα το βαρεθούν όλοι και τέλος!!!
αυτό θέλουμε να αποφύγουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτο που λες γινεται στον κοσμο 4 και παρ'ολα αυτα ειναι ο πιο ενεργος κοσμος
 

DeletedUser2776

Guest
καμια μαχη δεν θα ειναι στημενη...
απλα αυτο που θελουμε να καταφερουμε ειναι οταν δηλωνει καποιος μαχη να μην δηλωνουν οι αντιπαλοι κοντρα μια ακομα και δυο μεσα σε μια ωρα..
ετσι σε καποια μαχη θα πολεμανε μονοι τους.

αυτο θελουμε να καταφερουμε να την απολαμβανουμε την μαχη.ειτε χασουμε ειτε κερδισουμε.κατι αναλογο εχει γινει κ1 αναμεσα ccp-dead man η κανω λαθος?

οσο για τα οχυρα στα οποια θα πανε μικρα λεβελ δεν αποφασιστηκε ακομη
σκεψεις κανουμε για συμμετεχουν ολοι με καποιον τροπο.
 

DeletedUser

Guest
επισης προτεινω να ενημερωνουμε και οποιον θελουμε να μονομαχησουμε ετσι ωστε να φοραει τα καλα του , ετσι θα αυξηθει ο ανταγωνισμος στανταρ αλλα και το επιπεδο του παιχνιδιου
επισης θα πρεπει υποχρεωτικα οσοι ειναι στις συμμαχιες να βαλουν πρεμιουμ , εννοειτε οτι ετσι θα αυξηθει ο ανταγωνισμος ,
επισης οσοι δεν γουσταρουν συμμαχιες θα πρεπει υποχρεωτικα να πανε οσο πιο μακρυα γινετε ετσι ωστε να μην ενοχλουν τις συμμαχιες για να υπαρχει ανταγωνισμος χωρις εμποδια.
επισης θα πρεπει να απαγορευονται οι μονομαχιες οταν εχει δηλωθει ενα οχυρο ετσι ωστε να πηγαινουμε ολοι γεματοι και να εχει πιο πολυ ανταγωνισμο .
οποιος καπνιζει η τρωει πιτσα κατα τη διαρκεια της μαχης θα αποβαλεται απο τη συμμαχια του γιατι δε θα παρακολουθει το τσατ και θα κανει του κεφαλιου του (βεβαια δε ξερω πως θα το καταλαβαινουμε αυτο αλλα κατι θα βρουμε)
 

DeletedUser

Guest
-Καμία μάχη δε θα γίνετε αν δεν ειδοποιούνται οι παραπάνω! Φυσικά ο κάθε ένας στη συμμαχία του...

Και τι θα σου λεει ο αλλος..
" εε ψιτ..φιλαρακι..αυριο στο χτυπαω το ταδε οχυρο..απλα να ξερεις " :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια μη λεμε οτι θελουμε τωρα. Γιαυτο ειπα οτι ειναι ανουσιο να ειπωθουν αλλα πραγματα.


αν θέλουμε εμείς σε 5 μέρες έχουμε πάρει όλα τα οχυρά... και μετά τι????

Καλα αμα το καταπιουν και αυτο αμασητο οι fbi, θα ειναι τελειως gtpk. Λιγο υπερηφανια ρε παιδια. Whatever. Μην ξεχασετε εχτος απο τα οχυρα, να παρετε και τις πολεις τους, τα ρουχα τους, τα κτιρια τους και τον Σακη.
Αλλα φυσικα, σιγα μη γινει ο Σακης μαφιοζος, δεν του πανε τα κουστουμια.



ps: α ρε lakora hahahahahahhah
Ps2: Χαρη θα σου μπαζοσουν το γιαπι και θα κλαιμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2490

Guest
Και τι θα σου λεει ο αλλος..
" εε ψιτ..φιλαρακι..αυριο στο χτυπαω το ταδε οχυρο..απλα να ξερεις " :confused:

Ο σύμμαχός μου βέβαια... Αν κάποιος πιστεύει ότι δε χρειάζεται να με ενημερώσει, κανένα πρόβλημα! Ας πάει μόνος του να κάνει τη μάχη, γιατί πολύ απλά εγώ δε θα κάνω τίποτα!!! Και πίστεψέ με: Αν εγώ, ο Βασίλης και 2 άτομα ακόμα δεν ενημερώσουμε, δε θα πάει κανένας...
2 φορές, λόγω κάποιων θεμάτων μας κι εγώ κι ο Βασίλης δε μπορούσαμε να ενημερώσουμε... Ήρθαν ελάχιστοι! Δεν το ήξερε κανένας!!! Άσε που δεν υπήρχε ούτε καν σχέδιο... Οι GRILAKOS, tkgl, daskal0s και natso 21 ότι μαζέψουν από τις πόλεις τους κυρίως!!! Αλλά επειδή κι αυτοί έχουν ακούσει απίστευτα πράγματα συμφωνούν μαζί μου!!!
Οπότε ναι: Αν κάποιος θέλει τη βοήθεια της συμμαχίας για να κάνει μάχη, θα πρέπει πρώτα να έχει ενημερώσει εμένα ή τον Βασίλη!!!

Όσο γι' αυτούς που ειρωνεύονται χωρίς να ξέρουν τι γίνετε και τι κόπο έχουμε κάνει εμείς (vasilis-trikala, El-Dorado, Zatara, PrManos, GRILAKOS, tkgl, daskal0s και natso 21) για να μείνει και η συμμαχία, αλλά και ο Κ3 ζωντανός, εγώ προσωπικά δεν αξίζει ΚΑΝ να ασχοληθώ... Και ούτε θα το κάνω... Αν μη τι άλλο σεβασμός στον κόπο μας!!! Καλή η αντίθετη άποψη, αλλά η ειρωνεία είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2490

Guest
καλα αμα το καταπιουν και αυτο αμασητο οι fbi, θα ειναι τελειως gtpk. λιγο υπερηφανια ρε παιδια. Whatever. μην ξεχασετε εχτος απο τα οχυρα, να παρετε και τις πολεις τους, τα ρουχα τους, τα κτιρια τους και τον σακη.
αλλα φυσικα, σιγα μη γινει ο σακης μαφιοζος, δεν του πανε τα κουστουμια.

δεν τα βγάζω από το μυαλό μου φίλε μου... όταν μιλάω και μάλιστα δημόσια, ξέρω γιατί μιλάω... και πίστεψέ με: το ξέρουν και οι fbi...
 

DeletedUser

Guest
μονο μια απορια ρε παιδια. πως;

πως θα γινει ανταγωνιστικος ενας κοσμος οταν ολες οι μαχες θα ειναι στημενες? δηλαδη η στρατηγικη θα περιοριζεται μεσα στην μαχη μονο; ο καλυτερος ποιος θα ειναι; αυτος που θα φερει τα μεγαλυτερα επιπεδα; γιατι σε μια μαχη που ειναι κανονισμενη απο πριν, τι αλλο μετραει; που ειναι η μαγεια του να καθεσαι 10 το βραδυ να τρελαινεις τα skype για να κανεις ανασυγκροτηση; του να στειλεις μηνυματα;

απλα μην το κανετε κ1. οι κοσμοι δεν ειναι 2-3 συμμαχιες. γκρινιαζουμε οτι υπαρχουν οι συμμαχιες και ολα αυτα, αλλα το μονο που κανουμε ειναι να κλεινουμε το παιχνιδι ολο και περισσοτερο. στο τελος ολοι θα γινουν μια υπερσυμμαχια και θα κανουμε μαχες οχυρων για να παρουμε exp.

γενικα ειναι πολλα πραγματα, αλλα ειναι ανουσιο να ειπωθουν τωρα. οι αποφασεις σας εχουν παρθει προφανως. καλο εξπ.
τα σπάει ο κ1 από όλες τις πλευρές. και πάντα υπάρχουν 2-3 μεριές μόνο. δεν πάει να υπάρχουν 80 πόλεις ή 30 συμμαχίες, θα χωρίζονται πάντα σε 2-3 στρατόπεδα. όποιος είναι εναντίον, μπορεί να δοκιμάσει τον διαφορετικό δρόμο και να δει αν τον ακολουθήσουν οι περισσότεροι. έτσι κι αλλιώς για χαβαλέ παίζουμε εδώ, κι έτσι έχει πιο χαβαλέ κατά τη γνώμη μου. Αλλίως....tw για κάψιμο.
 

DeletedUser2776

Guest
το ξαναλεω:
καμια μαχη δεν θα ειναι στημενη.
απλα αυτο που θελουμε να καταφερουμε ειναι οταν δηλωνει καποιος μαχη να μην δηλωνουν οι αντιπαλοι κοντρα μια ακομα και δυο μεσα σε μια ωρα..
ετσι σε καποια μαχη θα πολεμανε μονοι τους.αυτο θελουμε να καταφερουμε.
που ακουσατε οτι θα λεμε στον αντιπαλο που θα χτυπησουμε.
θα μας τρελανετε?

δηλαδη αυτο που γινετε τωρα ειναι ποιο ωραιο?
π.χ δηλωνω μαχη στις 10.00 σε fbi και στις 10.30 μου δηλωνει η fbi 2 δικα μου
πιστευετε οτι θα γινουν καλες μαχες?
πιστευετε οτι θα ευχαριστηθουν ολοι?
 

DeletedUser2490

Guest
το ξαναλεω:
καμια μαχη δεν θα ειναι στημενη.
απλα αυτο που θελουμε να καταφερουμε ειναι οταν δηλωνει καποιος μαχη να μην δηλωνουν οι αντιπαλοι κοντρα μια ακομα και δυο μεσα σε μια ωρα..
ετσι σε καποια μαχη θα πολεμανε μονοι τους.αυτο θελουμε να καταφερουμε.
που ακουσατε οτι θα λεμε στον αντιπαλο που θα χτυπησουμε.
θα μας τρελανετε?

δηλαδη αυτο που γινετε τωρα ειναι ποιο ωραιο?
π.χ δηλωνω μαχη στις 10.00 σε fbi και στις 10.30 μου δηλωνει η fbi 2 δικα μου
πιστευετε οτι θα γινουν καλες μαχες?
πιστευετε οτι θα ευχαριστηθουν ολοι?

άστο βασίλη... τα πιτσιρίκια δεν καταλαβαίνουν!!! οι σοβαροί που κατάλαβαν ακριβώς τι είπαμε, συμφωνούν... και αυτό με νοιάζει εμένα...
σημασία δεν έχει τι λένε, αλλά ποιος το λέει τελικά...
 

DeletedUser

Guest
και αναρωτιέμαι… πιο τραγικό είναι που νομίζεις ότι είπες κάτι δυσνόητο η που νομίζεις ότι είπες κάτι σωστό;
 
Κορυφή