Μποτ και περιπετειες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Καλη χρονια .
Η κατασταση με τις περιπετειες ειναι απαραδεκτη .
Δεκαδες διπλοι λογαριασμοί , διωχνουν πολλους παικτες και μας χαλανε το ομολογουμενως διασκεδαστικότατο δεκαλεπτο μας .
Παίρνω την πρωτοβουλια λοιπον μετα απο εκατοντάδες περιπέτειες να σας δείξω μια λιστα με ονοματα παικτων που οχι απο αμέλεια η μη γνωση του παιχνιδιου , μα επι σκοπω εκαναν λαθος κινησεις για να χασει η δικη μου μα και αντιπαλες σε εμενα ομαδες .
Οι παικτες αυτοι δεν ειναι μονο στον αριζονα μα σε διαφορους κοσμους του .gr Οσους βρίσκω θα τους συμπληρώνω εδω για να ενημερώνονται τα παιδιά που παίζουμε και να κάνουμε λογκ αουτ με το που τους βλέπουμε .
Είναι μια προσπάθεια που δεν μου αρεσει σαν κίνηση , μα είναι η μόνη λύση .

troller(με κατι δεν το συγκρατιησα)
lord of the strings
slyther1n
sttax
ponterosa
master zork
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7250

Guest
Καλη χρονια .
Η κατασταση με τις περιπετειες ειναι απαραδεκτη .
Δεκαδες διπλοι λογαριασμοί , διωχνουν πολλους παικτες και μας χαλανε το ομολογουμενως διασκεδαστικότατο δεκαλεπτο μας .

Δεκάλεπτο;;;; Αγαπητέ φίλε, προσπάθησε να δείχνεις λίγο μεγαλύτερες αντοχές. Θα είναι ωραιότερα για όλους.

Παίρνω την πρωτοβουλια λοιπον μετα απο εκατοντάδες περιπέτειες να σας δείξω μια λιστα με ονοματα παικτων που οχι απο αμέλεια η μη γνωση του παιχνιδιου , μα επι σκοπω εκαναν λαθος κινησεις για να χασει η δικη μου μα και αντιπαλες σε εμενα ομαδες .

Είναι η συνωμοσία που δεν θέλει τον Πέτρο τον 1 τον 2 τον 3 τον 4. Οι illuminati ψεκάζουν το the-west ώστε να μην κερδίζει περιπέτειες. Δεν υπάρχει σημαντικότερο πράγμα στο Σύμπαν από το να αποτρέπουν τους πολεμιστες του καλού να κερδίζουν περιπέτειες.

Οι παικτες αυτοι δεν ειναι μονο στον αριζονα μα σε διαφορους κοσμους του .gr Οσους βρίσκω θα τους συμπληρώνω εδω για να ενημερώνονται τα παιδιά που παίζουμε και να κάνουμε λογκ αουτ με το που τους βλέπουμε .
Είναι μια προσπάθεια που δεν μου αρεσει σαν κίνηση , μα είναι η μόνη λύση .

Δεν είναι η μόνη λύση. Θα ήταν αν ήσουν το κέντρο του κόσμου. Αλλά επειδή ΔΕΝ είσαι, όπως κανένας μας άλλωστε, είναι αυτό που εσύ (όσο αυθεντία πιστεύεις ότι είσαι) θέλεις να ακολουθήσεις νομίζοντας ότι θα αποβεί προς το συμφέρον σου.

troller(με κατι δεν το συγκρατιησα)

Δεν θα έγραφα όλο αυτό το μακρινάρι, αγαπητέ ασυγκράτητε, αν δεν έβλεπα ότι μίλησες για εμένα προσωπικά. Γενικά, αισθάνομαι κολακευμένος όταν δέχομαι επιθέσεις από άτομα που εμπαίζουν τους υπόλοιπους και νομίζουν ότι είναι αρχηγοί, πυλώνες ηθικής και δικαιοσύνης, αυτόκλητοι προστάτες του παιχνιδιού. Για αυτό λοιπόν άκουσε:

Έχω να παίξω περιπέτεια πάνω από 8-10 μήνες, εκτός από 1 τον Οκτώβρη (?). Και αυτό γιατί από τους 5 παίκτες οι 10 είναι αρχηγοί, οι άλλοι 20 στρατηγοί και οι υπόλοιποι τόσο στρατηγοί που στέλνουν ακόμα και το θεό να τους πάρει τσιγάρα. Έτσι λοιπόν τα πορίσματά σου φρόντιζε είτε να τα διασταυρώνεις, είτε να τα κρατάς για τον εαυτό σου. Διαφορετικά κινδυνεύεις να εκτεθείς, όπως τώρα.

Αν υπάρχει ιστορικό συμμετοχής σε περιπέτειες, ζήτησέ το από τη διαχείριση να δεις ότι είναι όπως σου τα λέω.
 

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Δεν περίμενα και καλύτερη απάντηση . Σου επιστρέφω την ειρωνεία .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7250

Guest
Δεν περίμενα και καλύτερη απάντηση .

Φυσικά και δεν υπήρχε περίπτωση να σου αρέσει η απάντηση αφού σε φέρνει αντιμέτωπο με την ίδια σου την ανεπάρκεια. Ξύδι.

Σου επιστρέφω την ειρωνεία .

Για το δια ταύτα τίποτα; Ένα συγγνώμη που κατηγορείς αδίκως όποιον σου έρθει; Γαργάρα;

Και δεν πρόκειται για ειρωνεία. Με τη συμπεριφορά σου το κάνεις να μοιάζει όλο και περισσότερο με κυριολεξία.
 

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Κοίτα φιλε , αδίκως δεν κατηγόρησα κανέναν . Εσύ τσίμπησες . Δεν είσαι ο μόνος τρολλερ , περιέργως . Στον αριζονα υπάρχει ενας troller102 που πιθανότατα αυτός είναι το μποτ που αναφέρω ( Μου το θύμισε το χλωμό πρόσωπο ) .Αρα δεν εισαι ο μόνος τρολερ και πραγματικά απορώ με τον τρόπο σου και το υφάκι .
Το πράγμα θα ξεφύγει απο την ουσία και η ουσία ειναι να φύγουν τα μποτάκια από τις περιπέτειες και θα κάνω για αυτό οτι είναι δυνατό . Εαν έχεις μποτάκια καταλαβαίνω την ανησυχία σου ,εάν όχι βοήθα και εσύ .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7250

Guest
Μπορούσες να πεις εξαρχής ότι δεν αναφέρεσαι σε μένα, όχι 10 ώρες μετά!
 

DeletedUser7346

Guest
Χουυυυυ-τσα!Να 'μαι κι εγω!
Δεν θα παρω θεση στην αντιπαραθεση σας, που τεινει να γινει προσωπικη-για την περιφανεια του The west γμτ-,ομως ετυχε να παιξω παιχνιδι μαζι σου κυριε TrollerCoaster πριν κανα μηνα περιπου και ηταν παιχνιδι που τσακιστηκε*.Εκτοτε δεν σε εχω ξαναδει προσωπικα.Ισως κ να ητανε τυχαιο.
Να πως και πως, ολο το καλοκαιρι δεν επαιξα ισως και καμια περιπετεια κι εχω επιστρεψει τον τελευταιο μηνα, στο οποιο βλεπω μονο μποτ ,περα απο 7-8 συγκεκριμενους παιχτες, που οπως παει,ή θα φαγωθουμε μεταξυ μας ή θα μας φανε τα μποτ σας /τους .

*Τσακιστηκε = καποιος παιχτης καθεται ακουνητος απο την στιγμη της εναρξης μεχρι την ληξη της περιπετειας ,χωρις να βγαινει αδρανεις σε γυρους.:w

Να πω κι εγω 2-3 ονοματα ετσι , γιατι τα εχω προχειρα,η θελει η ομαδα διαχειρησης ολη την λιστα?
 

DeletedUser7250

Guest
ομως ετυχε να παιξω παιχνιδι μαζι σου κυριε TrollerCoaster πριν κανα μηνα περιπου και ηταν παιχνιδι που τσακιστηκε*.Εκτοτε δεν σε εχω ξαναδει προσωπικα.

Και επειδή εσύ χάνεις για κάποιο λόγο φταίω εγώ;

Ισως κ να ητανε τυχαιο.

Φιλαράκι τίποτα δεν είναι τυχαίο. Είναι η συνωμοσία με τους illuminati που απεχθάνεται και τον αστεράκι αστεράκι grumpy αστεράκι αστεράκι. Τα είπαμε και προηγουμένως, μην τα ξαναλέμε πάλι.

Να πως και πως, ολο το καλοκαιρι δεν επαιξα ισως και καμια περιπετεια κι εχω επιστρεψει τον τελευταιο μηνα

Κι εγώ έπαιξα μία πριν 1-2 μήνες, αλλά το παγκόσμιο πνεύμα των συνωμοτών μας έκανε να παίξουμε στην ίδια. Τυχαίο; Δε νομίζω.

"Η περιπέτεια χάλασε, η περιπέτεια πάει" βγάζει λεξάριθμο 2231
"Δεν ξέρω να παίζω, φταίνε τα μποτάκια" βγάζει επίσης λεξάριθμο 2231
"Φταίνε οι άλλοι και όχι εγώ" βγάζει και αυτό 2231 και τέλος
"Πίνω μπάφους και βλέπω μποτ" βγάζει και αυτό 2231.

ΤΥΧΑΙΟ;;;;;;;;;;;;;;;
 

DeletedUser7250

Guest
Φορέστε τις κουκούλες σας και βγάλτε τον επιθεωρητή Κλουζώ που κρύβατε μέσα σας. CSI the-west. Πόσο πιο χαμηλά;
 

DeletedUser7346

Guest
Πιο χαμηλα απο εσας δε νομιζω.Ξεπερνατε τα ορια.
Οσο καλη και να ειναι η σχεση σας με την inno δεν χρειαζεται να τρολλαρετε καθε θεμα που ανοιγει.Εκτος αν σας απασχολει και το οτι εισαστε αποικος και θελετε να ανεβειτε λεβελ με κανοντας ποστχαντινγκ.

Οσο γι αυτο
Και επειδή εσύ χάνεις για κάποιο λόγο φταίω εγώ;
να σου απαντησω πως ναι!Εσυ φταις και μονο!Ησουν αυτος που καθοταν απραγος καθ' ολη την διαρκεια του παιχνιδιου.
 

DeletedUser7250

Guest
Πιο χαμηλα απο εσας δε νομιζω.Ξεπερνατε τα ορια.
Οσο καλη και να ειναι η σχεση σας με την inno δεν χρειαζεται να τρολλαρετε καθε θεμα που ανοιγει.Εκτος αν σας απασχολει και το οτι εισαστε αποικος και θελετε να ανεβειτε λεβελ με κανοντας ποστχαντινγκ.

Όλα τα βρήκες ρε CSI! Για να σου τη χαλάσω: Αγαπητή διαχείριση, κατεβάστε μου το λέβελ σε ανθυποάποικος και χαμηλότερα μήπως και σταματήσει να βλέπει ο Κλουζώ παντού σκοπιμότητες. Επίσης, αντιδρώ όχι για τρολλάρισμα αλλά επειδή αναφέρονται προσωπικά σε εμένα.

Οσο γι αυτο να σου απαντησω πως ναι!Εσυ φταις και μονο!Ησουν αυτος που καθοταν απραγος καθ' ολη την διαρκεια του παιχνιδιου.

Μιλάμε για μνήμη! Mastermind και δε συμμαζεύεται!

Αφού λοιπόν ξεβρακώθηκες κι εσύ - ναι, είσαι παιχταράς αλλά δεν σε θέλει η συνωμοσία που αντιμάχεται τον αστεράκι αστεράκι grumpy αστεράκι αστεράκι αλλιώς θα ήσουν πιο πρώτος και από τον ολυμπιακό - ζήτησε logs από τη διαχείριση να δεις ότι μια χαρά προχωρούσε ο παίκτης μου. Αλίμονο, μία περιπέτεια το χρόνο παίζω!

Άρα αν σε τσούζει που είσαι άμπαλος και άσχετος με το παιχνίδι, φρόντισε να μάθεις μπαλίτσα. Διαφορετικά θα τραβάς καζανάκι με το δάκρυ σου. Μπουχουχου! Πάλι έχασα από τα άλλα παιδάκια! Μπουχουχου! Αυτοί φταίνε!

Νιαγάρας!
 

DeletedUser7346

Guest
:nw So sad. Λαθος απαντηση.Αν θες μπορεις να παρεις την βοηθεια του κοινου γιατι δεν σε βλεπω να το εχεις. btw keep on posthunter.


after tus - colorado
 

DeletedUser7250

Guest
Μπορεί να έχεις ενδιαφέρουσα προσωπικότητα, αλλά δεν αισθάνομαι ότι χάνω κάτι που δεν σε ξέρω εσένα και τα μποτάκια σου. Δεν ενδιαφέρομαι να σε γνωρίσω κιόλας.

Όμως είναι ωραία να σε συκοφαντούν αδίκως ο Κλουζώ, ο Σαΐνης και ο Μπέκας, δεν είναι;

Καλύτερα posthunter (δεν σου πάω κόντρα, δεν έχω το αστυνομικό σου χάρισμα) παρά συκοφάντης. Keep walking και προσοχή στα σύκα.
 

DeletedUser7346

Guest
Οκ κυριε TrollerCoaster.Σου θιξαμε την τιμη, την υποληψη και την προσωπικοτητα του ιντερνετικου σου χαρακτηρα.
Εδω ομως σαν οοοοοριμοι ανθρωποι προσπαθουμε να αναδειξουμε ενα θεμα που απασχολει καποιους παιχτες.Αν εσενα δεν σε ενδιαφερει το θεμα και ειναι μονο το προσωπικο σου ζητημα ο σκοπος των παρεμβασεων σου ,μπορεις να ανοιξεις ενα αλλο να λυσουμε οτι ψυχολογικο μπορει να κουβαλαει ο καθενας μας εδω μεσα.Ετσι θα μαζεψεις και τον απαιτουμενο αριθμο ποστ που προφανως θελεις..
Ασε ομως το θεμα ησυχο να παει παρακατω.
 

DeletedUser7250

Guest
Όταν έγραφες ότι σου κατέβαινε ήταν καλά, ε; Τώρα το γυρίσαμε σε ηθικός προστάτης των αδυνάτων και των αδικημένων του φόρουμ του παιχνιδιού; Οφείλεις μία συγγνώμη που με κατηγόρησες αδίκως.

Με τη σειρά μου, σου ζητώ κι εγώ συγγνώμη που τόλμησα να αντιμιλήσω στην Εξοχότητά Σου και αμφισβήτησα την απόλυτη Αλήθεια των Λόγων Σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Εχουμε και λεμε λοιπον τα bot μεχρι τωρα :

troller102 κ1
lord of the strings
slyther1n
sttax
ponterosa
master zork
jtsio απο ελπασο
after tuσ
natassalove
-KOYLOVITS
elena14 και ο
Bulgaros
kogak
toles 12 paso
Ghost-21 dallas
Pit-bill-23 paso
Genjo paso
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή