Μονομάχος σε δίλημμα

  • Δημιουργός θέματος Buffalo Peter
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
έχω το εξής δίλημμα: ξεκίνησα πρόσφατα να παίζω στον 3ο κόσμο με την ιδιότητα του μονομάχου. τώρα είμαι στο 20ο επίπεδο. επειδή σ'αυτόν τον κόσμο οι περισσότεροι παίκτες είναι σε σχετικά προχωρημένο επίπεδο, δε βρίσκω εύκολα παίκτες οι οποίοι να είναι σε κοντινές πόλεις ώστε να μονομαχήσω μαζί τους και το έχω ρίξει περισσότερο στις δουλειές. τί πιστεύετε; πρέπει να αρχίσω να κάνω μεγάλες αποστάσεις προκειμένου να βρίσκω παίκτες να μονομαχώ ή να συνεχίσω έτσι προκειμένου να ανέβω επίπεδα και να μπορώ να βρίσκω παίκτες να μονομαχώ;
 

DeletedUser735

Guest
Αν εχεις μεγαλο προβλημα με τις μονομαχιες και οι στοχοι σου ειναι πολυ λιγοι και μακρια τοτε καλητερα να προσπαθησεις να ανεβεις γρηγορα τα επιπεδα για να βρεις περισσοτερους παικτες που να μπορεις να μονομαχεις.

Θα σου προτεινα ομως να μην χαλασεις τα στατιστικα των μονομαχιων σου παρα πολυ.
Προσεξε μηπως με λιγες αλλαγες ποντων μπορεις να ανοιξεις δουλειες και καλο xp
 

DeletedUser

Guest
Μια τακτικη που ακολουθησα ωστε να χρησιμευσουν τα σκιλλς που ειχα για μονομαχιες και να ανεβω και επιπεδα ειναι οι μονομαχιες με npc.
6 μονομαχιες με npc χρησιμοποιουν την ιδια ενεργεια και κινητρο οπως 3 με κανονικους παιχτες.Επισης μπορεις να δεις τα σκιλλς των npc και να κινηθεις αναλογως.Οι μονομαχιες γινονται εκεινη την στιγμη και δεν χρειαζεται ουτε να κουνηθεις,ακομα και να κοιμασαι μπορεις...
 

DeletedUser

Guest
το ξέρω και το κάνω. απλώς, απ' ό,τι έχω δει, η μονομαχία με τους ληστές δε σου ανεβάζει την εμπειρία στη μονομαχία. ή μήπως δεν ισχύει αυτό;
 

DeletedUser

Guest
δεν σου ανεβαζει την εμπειρια στην μονομαχια. αλλα απο οτι εχω δει οταν κανεις μεγαλη ζημια στον αντιπαλο(και με χαμηλο κινητρο) σου δεινει αρκετη εμπειρια. εγω μια φορα τον λοιποθημησα και μου εδωσε 50 ποντους εμπειριας με κινητρο 3%
 
Κορυφή