Μοιράζονται όλα τα αντικημένα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Pepito Gonzales

Μέλος
Μοιράζονται όλα τα αντικείμενα λόγω απόφασης διαγραφής λογαριασμών σε colorado και Georgia
όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ΠΜ
 
Τελευταία επεξεργασία:

MeliodaS

Παλαίμαχος
Εδω εδω.... εδωεδωεδωεδω :p
Καλυτερα μη βιαστεις να διαγραψεις τους λογαριασμους σου Θεμο... μπορει να μετανιωσεις μια επιπολαιη κ βιαστικη σου αποφαση...

ωστοσο αν παρολα αυτα εξακολουθεις να επιμενεις στην αποφαση σου, καθε βοηθεια στον Georgia θα ειναι ευπροσδεκτη :)
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Melioda από εχθές μπήκε διακοπές και ο Γεωργία θα είστε 8 άτομα online στο τέλος
ΠΩΣ να αλλάξω γνώμη εδώ δεν είδες έκλεισαν το τοπικ που άνοιξα με τίτλο να μας πει κάποιος με πια όπλα επιτρέπεται να μονομαχήσουμε .
Υπάρχει κάποιος υπέυθυνος στο forum που να μπορεί να απαντήσει ?
Υπάρχει κάποιος που να μπορεί να λύσει προβλήματα και να ακούσει τους παικτες ?
και ρωτάω εγώ πόσα χρόνια παρακαλάμε έστω στον Γεωργία να μπει κάποιος και να μας βοηθήσει έστω στα οχυρά με μάχες και δώρα για νέους παίκτες ?
είναι δυνατόν κάποιος να λύσει πρόβλημα όταν δεν μπαίνει καν στο κόπο να έχει ένα λογαριασμό και να ακούει τα προβλήτα τον παικτών του εκάστοτε σέρβερ ?
απλά πράγματα ρωτάμε δεν είναι ασκήσεις μαθηματικών και αν δεν ξέρεις τη να πεις κλειδώνεις το τοπικ τώρα τί να υπολογίσουμε το επίπεδο.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Εστειλες τικετ στη διαχειρηση σχετικα με το θεμα και δεν σου απαντησαν ?

γιατι ενταξει υποθετω οτι κ στο φορουμ υπαρχουν κανονες οποτε κ ο Ανθραξος γι αυτο εκλεισε το θεμα...επειδη δεν τηρηθηκε ο συγκεκριμενος κανονας που αναφερει
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Forum = τόπος δημόσιας συζήτησης ..αν δεν ισχύει αυτό και κρατάμε όπια τοπικ μας είναι αρεστά τότε καλύτερα να το κλειδωσουνε το forum.
η απάντηση της ..... είναι αν μη τι άλλο απαράδεκτη και χαμηλού επιπέδου από απρόσωπα άτομα.
Όταν εγώ ήμουν από την αρχή administrator στο Forum του Grepolis δεν κλειδώναμε τα τοπικ
Τα τοπικ τα κλειδώνεις όταν αδυνατείς να δωσεις απαντήσεις με επειχηρήματα και τότε επικαλεισε του κανόνες .

Απλά πράγματα το ξαναλέω δεν είναι μαθηματικά ( μιας που είσαι και ιδικός )

Και για να το πω πιο απλά ακόμα πάτα δεξιά στο forum rules και θα δεις ότι κανένα από τα λινκ δεν δουλευει ...τί άλλο θες δλδ όταν τα λίνκς δεν δουλευουν ?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    155,1 KB · Προβολές: 39
Τελευταία επεξεργασία:

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Δεν επιτρέπεται να συζητάτε για θέματα που αφορούν ποινές και αποκλεισμούς που έχετε φάει ή για ποινέςς τρίτων παίκτων. Είναι κανόνας του forum από την 1η ημέρα δημιουργίας του.

Δεν θα αλλάξει σήμερα αυτό.

Η Ομάδα Διαχείρισης
του TheWest
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Δεν επιτρέπεται να συζητάτε για θέματα που αφορούν ποινές και αποκλεισμούς που έχετε φάει ή για ποινέςς τρίτων παίκτων. Είναι κανόνας του forum από την 1η ημέρα δημιουργίας του.

Δεν θα αλλάξει σήμερα αυτό.

Η Ομάδα Διαχείρισης
του TheWest
Μα αφού το λινκ δεξιά δεν δουλευει αυτό προσπαθώ να σας εξηγήσω φτίαξε το πρώτα να μπορούμε να διαβάσουμε τους κανόνες Τι δεν καταλαβαίνεις αφού έβαλα και screenshot :oops:
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Μα αφού το λινκ δεξιά δεν δουλευει αυτό προσπαθώ να σας εξηγήσω φτίαξε το πρώτα να μπορούμε να διαβάσουμε τους κανόνες Τι δεν καταλαβαίνεις αφού έβαλα και screenshot :oops:

To link δεν λειτουργεί γιατί έχες γυρίσει το forum στα Αγγλικά
 

Pepito Gonzales

Μέλος
To link δεν λειτουργεί γιατί έχες γυρίσει το forum στα Αγγλικά
Έπρεπε να λειτουργεί άσχετα την γλώσσα που διαλέγω εγώ έπρεπε να με βάλει στο αγγλικό διαφερετικά να μην μου δίνει την δυνατότητα να διαλέξω γλώσσα .
BTW : Στο άλλο ποστ θα απαντήσει κάποιος για την απορία που έχω ?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή