Μια Αρχόντισσα έφυγε

DeletedUser4356

Guest
Από λόγια και από σκέψεις έχω στερέψει.....το μεγαλείο της Ρένας ΠΟΤΕ δεν θα ξεχαστεί!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΑΞΙΔΙ

Καλό ταξίδι, αλαργινό καράβι μου, στου απείρου
και στης νυχτός την αγκαλιά, με τα χρυσά σου φώτα!
Να 'μουν στην πλώρη σου ήθελα, για να κοιτάζω γύρου
σε λιτανεία να περνούν τα ονείρατα τα πρώτα.

Η τρικυμία στο πέλαγος και στη ζωή να παύει,
μακριά μαζί σου φεύγοντας πέτρα να ρίχνω πίσω,
να μου λικνίζεις την αιώνια θλίψη μου, καράβι,
δίχως να ξέρω πού με πας και δίχως να γυρίσω!

Κώστας Καρυωτάκης
 

DeletedUser1721

Guest
Για πάντα κοντά μας.

Άνθρωποι όπως η Ρένα ζούνε πάντα στις μνήμες μας.
Καλό ταξίδι.
 

DeletedUser5084

Guest
R.I.P

Αντιο Ρένα…

Για ολους εμας θα εισαι παντα η αμαζονα του West
 

DeletedUser1129

Guest
Ρένα μου,
τα δακρυα στα ματια μου, όσο και αν προσπαθω να τα σταματησω, δεν μπορω.

Σε γνωρισα σε μαχη οχυρού, σε έζησα μεσα από το παιχνιδι και ηταν σαν να σε γνωρίζω από κοντα, πολλά χρόνια.
Παντα προσπαθουσες να καλυπτεις τα ξεσπασματα μου με έναν καλό λογο.
Παντα όταν ερχομουν σε ρηξη με καποιον εμπαινες στην μεση προσπαθωντας να ληξη το θεμα χωρίς να θηξεις την αξιοπρέπεια κανενός.

Για όλα τα ρεμαλια σου, υπηρχε αγάπη μεσα σου, μεγαλη.

Και εμεις σε αγαπουσαμε κοριτσαρα μου και σε αγαπαμε ακομη.
Δεν θα σε ξεχασω, δεν θα σε ξεχασουμε ποτέ!
Αντιο, προς το παρών, ΡΕΝΑΜ.
Καποια μερα θα βρεθουμε και θα σου φωναξω "παρΟΝ" και πάλι!
Δεν προκειτε να γραψω καλο παραδεισο, ελαφρι το χωμα.
Δεν τα έχεις αναγκη αυτα εσυ, εισαι η RENAM!
 

DeletedUser4530

Guest
δεν την γνωρισα προσωπικα. ειναι οδυνη να φευγει ενας ανθρωπος αλλα και λυπηρο οταν ειναι καλος ανθρωπος.

ισως σε αναμνηση της μια ονομασια με το ψευδωνυμο της για χαρη της θα ηταν καλο να μεινει στο γουεστ. μια ονομασια οχυρου, πολης η συμμαχιας η αλλο.

αναπαυσου γαληνια ρενα.
 

DeletedUser5934

Guest
Καλο ταξιδι RENAM , σ'ευχαριστω για την μεγαλη βοηθεια σου , σ'ευχαριστω που με εκανες να αγαπησω το west
 

DeletedUser1129

Guest
Από τον Γιώργο (Gatoni)
δεν εχω κωδικους δεν εχω τιποτα,
αν μπορεις δημοσίευσε αυτο σε εσενα εκ μερους μου:
Με μεγάλη μου θλίψη ενημερώθηκα από τον φίλο μου Σάκη (Skalk) τα δυσάρεστα για την πιο ηθική, ηγετική μορφή που έχω μιλήσει ποτέ σε παιχνίδι.Προσωπικά δεν την γνώρισα από κοντά αλλά έχουμε μιλήσει τόσες ώρες μαζί αυτά τα χρόνια που ήμουν στην παρέα σας που είναι σαν να την ήξερα χρόνια. Ότι και να πεις είναι λίγο για την Ρένα. ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΦΙΛΗ ΡΕΝΑ.
 

DeletedUser

Guest
όμορφη αμαζόνα για πάντα στο μυαλό και στην καρδιά θα σε έχω!

Ρένα είναι τιμή μου που σε γνώρισα όμορφη!
Οι πιο αληθινές συζητήσεις που έκανα ποτέ με άνθρωπο που γνώρισα από το internet, ήταν μαζί σου! Τα πιο όμορφα παιχνίδια τα έζησα μαζί σου!
Πραγματικά ποτέ ξανά στη ζωή μου δεν δέθηκα με άλλο άνθρωπο τόσο πολύ χωρίς να έχω συναντηθεί ποτέ μαζί του... κι αυτό με πονάει πολύ Ρενάκι μου... μια στιγμή μόνο να σε έβλεπα...
Κάνω log in και λείπεις... ουρλιάζω σαν λύκος μέσα στο δάσος της άγριας δύσης που θρηνεί για το χαμό της πιο αγαπημένης!
Ρένα μου ήθελα αναμνηστικά τα μηνύματά σου! αλλά διέγραψαν τον λογαριασμό σου... μαζί και τα μηνύματά μας που για μένα είναι ανεκτίμητης συναισθηματικής αξίας!
Σου είχα πει ότι σε αγαπώ κι αυτό μου δίνει κουράγιο... όμορφη αμαζόνα για πάντα στο μυαλό και στην καρδιά θα σε έχω!
...χαίρομαι για όλα όσα μοιράστηκα μαζί σου! Σε Ευχαριστώ πολύ για όλα!


Υ.Γ. Η Ρένα θυμόταν τις γιορτές και τα γεννέθλια όλων μας! Πάντα μας έστελνε τα δώρα της και έκανε τα party για όλους μας στο εσωτερικό φόρουμ του παιχνιδιού. Άξιο αναφοράς ως προς ένδειξη του χαρακτήρα της! Υπάρχουν χιλιάδες ακόμα παραδείγματα...
 

DeletedUser7255

Guest
καλο ταξιδι ΡΕΝΑ

ημουν αλλα και θα ειμαι ενα απο τα ρεμαλια σου

ζησαμε πολυταραχες στιγμες μεσα στο παιχνιδι

θα σε θυμαμε παντα με αγαπη
 
Κορυφή