Μεταφορα Χαρακτηρα

DeletedUser5958

Guest
Δεν ξερω αν υπαρχει αλλο τετιο θεμα , δεν μπορουσα να το βρω παντος ... Αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι αν θα ανοιξετε τις μεταφορες χαρακτηρων απο τον κοσμο αριζονα στον κοσμο 1 γιατι ο κοσμος αριζονα εχει καπως νεκροσι και δεν ειναι τοσο ευχαριστω το παιχνιδι οπως παλια. Παρακαλω ανοιξτε μεταφορες σε ολους τους κοσμους. :grr:grr το παιχνιδι εχει χασει την ουσια του την τελευτεα χρονια και γενικος απο τοτε που αρχισαν να βγενουν τα σετακια .. τωρα δικο σας θεμα τα σετακια αλλα τουλαχιστον ανοιξτε μεταφορες ωστε να μπορουμε να διασκεδαζουμε .Ευχαριστω για τον χρονο σας. :sh αυτο δεν ειναι μονο δικια μου αποψη αλλα πολλων
 

black.thunder

Μέλος
Μετακινήσεις από full premium κόσμους σε μη full premium κόσμους δεν μπορούν να γίνουν.
 

DeletedUser6531

Guest
Κάτι ακουσα οτι οι κοσμοι 2,3,4,5 θα κλεισουν οριστικα! και οτι θα ανοιξει νεα διαδρομη προς κολοραντο!
Ισχυει κατι τετοιο?
 

cord

Ex-The West Team
Καποιοι εκ των 2 3 4 5 ειναι πιθανο να κλεισουν, αλλα θα υπαρξει εγκαιρη ενημερωση.
Το αν θα υπαρξει νεα διαδρομη και προς τον κοσμο Colorado δεν εχει αποφασιστει ακομη. Και για αυτο θα υπαρξει ενημερωση εγκαιρως.
 

DeletedUser6531

Guest
Το διαστημα μεταξυ της ημερας της ενημερωσεις και της τελευταιας μερας που θα μπορουμε να μετακινηθει καποιος, ειναι γνωστο? για ποσες μερες-βδομαδες μιλαμε?
 

cord

Ex-The West Team
Δεν το γνωριζουμε αυτο ακομη, αλλα θα υπαρχει αρκετος χρονος για ολους, αυτο ειναι σιγουρο.
 

DeletedUser6531

Guest
Αλλο ερωτημα.. (αν και πιστευω θα υπάρχει ενημερωση και για αυτο)

Θα προλαβουν αυτοι οι κοσμοι την Χριστουγεννιατικη Λοταρια ή να ξεκινησουμε να κοιταμε εισητηρια, να φτιαχουμε βαλιτσες, να χαιρεταμε γνωστους και φιλους, να παρουμε τα κουβαδακια μας, και να παμε σε αλλη παραλια??
 

DeletedUser5958

Guest
Μετακινήσεις από full premium κόσμους σε μη full premium κόσμους δεν μπορούν να γίνουν.
Ναι αλλα δεν γινετε ξερω εγω απο κοσμο αριζονα να ανοιξετε για τον κοσμο 1 μεταφορες?? δηλαδη απο εναν premium κοσμο σε εναν αλλον Premium κοσμο? αν καταλαβα καλα ο αριζονα και κ1 ειναι premium κοσμοι... οποτε γιατι να μην γινει κατι τετιο... γτ να μην ανοιξουμε μεταφορες κ1-αριζονα , αριζονα κ1 :) .. :hh:hh
 

DeletedUser6344

Guest
Ε τοτε ρε παιδια γιατί δεν κάνετε πρεμ κόσμο τον κ1 να μπορουμε να μεταφερόμαστε ούτως ή αλλως είναι πολύ μικρη η διαφορα απο πρεμ κόσμο σε μη πρεμ απλως λίγοι παραπάνω πόντοι ικανοτητων και ιδιοτητων στους πρεμ αμαν σιγα το πραγμα,το θέμα είναι να σωθεί(Κρατήσει περισσότερο το τηε γουεστ) τωρα τα άλλα πιστεύω δεν είναι τόσο σημαντικά :grr:grr:p
 

DeletedUser4356

Guest
Αυτό δεν είναι εφικτό να γίνει (full premium) όσον αφορά τον κ1. Αυτός ο κόσμος κρατιέται με νύχια και με δόντια αφ'ενός επειδή δεν είναι φουλ πρεμ και αφ'ετέρου επειδή παίζουν πολλοί παλιοί παίκτες που είναι κάτι παραπάνω από γνώστες του παιχνιδιού. Απλά επειδή όταν άνοιγαν σωρηδόν οι κόσμοι η εταιρεία δεν περίμενε την τόσο μεγάλη κοιλιά των φουλ πρεμ κόσμων και οι παλιές καραβάνες δεν πρόκειται να επιτρέψουν να έρθει ο πάσα ένας με αγορασμένες ικανότητες και ιδιότητες από κ6 κ7 κτλπ. Αυτό δεν συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα αλλά σε όλες τις χώρες (υποθέτω).

Οπότε όταν πρωτοξεκίνησε κάποιος το παιχνίδι και επέλεξε να μην παίζει κ1 αλλά να στάζει σβώλια σε όλους τους πρεμ....ας ανοίξει κι άλλο το πορτοφόλι του...λεφτά υπάρχουν :p
 

DeletedUser4530

Guest
και οσοι παιζουμε στους κοσμους αυτους που θα κλεισουν αλλα εχουμε κι αλλου χαρακτηρες θα τους χασουμε; τοτε τι καθομαστε και παιζουμε;

σε αλλο παιχνιδι που παιζω αποφάσισαν να κλεισουν τους περισσοτερους κοσμους και οι λογαριασμοι να μεταφερονται σε αλλους επιλογης του παικτη. στην περιπτωση που εχει ηδη λογαριασμο εκει να υπαρχει πολ/πλος λογαριασμος με τον περιορισμο να μην επιρεαζει ο ενας τον αλλον. και μαλιστα για περιπου 3 εβδομαδες μετα την μεταφορα δινουν πολλα μπονους προσαρμογης, και αναπτυξης για τους μεταφερομενους λογαριασμους ωστε να μην υπαρχουν αδικιες η χαθουν καταστασεις οπως χρονος παιξιματος, χρηματων που εχουν δαπανηθει κτλ.
εδω γιατι δεν μπορει να γινει κατι τετοιο; γιατι θα πρεπει να χανουμε τους χαρακτηρες (εχω χασει ηδη εναν στον κ1 για μεταφορα απο τον κ5); στο κατω κατω η εταιρεια ανοιγε κι ανοιγει τους κοσμους με ταχυτητες αστραπης. γιατι την απληστια της εταιρειας, την λαθος εκτιμηση της για προσελκηση παικτων, να την πληρωνουν αυτοι που παιζουν;

προσωπικα αν χαθουν χαρακτηρες μου θα ζητησω καποιο ειδος αποζημιαωσης οπως (στο ελαχιστο) να μεταφερθουν ολα τα αντικειμενα και χρηματα των χαμενων χαρακτηρων σε χαρακτηρες της επιλογης μου (οι πρεμ σε πρεμ και οι μη πρεμ σε μη πρεμ). ειναι χρονος και χρηματα που ξοδεψα και η εταιρεια οφειλει να το σεβαστει οπως θελει να την σεβαστει κι ο καθε παικτης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7103

Guest
και οσοι παιζουμε στους κοσμους αυτους που θα κλεισουν αλλα εχουμε κι αλλου χαρακτηρες θα τους χασουμε; τοτε τι καθομαστε και παιζουμε;

σε αλλο παιχνιδι που παιζω αποφάσισαν να κλεισουν τους περισσοτερους κοσμους και οι λογαριασμοι να μεταφερονται σε αλλους επιλογης του παικτη. στην περιπτωση που εχει ηδη λογαριασμο εκει να υπαρχει πολ/πλος λογαριασμος με τον περιορισμο να μην επιρεαζει ο ενας τον αλλον. και μαλιστα για περιπου 3 εβδομαδες μετα την μεταφορα δινουν πολλα μπονους προσαρμογης, και αναπτυξης για τους μεταφερομενους λογαριασμους ωστε να μην υπαρχουν αδικιες η χαθουν καταστασεις οπως χρονος παιξιματος, χρηματων που εχουν δαπανηθει κτλ.
εδω γιατι δεν μπορει να γινει κατι τετοιο; γιατι θα πρεπει να χανουμε τους χαρακτηρες (εχω χασει ηδη εναν στον κ1 για μεταφορα απο τον κ5); στο κατω κατω η εταιρεια ανοιγε κι ανοιγει τους κοσμους με ταχυτητες αστραπης. γιατι την απληστια της εταιρειας, την λαθος εκτιμηση της για προσελκηση παικτων, να την πληρωνουν αυτοι που παιζουν;

προσωπικα αν χαθουν χαρακτηρες μου θα ζητησω καποιο ειδος αποζημιαωσης οπως (στο ελαχιστο) να μεταφερθουν ολα τα αντικειμενα και χρηματα των χαμενων χαρακτηρων σε χαρακτηρες της επιλογης μου (οι πρεμ σε πρεμ και οι μη πρεμ σε μη πρεμ). ειναι χρονος και χρηματα που ξοδεψα και η εταιρεια οφειλει να το σεβαστει οπως θελει να την σεβαστει κι ο καθε παικτης.

πολυ σωστο
 

DeletedUser6152

Guest
Το να μεταφερεις τα πραγματα σου δεν γινετε φιλε..ειναι εις βαρος των αλλων παικτων αυτο.. :D
οπως και το να χαλασεις ενα καρο ευρω για πραγματα παιχνιδιου και να μην εχεις το δικαιωμα να τα δωσεις αλλου..τα αγοραζεις χωρις καποιο δικαιωμα γιατι δεν συμφερει την εταιρια να αλλαζουν χερια.
 

DeletedUser7103

Guest
Το να μεταφερεις τα πραγματα σου δεν γινετε φιλε..ειναι εις βαρος των αλλων παικτων αυτο.. :D
οπως και το να χαλασεις ενα καρο ευρω για πραγματα παιχνιδιου και να μην εχεις το δικαιωμα να τα δωσεις αλλου..τα αγοραζεις χωρις καποιο δικαιωμα γιατι δεν συμφερει την εταιρια να αλλαζουν χερια.
σπυρο εφοσον τα αγοραζεις δεν νομιζω οτι γινετε να χαθουν..και ας κλεισει ο κοσμος.
 

DeletedUser7103

Guest
τα αγοραζεις χωρις καποιο δικαιωμα γιατι δεν συμφερει την εταιρια να αλλαζουν χερια.
αυτο δεν ισχυει νομιζω...βεβαιως εχω δικαιωμα στα πραγματα που αγορασα βρε σπυρο..ειναι δικα μου μου ανηκουν..ειναι ιδιοκτησια μου..
 

DeletedUser6152

Guest
τα πραγματα που αγορασες και δεν εχουν δυνατοτητα δημοπρασιας και εσκασες ενα καρο χρηματα τι δικαιωμα εχεις πανω τους??
αν αποφασισεις να σταματησεις θα πανε προς διαγραφη κι αυτα
τυπου οπλα δρακου,μανιτου κτλ
 
Κορυφή