Μεταφορά παιχτών από Dallas σε ενεργούς κόσμους !

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Το γεγονός ότι έχουν περισσότερες ικανότητες/ιδιότητες θα τους απαγορεύσει από το να παίξουν σε έναν ενεργό κόσμο; Να μείνουν, δηλαδή, εκεί όπου παίζουν μάχες οι 10 γιατί οι υπόλοιποι βαριούνται ή δεν παίζουν; Καμία σχέση δεν έχουν οι ικανότητες, εδώ μίλαμε για παιδιά που θέλουν να παίξουν και δεν μπορούν. Πιστεύω πως αν είχες λογαριασμό εκεί και ήσουν στην ίδια θέση με τα παιδιά, θα έκλαιγες κι εσύ τα λεφτά και τον χρόνο σου και θα ήθελες να στείλεις τον παίκτη σου σε έναν ενεργό σέρβερ.

Όσον αφορά την χρονική στιγμή, δεν καταλαβαίνω γιατί να έρθουν το καλοκαίρι. Να περιμένουν 6+ μήνες; Να κάθονται με σταυρωμένα τα χέρια και να κοιτάνε τον παίκτη τους μέχρι τότε;
δεν είπα να μην παίξουν ας παίξουν όπου θέλουν είπα ότι εγώ είμαι αρνητικός γιατί δεν γουστάρω να είμαι σε έναν κόσμο με παίχτες που θα έχουν παραπάνω ικανότητες με διαφορα από έναν παίχτη 150 level που ανέβηκε στον houston αυτός είναι και ο λόγος που δεν παίζω κόσμο 1 γιατί είναι 12 χρονια κόσμος οποιος έπαιζε όλα αυτά τα χρονια θα έχει κοντά 600 ικανότητες παραπάνω από έναν 150 που μόλις ξεκίνησε , θέλω να είμαι σε κόσμο που οποιαδήποτε στιγμή να μπορώ να ανταγωνιστώ κάποιον άλλον παίχτη δικαίωμα μου να πιστεύω αυτό και δικαίωμα μου να είμαι αρνητικός
με εκτίμηση el προφέσορ
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Εν μερη εχεις δικιο El Profesor, απλα οπως ειναι πλεον το παιχνιδι δεν εχουν σημασια τοσο οι ικανοτητες απο τα λβλ οσο οι ικανοτητες απο τα ρουχα/σετ που βγαινουν συνεχεια :p
Σιγουρα θα εχουν καποιο πλεονεκτημα, δεν αντιλεγω, απλα δεν νομιζω οτι θα ειναι τοσο σημαντικο για να επηρεασει ολοκληρη μεταφορα
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
παιδιά τι βλακείες λέτε συγγνώμη κιόλας αλλα τα σετ μπορεί τα καινούρια να είναι καλά αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι και αυτοί που θα έρθουν δεν θα έχουν την δυνατότητα να τα πάρουν δεν ξέρω αν κάποιος από εσάς έχει κάτσει και έχει ασχοληθεί έστω και λίγο με τις μονομαχίες στο παιχνίδι και οι 50 ικανότητες παραπάνω είναι θέμα σε αυτό το κομμάτι εδώ ποσο μάλιστα μιλάμε για άτομα 300-400 ικανοτήτων δηλαδή τι πάμε να καταργήσουμε όλο το σύστημα του παιχνιδιού να φέρουμε και από τον κόσμο 1 άτομα μπας και κάνουμε καλύτερο τον κόσμο μας

μάγκες αν θέλετε και λυπάστε τα παιδιά που δώσανε χρόνο και χρήματα στους παλιότερους κόσμους ζητήστε να μεταφέρουν τους παίχτες σας εκεί αλλα επειδή και εγώ έχω δόση αρκετά χρήματα δεν γουστάρω να πάνε στα σκουπίδια ναι μεν σύμφωνο κρίμα για τα παιδιά αλλα και έχω έχω ρίξει κάποια χιλιάρικα για να είμαι σε κάποια θέση να ανταγωνιστώ τους αντιπαλους συμπαίκτες μου ( αν η εταιρία θέλει να τους βοηθήσει ας δόση και στους νέους 150 επίπεδο από 400 ικανότητες να είναι ένα δίκαιο παιχνίδι )
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
παιδιά τι βλακείες λέτε συγγνώμη κιόλας αλλα τα σετ μπορεί τα καινούρια να είναι καλά αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι και αυτοί που θα έρθουν δεν θα έχουν την δυνατότητα να τα πάρουν δεν ξέρω αν κάποιος από εσάς έχει κάτσει και έχει ασχοληθεί έστω και λίγο με τις μονομαχίες στο παιχνίδι και οι 50 ικανότητες παραπάνω είναι θέμα σε αυτό το κομμάτι εδώ ποσο μάλιστα μιλάμε για άτομα 300-400 ικανοτήτων δηλαδή τι πάμε να καταργήσουμε όλο το σύστημα του παιχνιδιού να φέρουμε και από τον κόσμο 1 άτομα μπας και κάνουμε καλύτερο τον κόσμο μας

μάγκες αν θέλετε και λυπάστε τα παιδιά που δώσανε χρόνο και χρήματα στους παλιότερους κόσμους ζητήστε να μεταφέρουν τους παίχτες σας εκεί αλλα επειδή και εγώ έχω δόση αρκετά χρήματα δεν γουστάρω να πάνε στα σκουπίδια ναι μεν σύμφωνο κρίμα για τα παιδιά αλλα και έχω έχω ρίξει κάποια χιλιάρικα για να είμαι σε κάποια θέση να ανταγωνιστώ τους αντιπαλους συμπαίκτες μου ( αν η εταιρία θέλει να τους βοηθήσει ας δόση και στους νέους 150 επίπεδο από 400 ικανότητες να είναι ένα δίκαιο παιχνίδι )

Το όλο θέμα είναι να γίνει καλύτερο το παιχνίδι των παιδιών του Ντάλλας, όχι το δικό μου.

Συμφωνώ ότι θα είμαστε σε μειονέκτημα, ο οποιοσδήποτε κόσμος μπορεί να είναι αν πάνε τόσο δυνατοί παίκτες.

Όσον αφορά τις ικανότητες που είπες να μειωθούν, οι 400 νομίζω ότι είναι λίγες, αλλά αν μειωνόντουσαν, τότε ναι, σίγουρα θα είναι πιο δίκαιο. Εκτός εάν τις έχουν πληρώσει τις ικανότητές τους... Τι θα γίνει τότε; Θα δίνει σβόλια η Ίννο; Όλοι ξέρουμε πως αυτό δεν θα γίνει ποτέ. :p
 

RIO-GRANDE

Νέο Μέλος
Η Μεταφορα στον Νταλας απο Γεωργια- Φαργκο ειναι ανοιχτη θα πρεπει να κλεισουν οριστικα αυτοι οι κοσμοι πρωτα και μετα οι παιχτες απο το ΝΤΑΛΑς να ζητησουν την μεταφορα τους και θα μπορει να γινει {ΒΑΣΕΙ Των Κανονων περι μεταφορας μετα απο 3μηνη παραμονη ] ενημερωτικα
https://wiki.the-west.gr/wiki/Μετακίνηση_Χαρακτήρων

Πως θα μετακινήσετε τον χαρακτήρα σας?
Εδώ είναι οι προϋποθέσεις για την μετακίνηση:
  • Δεν θα πρέπει να έχετε χαρακτήρα στον κόσμο προορισμού.
  • Θα πρέπει να έχουν ανακτηθεί όλες οι προσφορές απο την αγορά.
  • Δεν θα πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι σε μάχη οχυρού.
  • Το ελάχιστο επίπεδο για να μετακινηθείτε είναι 40.
  • Υπάρχει ένα όριο των 500 μετακινήσεων ανά ημέρα (500 χαρακτήρες).
  • Μπορείτε να μεταναστεύσετε κάθε 3 μήνες (90 ημέρες) στον ίδιο κόσμο προορισμού. Αυτό σημαίνει πως αν έχετε χαρακτήρα στον κόσμο 3 που έχει μεταναστεύσει στον κόσμο 5, τότε αν θέλετε αργότερα να φέρετε τον χαρακτήρα σας από τον κόσμο 5 στον κόσμο 1, τότε θα πρέπει να περιμένετε 90 ημέρες. Και φυσικά, θα πρέπει να διαγράψετε τον υπάρχων λογαριασμό στον κόσμο 1.
 
Κορυφή