Μετακίνηση σε κόσμους

DeletedUser295

Guest
app

μια πιθανή λύση για το west πιθανώς είναι -συγνώμη αν έχει αναφερθεί- η ανάπτυξη ενός σωστού application από την inno που θα μπαίνουμε και να παίζουμε το παιχνίδι από το κινητό ή το τάμπλετ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6971

Guest
μετακινησεις

Κατα την γνωμη μου θα επρεπε να υπαρχει διαδρομη μετακινησης απο colorado προς κοσμο 1 και αυτο γιατι ο colorado εχει χασει πολλους παικτες ενω ο κοσμος 1 εναι σε πιο καλη θεση οσο αναφορα το αριθμο τον παικτων . Ενα σοβαρο προβλημα του colorado ειναι οτι εχουν φυγει οι ενδιαμεσοι παικτες και εχουν μεινει πολλοι παικτες πολυ μικρου επιπεδου και πολλοι παικτες πολυ μεγαλου επιπεδου και ετσι οι μονομαχοι δυσκολα βρισκουν στοχο και κατα την γνωμη μου ο colorado ερημωνεται ενω ο κοσμος ενα εχει πολλες ελπιδες θα επρεπε να το σκεφτειτε .:dr
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
AHILLEASi4

Αυτό που πρότεινες δεν είναι εφικτό για έναν και κύριο λόγο...
Ο κόσμος Colorado είναι κόσμος Premium, που σημαίνει ότι όποιος θέλει και έχει τα λεφτά για σβόλους μπορεί να αγοράσει ακόμα και ικανότητες και ιδιότητες.
Από την άλλη ο Κόσμος 1, είναι ένας ΜΗ Premium κόσμος όπου η παραπάνω δυνατότητα δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Έτσι αν το πάρεις με λογική, δεν μπορεί ένας παίχτης από τον Premium κόσμο Colorado να μεταφερθεί στον Μη Premium κόσμο 1, γιατί δεν θα είναι δίκαιο προς τους παλιούς παίχτες του κόσμου 1, καθώς υπάρχει μια τεράστια πιθανότητα ο παίχτης από τον Colorado να έχει αγοράσει ικανότητες, ή να έχει χρησιμοποιήσει διάφορες άλλες δυνατότητες του κόσμου που έπαιζε και ήταν premium, ενώ αυτός που θέλει να πάει δεν ήταν.

Ελπίζω να σε βοήθησα, αν έχεις τυχόν απορίες, τέτοια παραδείγματα έχουν αναφερθεί και σε πιο πάνω σχόλια αν δεν κάνω λάθος. :))
 

DeletedUser6971

Guest
μετακινησεις

Σε ευχαριστω φιλε εχεις απολυτο δικιο απο βιασυνη παρελειψα οτι ο κοσμος ενα ειναι μη πρεμ. κοσμος:))
 

cord

Ex-The West Team
Στις διαδρομες μετακινησης χαρακτηρων προστεθηκε σημερα και ο κοσμος 8 (Colorado).
Ετσι, οι παιχτες απο τους κοσμους 2 3 4 5 θα μπορουν να μετακινηθουν και προς τον κοσμο 8.
 

DeletedUser6275

Guest
απο 6,7 προς κοσμο 8;

Μολις ειδα σε αλλη αναρτηση, απαντηση στο ερωτημα μου. Ευχαριστω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6632

Guest
Καλά κρασιά, εμας που επιλέξαμε να ξεκινήσουμε Κ8 για να αποφύγουμε όσους έπαιζαν σε άλλους κόσμους μας λάβατε υπ' οψιν σας? Γιατί πρέπει να μαζευτούν στον Κ8 3-4 μανιτού και δεν ξέρω τι άλλο? Αν ήταν οι κόσμοι αυτοί ανενεργοί όποιος έπαιζε εκεί ας ξεκινούσε κ8. Με την ίδια λογική πάντε και μένα στον Κ11 να κάνω το βαρύ πεπόνι. Οταν θα αρχίσετε τα ο Κ8 δεν έχει κόσμο θα με θυμηθείτε. Δεν σχολιάζω καν οτι στα στατιστικα μας ως παίχτες χάσαμε θέσεις. Μήπως επ' αυτού έχετε καμιά καλή απάντηση?
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
<<Καλά κρασιά, εμας που επιλέξαμε να ξεκινήσουμε Κ8 για να αποφύγουμε όσους έπαιζαν σε άλλους κόσμους >> cancer kid ?δικαιωμα εχει ο καθενας να ερθει αν ανοιξουν μεταφορες οσο για τις θεσεις δε παιζει κανενα ρολο και λογο ...σνιφ σνιφ :lf



https://www.youtube.com/watch?v=4T9AHIQriXk
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6978

Guest
Ερχονται διακοπούλες μου φαίνεται... Μια κι έρχεται το καλοκαίρι, πάει και με την εποχή. :p Και όποιος παρεξηγήθηκε :cns:cns:cns

Και άμα είναι και ομαδικές ακόμα καλύτερα. Να τσούξει λίγο...

Αν και ακόμα καλύτερη λύση θα ήταν να μη βάλει κανείς ούτε 1 σβόλι στον Μπάφαλο. Φράγκο να μην πάρουν από δω και πέρα. Να δω μετά. Γιατί έχουν κι ένα δίκιο γυρω στα 750 έφτασε ο πρωτος στο event του Πάσχα. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να έσκασε γύρω στο 500αρικο. Σχεδόν διπλάσιο από Κ1 και Arizona (net) που παίζω. Αν πήραν τόσα από έναν παίκτη φανταστείτε τι έγινε...

Βάλτε το καλά στο μυαλό σας. Η εταιρία δεν μετράει τους κόσμους με ενεργούς παίκτες αλλά με απόδοση σε ευρώπουλα. Αμα τα σκάμε ο κόσμος θα μένει ανοικτός. Προσωπικά -για να προλάβω κάποιους καλοθελητές- έχω σκάσει αρκετά μέχρι τώρα. Kαι όχι τόσο στα event όσο για πρεμ. Ετσι γούσταρα έτσι έκανα. Από δω και πέρα μέχρι να δω φως ούτε 1 σεντ δεν δίνω. Κι άμα βαρεθώ... Φιλιάκια στη θεία από το Καμερούν (sic).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
Καλο θα ηταν, τα σχολια ολα να τα εχουμε μαζεμενα σε ενα σημειο ωστε να μπορουμε να τα εξεταζουμε πιο λειτουργικα.
 

DeletedUser

Guest
δεν γινονται μεταφες απο εναν premium κοσμο σε εναν premium ? δηλαδη απο buffalo σε colorado ?/???
 

DeletedUser6637

Guest
συνιθισε η γρια στα συκα κ τωρα της κακοφενεται!!!!

ωρα σερβερ κ7
17.11
σαλουν 1 --->18 ατομα

καντε κατι ......
 

DeletedUser6152

Guest
Ποια σχολια ανθρωπε μου να μαζεψουμε??
Τοσους μηνες σου λενε να ανοιξεις τις μεταφορες να μαζευτουμε σε εναν πρεμιουμ κοσμο.
Ποσο δυσκολο ειναι να το καταλαβει η εταιρια οτι δεν την συμφερει να μενουν οι παικτες χωρις ανταγωνισμο..βαριουνται και σταματανε..

Μεσα στον Σεπτεμβρη ανοιξτε και τους αλλους 2 προς το colorado να τελειωνουμε.
 

DeletedUser6637

Guest
τρεις λαλουν κ δυο χωρευουν

ωρα σερβερ κ7
15.22
σαλουν 1 --->20 ατομα


καντε κατι ......
 
Κορυφή