Μετακίνηση σε κόσμους

DeletedUser5555

Guest
διαβασα τα παντα μεχρι την 4 σελιδα...
κουραστηκα.
ο καθενας λεει τα δικα του.
θα πεταξω και εγω ασχετο...
εγω θα προτεινα να γινει αυτο
κ1 κ2 κ3 κ4 κ5 κ6 κ7 κ8 σε ΕΝΑΝ κοσμο οπου να υπαρχουν 2-4 συμμαχιες απο τις συμμαχιες των κοσμων κ1 κ2 κ3 κ4 κ5 κ6 κ7 κ8. και να πανε οι ομαδες πχ κ1 κ2 κ3 κ4 κ5 εναντιψν κ6 κ7 κ8.διαλεγουμε οποιον παιχτη θελουμε διαλεγουμε απο εναν παιχτη τα ομολογα πιθανων τα περισοτρα και καποιον με τα περισοτερ αλεφτα και αποθεματα ολα τα πριμιουμ εκτος απο ικανοτιτες και να αυξηθουν αποστολες που δινουν ικανοτιτες.
γιατι απο οτι βλεπω σε εσας την εταιρια ειστε μονο για τα λεφτα....και γιατι να μην ερθουν κ6 κ7 κ8 σε κ2 κ3 κ4 κ5? ΟΕΟ..

________________________________________
μην το σχολειασετε δεν χρειαζετε να μου πειτε αρνητικα θετικα...
αντε γεια
 

DeletedUser6273

Guest
και γιατι να μην ερθουν κ6 κ7 κ8 σε κ2 κ3 κ4 κ5? ΟΕΟ..

Διότι οι περισσότεροι κι ενεργοί παίχτες των παλιών κόσμων έχουν τερματίσει ενώ στον Κ8, δεν παίζω στον Κ8 αλλά, δεν νομίζω να έχει τερματίσει κανείς.
 

DeletedUser

Guest
12-04-12, 13:50 το πρωτο ποστ
8 μηνες τωρα περιμενουμε και ακομα τπτ ουτε την παραμικρη πληροφορηση.

γιατι?

πρεπει επιτελους ενας απο τους διαχειρηστες επισημα πλεον να δωσει μια απαντηση ποτε επιτελους θα μπει η μετακινηση
 

DeletedUser

Guest
Δε μπορούμε να γνωρίζουμε πότε θα είναι διαθέσιμη η μετακίνηση στο παιχνίδι και μέχρι τότε δε μπορούμε να πούμε κάτι νεότερο.
 

DeletedUser

Guest
και γιατι το ανακοινωσατε?

να κραταμε ενεργους παιχτες σε κοσμους? να φενεται ο κοσμος ενεργος? να βαζουμε σβολους για να ετοιμαζουμε παικτες για ανταγωνιστικους κοσμους και να μην ερχεται η μετακινηση ποτε? να περιμενουμε να μπει και η λοταρια? αυτος ηταν ο στοχος της εταιριας? οι paysafe μονο? να μενουν κοσμοι με 500 παικτες δηλαδη 50-100 ενεργους?

τουλαχιστον ενημερωστε μας αν εχετε μεταφερει στην εταιρεια οτι πολυς κοσμος θελει να μπει η μετακινηση και ποιες ειναι οι σκεψεις της εταιριας
 

DeletedUser4989

Guest
αντε και βαρεθηκαμεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!! :grr:grr:grr:grr
 

DeletedUser

Guest
Μάλλον δεν θέλουμε να "στεναχωρηθούν τα δικά μας παιδιά". Κλασσικά ελληνικό:wk
 

DeletedUser4509

Guest
Παλιοτερα στο blog των dev's ειχανε πει για την μετακινηση μεταξυ των κοσμων, αλλα εχανε πει οτι θα μπορουσε καποιος παικτης -αργοτερα- να μετακινηθει και σε καποιον αλλων σερβερ πχ σε καποιον .net. Κατι τετοιο ειναι εφυκτο, εχει αναφερθει τπτ?
 

DeletedUser

Guest
Εμενα η ιδεα μου ειναι:

Ο κοσμος 1 να μηνει ως εχει

Ο κοσμος 2-3-4-5 αν και δε θυμαμαι ποιος εχει πρεμιουμ να εννοθουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ σε εναν

Ο κοσμος 6-7-8 να γινει ενας

Ετσι θα μαζευτουν ολοι οι πριμ κοσμοι μαζι

οι κοσμοι 2-3-4-5 θα συνχωνευτουν και θα μαζεψουν τον ενεργο κοσμο

και η μονη οικιωθελης μεταφορα να γινει προς κοσμο 1

Οτι και να γινει ομως αν καθε 12 μηνες ανοιγετε νεο κοσμο ολο αυτο δε θα εχει ουσια διοτι πολυ απλα παλι θα μοιραστουμε!

Για εμενα θα πρεπει να γινει υποχρεωτικη συνχωνευση κ2-3-4-5 και αφου θα πρεπει υποχρεωτικα να διαγραφτουν καποιοι παιχτες να γινει συζητηση με την εταιρια για ανταλλαγμα πχ καποιο ολοκληρωμενο σετ των χριστουγεννων ως δωρο στους παιχτες!:w
 

DeletedUser3328

Guest
Εμενα η ιδεα μου ειναι:

Ο κοσμος 1 να μηνει ως εχει

Ο κοσμος 2-3-4-5 αν και δε θυμαμαι ποιος εχει πρεμιουμ να εννοθουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ σε εναν

Ο κοσμος 6-7-8 να γινει ενας

Ετσι θα μαζευτουν ολοι οι πριμ κοσμοι μαζι

οι κοσμοι 2-3-4-5 θα συνχωνευτουν και θα μαζεψουν τον ενεργο κοσμο

και η μονη οικιωθελης μεταφορα να γινει προς κοσμο 1

Οτι και να γινει ομως αν καθε 12 μηνες ανοιγετε νεο κοσμο ολο αυτο δε θα εχει ουσια διοτι πολυ απλα παλι θα μοιραστουμε!

Για εμενα θα πρεπει να γινει υποχρεωτικη συνχωνευση κ2-3-4-5 και αφου θα πρεπει υποχρεωτικα να διαγραφτουν καποιοι παιχτες να γινει συζητηση με την εταιρια για ανταλλαγμα πχ καποιο ολοκληρωμενο σετ των χριστουγεννων ως δωρο στους παιχτες!:w
και οσοι εχουν χαρακτηρες με μεγαλα επιπεδα ανω τον 90 και παιζουν σε πανω απο 4 κοσμους..ή παιζουν και με premioum,τι θα απογινουν..θα καταστραφουν απλα? ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΑΝΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΕΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ Ο ΜΠΑΦΑΛΟ,να μη καταστρεφονται οι κοσμοι και το παιχνιδι γενικα!Ο κ1 ειναι ο μοναδικος αγνος κοσμος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3728

Guest
Καρτερούμεν μέραν νύχταν
να φυσήσει ένας αέρας
στουν τον τόπον πο `ν καμένος
τζι’ εν θωρεί ποτέ δροσιάν

Για να φέξει καρτερούμεν
το φως τζιήνης της μέρας
πο `ν να φέρει στον καθ’ έναν
τζιαι δροσιάν τζαι ποσπασιάν
 

DeletedUser

Guest
γεια σας θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να αλλάξω κόσμο είμαι στον Colorado και θέλω να πάω στον Dallas είμαι 53 επίπεδο...και επίσης άμα τα ομόλογα, οι σβόλοι και τα χρήματα μου θα μεταφερθούν και αυτά..όπως επίσης και όλα τα πράγματα μου π.χ. όπλα μονομαχίας, ρούχα και όλα αυτά...

ευχαριστώ :)
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Δεν μπορείς να μεταφέρεις τον παίχτη σου από τον κόσμο Colorado στον κόσμο Dallas. Οι διαδρομές για τις μεταφορές όπως γράφονται και πιο πάνω είναι:

Από τους κόσμους κ2,κ3,κ4,κ5 μπορείς να μετακινήσεις τον χαρακτήρα σου στους κόσμους κ1 ή Arizona ή Buffalo ή Colorado. Για Dallas, επειδή καταρχήν είναι καινούργιος κόσμος, δεν γίνετε να τον μετακινήσεις.

- Τι θα περιλαμβανει η μετακινηση?
Τον χαρακτηρα με ολα τα στατιστικα του, τις ικανοτητες/ιδιοτητες του, αποθεματα, επαγγελμα, συνταγες που εχει μαθει και ποντους αυτων, αποστολες, επιτευγματα, αβαταρ και εαν υπαρχουν, ρυθμισεις premium.

- Τι δεν θα περιλαμβανει η μετακινηση?
Τα μηνυματα τηλεγραφειου, οχυρα, πολη/εις. Αυτο σημαινει οτι οι παιχτες που θα μετακινηθουν σε αλλον κοσμο, αφηνουν τη πολη τους και τη συμμαχια τους και στον νεο κοσμο που θα πανε, θα ειναι χωρις πολη.


Αυτό ελπίζω να απαντάει στις υπόλοιπες απορίες σου!!!
 

DeletedUser1748

Guest
Καιρος δεν ειναι να μαζευτει ο κοσμος απο κολοραντο μπαφαλο και αριζονα σε εναν σερβερ μιας και ο πληθυσμος που απαρτιζει καθε κοσμο απο αυτους ξεχωριστα ειναι σχετικα μικρος?
 

DeletedUser4509

Guest
Θα ηθελα να ξαναρωτησω. Αν εχει ακουστει τπτ παραπανω για την μετακινηση παικτων και σε αλλους κοσμους πχ απο .gr-->.net. Παλιοτερα ειχε αναφερθει οτι ειναι στα σχεδια της εταιριας. Ναι / οχι / ισως / δεν ξερουμε ακομα, ειναι καποια απαντηση!
Μου φαινεται πιο πολυ ασχολουμαστε εμεις με το west παρα αυτοι που ειναι "υπευθηνοι"
Και κατι ακομα. Στον .net ηδη κληνουν κοσμους για εδω ξερουμε τπτ αντιστοιχο ποτε και αν θα γινει?
 

cord

Ex-The West Team
Υπαρχει μια σκεψη αλλα πανω σε διαφορετικη βαση, π.χ. να μπορουν σε ενα συγκεκριμενο περιβαλλον να μπαινουν παιχτες απο διαφορες χωρες και οχι απο μια χωρα σε μια αλλη, αλλα ακομη ειναι υπο σκεψη ωστε να δουμε πως μπορει και αν μπορει να γινει κατι τετοιο.
Για τους Ελληνικους κοσμους 2, 3, 4, και 5 δεν υπαρχει ακομη καποια σκεψη για οριστικη ημερομηνια κλεισιματος αλλα αν αυτο γινει, θα ανακοινωθει εδω στο forum.
 

DeletedUser4530

Guest
Υπαρχει μια σκεψη αλλα πανω σε διαφορετικη βαση, π.χ. να μπορουν σε ενα συγκεκριμενο περιβαλλον να μπαινουν παιχτες απο διαφορες χωρες και οχι απο μια χωρα σε μια αλλη, αλλα ακομη ειναι υπο σκεψη ωστε να δουμε πως μπορει και αν μπορει να γινει κατι τετοιο.
Για τους Ελληνικους κοσμους 2, 3, 4, και 5 δεν υπαρχει ακομη καποια σκεψη για οριστικη ημερομηνια κλεισιματος αλλα αν αυτο γινει, θα ανακοινωθει εδω στο forum.

στο φεσιμπουκ ηδη κλεινουν το αντιστοιχο γουεστ (εχει ανακοινωθει η ημερομηνια κλεισιματος).
δηλαδη οτι λεφτα δωσατε... δωσατε και πανε στον πατο της θαλασσας!
καποιος που παιζει σε κοσμους και δεν μπορει να μεταφερει χανει τα λεφτα του (εμεσως πλην σαφως) αν κλεισουν οι κοσμοι 2, 3, 4 και 5.
εις υγειαν....!
 

DeletedUser3328

Guest
Τωρα που ανοιξε καινουριος κοσμος,ειναι ευκολο να ανοιξει η μετακινηση και προς colorado απο παλιους κοσμους?Εχω χαρακτηρες σε κ1,Κ3,αριζονα και μπαφαλο....και θελω να στειλω το παικτη μ απο κ3 καπου ειναι αρκετα μεγαλο επιπεδο και δε θελω να τον χασω στο μελλον.
 

kosrs

Νέο Μέλος
Τελικα θα γινει κατι;
Επισης μπορει καποιος να μου πει απο Αριζονα που μπορει να παει; εφοσον γινει!!
Ο Αριζονα ειναι πλεον νεκροταφειο ,,αρκετα λυπηρο και συναμα βαρετο!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitrisCh

Μέλος
Όλοι οι ελληνικοί κόσμοι νεκροταφεία είναι. Το The West οδεύει εις θάνατον και δεν υπάρχει περίπτωση ν' αναστηθεί με όλα αυτά που κάνει η Innoganes!!!
 
Κορυφή