Μεγαλύτερη Ζημιά!

  • Δημιουργός θέματος k0nstantin0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2824

Guest
Η εργασία ολοκληρώθηκε: Κυνήγι λύκων Σήμερα η ώρα 6:27 μ.μ.
Κυνήγι λύκων


82%


2 ώρες
$ 0
0 πόντοι εμπειρίας
danger.png
Σε δαγκώνει ένας λύκος. Έχασες 212 πόντους ζωής
faint.png
Οι πόντοι υγείας σου έχουν πέσει στο 0. Λιποθύμησες και για αυτό δεν μπορείς να πάρεις χρήματα ή πόντους εμπειρίας από αυτήν την δουλειά. Όταν ξυπνήσεις θα είσαι σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου. Κατά την διάρκεια του ατυχήματος έχασες όλα τα χρήματα που είχες μαζί σου. Είσαι πολύ κουρασμένος και το μόνο που χρειάζεσαι είναι ύπνος.

την τύχη μου μέσαααααααα!!

edit: ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
βαστούσα και 1500$ και πάνεεεεεεε.....

πφφφφφ
σιγα
εγω εχασα $10000 απο NPC :mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ελεος εμενα με ειχε δαγκωσει ενα κογιοτ και εχασα 990 ποντουσ ζωησ που ουτε καν εχω τοση 890 εχω
 

DeletedUser2737

Guest
εμενα ΜΕ τζιμπησε το βαμβακι και εχασα 666 ποντους ζωης:p
 

DeletedUser

Guest
τι συζητατε ρε..
εδω με δαγκωσε γουρουνι και κολλησα τη γριπη των χοιρων..(φυλλαξη γουρουνιων)
μετα το εριξα στον καπνο εφοσον ηξερα οτι θα ψοφησω..και εχω καρκινο..(συλλογη καπνου)
μη συνεχισω γιατι θα σας πιασει καταθλιψη :p
 

DeletedUser2824

Guest
τι συζητατε ρε..
εδω με δαγκωσε γουρουνι και κολλησα τη γριπη των χοιρων..(φυλλαξη γουρουνιων)
μετα το εριξα στον καπνο εφοσον ηξερα οτι θα ψοφησω..και εχω καρκινο..(συλλογη καπνου)
μη συνεχισω γιατι θα σας πιασει καταθλιψη :p

σνιφ
αχ κακομοιρη
σνιφ σνιφ
εμενα συνεχεια με τρεχουνε ξωπισω οι Ινδιανοι και η φυλη Σιου και με χτυπανε δηθεν δεν τους αρεσουνε αυτα που λεω και αυτα που τους δινω!! να πουμε εμενα μου αρεσει αυτα που λενε;;; Μην πουμε πως οι Σιου δεν δινουνε τιποτα τον τελευταιο καιρο οι παλιοτσιγκουνιδες! Επισης τον τελευταιο καιρο συνωμοτουν οι γαλοπουλες ολες εναντιον μου:mad::p:p
 

DeletedUser

Guest
Μιλαμε για μεταλλαγμενα βουβαλια.... Πολλη αγριοτητα...:eek:
 

DeletedUser2737

Guest
εχουν μεταλαχθει μαζι με μονοκερους και εγιναν δικερατα βουβαλια
 

DeletedUser

Guest
τι λετε ρε????:confused:
εχετε ξεφυγει μαλλον...που ειναι οι mod?
 

DeletedUser

Guest
σνιφ
αχ κακομοιρη
σνιφ σνιφ
εμενα συνεχεια με τρεχουνε ξωπισω οι ινδιανοι και η φυλη σιου και με χτυπανε δηθεν δεν τους αρεσουνε αυτα που λεω και αυτα που τους δινω!! να πουμε εμενα μου αρεσει αυτα που λενε;;; μην πουμε πως οι σιου δεν δινουνε τιποτα τον τελευταιο καιρο οι παλιοτσιγκουνιδες! επισης τον τελευταιο καιρο συνωμοτουν οι γαλοπουλες ολες εναντιον μου:mad::p:p

εμενα με κινιγουσε μια (π)ορδη ινδιανων

και οταν με ευτασε βρομουσε τοσο που εχασα 700!!!
 

DeletedUser

Guest
Λαβατε ορισμένοι απο εσάς ήδη προειδοποίηση για spam. Αν το συνεχίσετε θα περάσουμε στα infractions και το θεωρώ ιδιαίτερα κουτό για ένα τέτοιο θέμα να μπαναριστείτε. Οπότε συνεχίζουμε κανονικά το θέμα για τις ζημιές.
 

DeletedUser

Guest
ληστεία αποίκων
κίνητρο
73%
διάρκεια 2 ώρες
μισθός $ 76
πόντοι εμπειρίας 77 πόντοι εμπειρίας
ζημία ένας άποικος σε πιάνει επ' αυτοφώρω και σε δέρνει. έχασες 294 πόντους ζωής
« »



ο παναθεματονε πιοσ ηταν ο svakeneker και εφαγα τοσο ξιλο
 

DeletedUser3429

Guest
60822717.jpg




ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

DeletedUser

Guest
Η εργασία ολοκληρώθηκε: Επεξεργασία δέρματος ελαφιού Στις 01/02/2010 η ώρα 8:21 μ.μ.
Επεξεργασία δέρματος ελαφιού
Κίνητρο
94%
Διάρκεια 2 ώρες
Μισθός $ 13
Πόντοι εμπειρίας 29 πόντοι εμπειρίας
Τύχη
Δέρμα
Ζημία Κόπηκες με το μαχαίρι σου. Έχασες 53 πόντους ζωής
Είμαι μικρό level και έτσι δεν δεχομαι μεγάλη ζημια. level 11
 
Κορυφή