Μαχη μικρου οχυρου

  • Δημιουργός θέματος GoldenAce
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Σημερα σε 2 λεπτα ξεκιναει μια μαχη στο μικρο οχυρο των Hell Dorados απο επιθεση των 2 οπλων...Αυτη την φορα ηταν πολυ καλη ωρα και ελπιζω να μαζευτηκε αρκετος κοσμος...Καλη μαχη να εχουμε και ας συζητησουμε εδω το αποτελεσμα μετα την μαχη...;)
 

DeletedUser3473

Guest
ρε σεις...μπορεις να δεις την μαχη και χωρις να εισαι μεσα σ αυτους που περνουν
μερος???
γιατι δεν μιλατε ρε....

edit:γρηγορα τελειωσε? η ειναι η ετσι μου φανηκε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ε οπως το δει κανεις...λοιπον κλασσικα παλι λυποθυμισα αλλα κρατησαμε το οχυρο...

49 μαχητές επιτέθηκε στο οχυρό. 42 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
49 επιτιθέμενοι έπεσαν. 15 αμυνόμενοι έπεσαν.
 

DeletedUser3473

Guest
ε οπως το δει κανεις...λοιπον κλασσικα παλι λυποθυμισα αλλα κρατησαμε το οχυρο...

49 μαχητές επιτέθηκε στο οχυρό. 42 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
49 επιτιθέμενοι έπεσαν. 15 αμυνόμενοι έπεσαν.

εσυ ειναι να με φωναξεις σε μια μαχη...μη ξεχνιωμαστε...
 

DeletedUser

Guest
Ε εδω ηταν μικρο το οχυρο...θα σε φωναξω σε καμια καλη μαχη με ενδιαφερον...:p:p
 

DeletedUser

Guest
η μαχη δεν ηταν καλα οργανωμενη (ξανα) γτ εμενα με ενημερωσαν μολις χθες ενω εγω δεν ειχα καν ωρα να μπω οευστ... νταξει δεν λεω πως θα καναμε και διαφορα αλλα αν εγινε το ιδιο και με αλλους συμμαχους τοτε τι να πω... εχουν καλη οργανωση εσσωτερικα αλλα οσο αφορα μαχες οχυρου τα οπλα ειναι απλα υπερβολικα ανυπμονοι και δεν αφιερωνουν αρκετο χρονο στο να οργανωσουν την μαχη....
 

DeletedUser

Guest
η μαχη δεν ηταν καλα οργανωμενη (ξανα) γτ εμενα με ενημερωσαν μολις χθες ενω εγω δεν ειχα καν ωρα να μπω οευστ... νταξει δεν λεω πως θα καναμε και διαφορα αλλα αν εγινε το ιδιο και με αλλους συμμαχους τοτε τι να πω... εχουν καλη οργανωση εσσωτερικα αλλα οσο αφορα μαχες οχυρου τα οπλα ειναι απλα υπερβολικα ανυπμονοι και δεν αφιερωνουν αρκετο χρονο στο να οργανωσουν την μαχη....

γιατι δεν τους μιλας να οργανωσετε μαζι???
 

DeletedUser

Guest
η μάχη δεν ήταν καλά οργανωμένη.είχαμε μια διαφορά 5-6 ατόμων και στους πρώτους 2-3 γύρους πηγαίναμε καλά.μόλις χαλάσαμε την παράταξη και πήγαμε ένας ένας πάνω στα τείχη τότε χάσαμε την μάχη.δεν πήγαμε όλοι μαζί οργανωμένοι αλλιώς το οχυρό μπορεί να είχε πέσει.
 

DeletedUser

Guest
paok

ρε σεις...μπορεις να δεις την μαχη και χωρις να εισαι μεσα σ αυτους που περνουν
μερος???
γιατι δεν μιλατε ρε....

edit:γρηγορα τελειωσε? η ειναι η ετσι μου φανηκε?

paokara mia zoi


Δεν γράφουμε greeklish.
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή