Μαζικες Αποχωρησεις Παικτων

  • Δημιουργός θέματος Sherif Colton
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ανοιξα το θεμα με αφορμη τη ραγδιαια πτωση των παικτων τους τελευταιους 6 μηνες στο the west. Παρα τις φιλοδοξες προσπαθειες της εταιριας να κρατησει τους κοσμου γεματους εκεινοι συνεχως γεμιζουν με ανενεργους παικτκες.
Θελω να μου πειτε τι πιστευεται οτι φταιει και συμβαινει αυτο το φαινομενο και αν σκεφτεστε και εσεις αμεσα να αφησετε το παιχνιδι.
 

DeletedUser

Guest
δεν παιρνουν τοσο σοβαρα το παιχνιδι...δεν τους αρεσει...βαριουντε....δεν τους αρεσουν τετοια παιχνιδια και αλλα...!
:eek:m
 

noolas

Νέο Μέλος
Το νέο σύστημα μονομαχιών είναι απογοητευτικό. Τα οχυρά πια είναι σχεδόν απίθανο να πέσουν. . Κανείς δεν είναι ενεργός μόνο και μόνο για να κάνει αποστολές και ντρόπιγκ. Αυτό πρέπει να το καταλάβουν. Όσο η εταιρεία επενδύει μόνο σε αποστολές που αποσκοπούν σε σαμάνους θα έχει απώλειες παικτών.
Προτάσεις βελτιώσεις:
- Βελτίωση του προγενέστερου συστήματος μονομαχιών με μπόνους μονομαχίας στους άλλους 2 χαρακτήρες, εργάτες και τυχάδες
- Εμπλουτισμός των αποθεμάτων με νέα όπλα.. Βαρεθήκαμε να βλέπουμε τα χρυσα
- Βελτίωση του συστήματος οχυρομαχιών, νέα μπόνους και όπλα ανα χαρακτήρα ή κατηγορία επαγγέλματος

Ευχαριστώς να πληρώνω 1 ή 2 prem το μήνα για πράγματα που έχουν νόημα και δεν είναι αφημένα στην τύχη τους
 

DeletedUser4995

Guest
+1 στον Noolas

Πλέον θες να είσαι καλός στις μονομαχίες? Θες σβόλους! (ρεσκιλ ανά τακτά χρονικά διαστήματα όπως κάνουν κ οι αντίπαλοί σου, καθώς δεν υπάρχει πλέον το "τέλειο" στήσιμο)
Θες να τελειώσεις τις αποστολές για να πάρεις σπάνια αντικείμενα που δίνουν στο τέλος? Θες σβόλους! (ρεσκιλ για να κάνεις όλες τις εργασίες που σου ζητάει)
Θες να κερδίσεις οχυρό? Θες σβόλους! (ο παίκτης σου πρέπει να έχει premium χαρακτήρα για να είναι καλός στα οχυρά)
Θες να αποκτήσεις κάποιο σπάνιο αντικείμενο? Θες σβόλους! (χριστουγεννιάτικα δώρα 3.000 σβόλους)


Οπότε κι εγώ κάθισα και αναρωτήθηκα... Θες να ζήσεις? Θες λεφτά! Έτσι αποφάσισα να ζήσω στον πραγματικό κόσμο και όχι να είμαι καλή σε έναν εικονικό!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αρα το παιχνιδι αξιζει μονο για το σπαμ και το τρολαρισμα , ας κρατησουμε τουλαχιστον ζωντανο τον κ1 που και οι δυο πλευρες μπορουν να συννενοηθουν για να εχουμε και καμια σωστη μαχη
 

DeletedUser4843

Guest
Πιστεύω οτι πρέπει να συγχωνευτούν οι κόσμοι, καθώς και να θέλεις να παίξεις αν δεν υπάρχουν αντίπαλοι για μονομαχίες ή για οχυρά το παιχνίδι καταντά να είναι βαρετό και μονότονο.
 

DeletedUser

Guest
Διαφωνώ να συγχωνευτόυν οι κόσμοι. Γιατί να χάσει κάποιος τον χαρακτήρα του επείδη πολλοί δεν επιθυμούν να παίξουν?
 

DeletedUser

Guest
Παιδια,αλλος ενας λογος ειναι οτι υπαρχουν και πολλα αλλα παιχνιδια.

Το the west ειναι καπως δυσκολο στο gameplay του.Ετσι οι πιο πολλοι παιζουν παιχνιδια πιο ευκολα.
Επισης το the west ειναι καπως αργο σαν παιχνιδι.Δηλαδη οταν κανεις μια εγασια (κοψιμο δεντρων,εργασια ως πλανοδιος κλπ.) δεν μπορεις να ασχοληθεις με κατι αλλο αλλα σε παιχνιδια οπως το lol(δεν ξερω αμα επιτρεπεται να βαλω ολο το ονομα) ο παικτης ειναι διαρκος απασχολημενος με αποτελεσμα να μην βαριεται.

Το the west πιστευω οτι το κραταει ζωντανο κυριος το τσατ
 

DeletedUser

Guest
δεν παιρνουν τοσο σοβαρα το παιχνιδι...δεν τους αρεσει...βαριουντε....δεν τους αρεσουν τετοια παιχνιδια και αλλα...!
:eek:m
υπάρχει δολιοφθορά από μερικούς ασύστολους παίκτες,οι οποίοι καραδοκούν καί όταν βρούν τήν ευκαιρία,επιτίθενται ασύστολα παραβιάζοντες τούς κανονισμούς τού παιχνιδιού,αυτό πολλοί δέν τό δέχονται καί εγκαταλείπουν τό παιχνίδι,εκτός αυτού υπάρχει καί τό θέμα τής μεγάλης αναμονής σέ επίτευξη κάποιων στόχων πράγμα πού καθιστά ΤΌ ΠΑΙΧΝΊΔΙ ΑΝΙΑΡΌ ΚΑΊ ΒΑΡΕΤΌ.
 

DeletedUser

Guest
1)πλεον υπαρχουν πολλοι κοσμοι και χαθηκε h μπαλα (το παθα και γω παλιοτερα)

2)το παιχνιδι με τα full premium εγινε τελειως ανισο

3)απο τοτε που εβαλαν παιχνιδια στο fb γενικα πεσαν τα browser και οχι μονο το west

που να ξερε αυτος που ανοιξε το θεμα ποσο επικαιρο εγινε σημερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6210

Guest
Παρόλου που δεν είμαι από τον κόσμο 1 θα πω την γνώμη μου:

1. Το θεωρούν περίπλοκο παιχνίδι και βαριούνται τους υπολογισμούς?

2. Βαριούνται να ψάχνουν?

3. Το θεωρούν πολύ στο premium? (εγώ από όλα τα παιχνίδια που έχω παίξει αυτό έχει το καλύτερο premium :D:)):D)

Εμενά πάντως μου αρέσει έτσι όπως είναι το THE WEST και δεν θέλω να αλλάξει.:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή