"Μένουμε Σαλιάρηδες"

DeletedUser3409

Guest
σας παραθέτω τα πραγματικά γεγονότα για να μην δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις για το άτομο μου!!! Όλα ξεκίνησαν ένα πρωί... εγώ που έχω ένα πρόσωπο στην κοινωνία των Σαλιάρηδων ήμουν στο μαγαζί και δούλευα σαν σκυλι όταν ήρθε ο Ιλμάτερ και η γυναίκα του αφού τους εξυπηρέτησα και συνέχισα την δουλειά να σου και ο Νίριους μες στα αχ και βαχ τι έχεις ρε!!! του λέω μου λέει ότι είναι ερωτευμένος με μια κοπέλα τι να κάνω επειδή είναι φλώρος μου είπε να πάω να της μιλήσω εγώ και να τις προσφέρω και μερικά αμύγδαλα από την αμυγδαλιά του, που ήξερε ότι της αρέσουν... τι να κάνω και γω πήγα και είδατε πόσο άσχημα εξελίχθηκαν τα πράγματα.... όταν βγήκα από την φυλακή οι πόλεις είχαν μαραζώσει... γιατί ο Νίριους και ο Ιλμάτερ είναι μεγάλα μπατάκια και λαμόγια και είχαν υπερχρεώσει τα ταμία, μιας και δεν ήμουν εγώ εκεί να τους καθοδηγώ, οι άλλοι κάτοικοι είχαν φύγει γιατί στο σαλούν δε πωλούσαν καθαρά ποτά, τα ξενοδοχεία είχαν κορεούς... έτσι αναγκάστηκα να βάλω ξανά τις πόλεις σε τάξη και να αναζητήσω νέους κατοίκους ....
Για να ζήσεις και συ τέτοιες ευτράπελες καταστάσεις στο WEST γίνε και συ Σαλιάρης
 

DeletedUser

Guest
δλδ να μπουμε στην πολη για να σερβιρουμε καφεδες κ να μας πανε μεσα για σεξουαλικη παρενοχληση με αμυγδαλα κ στο τελος οταν γυρισουμε να βρουμε μια πολη που@@@@@???
 

DeletedUser3409

Guest
οι προσπάθειες μου αποδείχτηκαν άκαρπες και έτσι χθες:
Στις 25/02/2010 η ώρα 4:07 μ.μ. Ο/Η Serra έχει ενταχθεί στην πόλη
και επειδή οι Σαλιάρηδες ξέρουν και να γλεντάν, διοργανώσαμε μια μικρή γιορτή για την υποδοχή του
Μετά από αυτά.....ακόμα το σκέφτεσαι.... για να ζήσεις και συ τέτοιες στιγμές
ΓΙΝΕ ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ
 

DeletedUser3409

Guest
ο Θείος Σάλιας σε καλεί
2884309.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η πολη ζηταει ατομα ετοιμα ανα πασα στιγμη να γιουχαρουν τον αραμπ.!
 

DeletedUser3409

Guest
κάθε πιστός δεκτός δεχόμαστε κάθε άποψη... όπως και του σερρα (μην φοβόσαστε στην πόλη τον έχουμε δεμένο)
 

DeletedUser3409

Guest
2rpxouq.jpg

νέες θέσεις νέες αιτήσεις... ακόμα να ρθείτε???
 

DeletedUser

Guest
οπ σχεδον γεμιζετε επιθεση σε μεγαλο οχυρο αν πατε ολοι.
 

DeletedUser3409

Guest
εντάξει η αλήθεια είναι ότι μας έχει βοηθήσει πολύ που πόλεις όπως το παλιό λας βέγκας, η νέξους , η Τενναντ Γκρ. , η Αθενς Φ.ΤΖ. και άλλες εντάχθηκαν στην παρέα μας... επίσης σας ενημερώνω ότι η πόλη Καουμπόυς δεν ανήκει ποιά στους Σαλιάρηδες μιας και οι περισσότεροι κάτοικοι της ήταν αντίθετοι στην άποψη που έχουμε εμείς για το παιχνίδι και έτσι είναι πλέον ξένο σώμα με το όνομα EL-PARADISO.... έτσι η νέα κατάταξη των Σαλιαροπόλεων είναι:
nns6li.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εδω περα πρεπει να πω ενα δυο λογακια η πολη new saliar υπο την ευγενικη κ ταπεινη ηγεσια μου δηλωνει επισημα οτι δεν αναγνωριζει μια πολη σαν συμμαχικη της καθως κ τις συμμαχιες που εχουν οι αλλοι σαλιαρηδες ειδικα τους HD κ των συμμαχιων τους. επισης πασο κ βλακειες δεν δινεται σε κανεναν κ για κανενα λογο (οχι πως εχει κ τπτ η πολη). για το τελος πρεπει να συμπληρωσω οτι ο aramb ο **_ougk_** nirius κ τελος sunny (που ολοι νομιζετε πως ειναι κοπελα κ ζητατε να βγειτε κ "καλα" για καφε (λιγουριαααα) εχει μουστακι κ ειναι γνωστη σαν δημητης στον real κοσμο) ειναι ολοι τους noobs.....!



Εκ της δοικησεως
της New Saliar
Serra

(silenzio μην μου κανεις μυνηση για πνευματικα δικαιωματα:))
 

DeletedUser3409

Guest
λες να.... έχουμε σαλιαροεπανάσταση και δεν το πήρα χαμπάρι...
 

DeletedUser3473

Guest
λες και μας ειπε κανα νεο...πφφφφ αυτο με το μουστακι...δεν το ξερα...
νομιζα το ειχε ξυρισει...
 

DeletedUser

Guest
Μια επανασταση μεσα στις 1000,αλλα αφου πηρατε τον Σερρα στους Σαλιαρηδες καλα να παθετε,ολοι θυμομαστε τι ειχε κανει στο μπικινι ο dmuπροδοτης... :p

ΥΓ.Και η γιαγια μου εχει μουστακι αλλα δεν την λεν Δημητρη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η γιαγιά μου ξυρίζεται ομώς ούτε αυτή λέγεται δήμητρης!
 

DeletedUser3489

Guest
Saliarides

παιδια εχε χαρη που η ηλιανα δεν ειναι στο φορουμ!το ξερεισ ομως οτι θα της το πω serra!!!!!!!την εβαψες!παιζεις mtg serra?
 

DeletedUser3409

Guest
ίντριγκες... γέλια... βοήθεια σε ότι χρειαστείς ... άπειρος χαβαλές και πόλεις έτοιμες να σε υποδεχτούν... και όλα αυτά στον Κόσμο 1... μην το σκέφτεσαι στείλε ένα τηλεγράφημα... και είσαι έτοιμη/ος... θέσεις δόξα το θεό υπάρχουν...
24e2ul3.jpg
 

DeletedUser3473

Guest
ψεματαααααααααα
μη ερθει κανεις.....
μετανιωσα την ωρα και την στιγμη που πατησα το ποδι μου....
και τωρα κλειδωσαν και δεν μπορω να φυγωωωωωωωωωωωωωωω........


:w
 

DeletedUser3409

Guest
είμαστε οι μόνοι που τα υποσχόμαστε και τα έχουμε:
prasina_aloga+(2).jpg


επίσης είμαστε οι μόνοι που έχουμε τις ποιο ευνοϊκές συνθήκες διαβίωσης μιας και τα εδάφη μας είναι τα πιο εύφορα
erimos.jpg

ακόμα και ο νόμος είναι φιλικός στον πολίτη... αντίθετα με τις άλλες πόλεις του west..
5458324080_aa6380ed23.jpg


... δεν πιστεύω να το σκέφτεσαι ακόμα... αν είσαι άστεγος και μόνος είμαστε η καλύτερη λύση... το σλόγκαν μας είναι:
ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!!!!!!
σε περιμένουμε!!!!:w
 
Κορυφή