Μάχες για Drop

  • Δημιουργός θέματος roman-paok
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Πως καταλαβένουμε αν μια άχη είναι για Drop?
 

DeletedUser

Guest
αν δε σου πουν, πρέπει να το καταλάβεις μόνος σου. συνήθως όταν βαράνε οχυρό της ίδιας συμμαχίας.
 

DeletedUser

Guest
Ειναι πολυ απλο!! Οταν κυριως την κανουνε συμμαχοι μεταξυ τους.
Επισης οταν σου λενε μην ερθετε στην μάχη. Και φυσικά οταν λένε δεν ειναι μάχη αλλα πείραμα. Οσοι πιο πολλοι μπουν να την σαμποταρουν τοσο καλυτερα.
Ειναι πιο ευκολο να μπουν στην μερια των αμυνωμενων αλλα δεν ειναι απαραιτητο. Αν ομως εχεις 20 ατομα που θελουν να χαλασουν μια μαχη τοτε ειναι πιο ευκολο να παιξουν αμυνα. Καλο ειναι να ειναι ενεργοι και να κινουνται γιατι θα προσπαθησουν αυτοι που στηνουν την μαχη να τους σκοτωσουν και να μην παρουν μεριδιο απο το jack pot!
Για αυτο και πρεπει ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να μεινουν οι ξεμπαρκοι ζωντανοι.
Εχει πολυ πλακα να σε κυνηγανε ολοι και το γελιο που θα ριξεις ειναι εγγυημενο. Και βεβαια εχεις και μια μικρη ελαχιστη πιθανοτητα να παρεις μυθικο οπλο. Το συνιστω ανεπιφυλακτα ιδιως σε ατομα πολεων που δεν ανηκουν σε υπερσυμμαχιες που στηνουν τετοιες μαχες. Γιατι αυτοι θα ειναι τα κοροιδα αυριο ... που μιας και δεν εχουν τοσους συμμαχους δεν μπορουν να στησουν μαχες.
Σου ευχομαι ολοψυχα καλα σπασιματα να κανεις και φυσικα να κανουν αυτο το πραγμα ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ γινεται. Καλη επιτυχια !!!!
 

DeletedUser

Guest
αν είχα χρόνο θα έφτιαχνα άνετα ομάδα να κάνουμε μπάχαλο τις στημένες μάχες. όποιος φτιάξει πείτε μου. κ1.
 

DeletedUser

Guest
εγω ειδικα για να χαλασω μαχες στον κ3 ειμαι μεσα...οχι οτι γινονται πολλες,αλλα κατι μου λεει οτι θα γινουν περισσοτερες σιγα σιγα...
 

DeletedUser3788

Guest
ότι έχει σχέση με χαλασμό ο παλούκι πρώτος...
 

DeletedUser

Guest
και εγω θα ηθελα να χαλασω τετοιες μαχες θα ειχε πολυ φαση.κ1.
 

DeletedUser

Guest
Πας σε έναν ντεντέκτιβ τον πληρώνεις κανά 10χίλιαρο και μετά σου λέει This fort battle is for drops!ΈΛΕΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΎΣΟΥΜΕ!
 

DeletedUser

Guest
τι τσαρλατανοι ειστε ορεεεεεεεεεε...
γι'αυτο δεν θα παμε ποτε μπροστα σε αυτη τη χωρα.. ουστ
 

DeletedUser3747

Guest
"ψοφησε η κατσικα μου και πρεπει να ψοφησει και η κατσικα του γειτονα"

κομπλεξαρες...
 

DeletedUser3473

Guest
"ψοφησε η κατσικα μου και πρεπει να ψοφησει και η κατσικα του γειτονα"

κομπλεξαρες...
λαθος φιλε!
νομιζω οτι στην συγκεκριμενη προταση...προσπαθουμε να κλεψουμε την κατσικα του "γειτονα"...
(αυτο ειναι που βρηκα κουλ :cool: )
επειδη κραταει ολο το "γαλα" για την παρτη του και μας δεν μας δινει ουτε ενα γιαουρτακι...
ενω αν θελει να σωσει το οχυρο του ο "γειτονας"...τα μηνυματα και προσκλησεις
να παρουμε μερος στο οχυρο πανε και ερχονται...μαζι με τις ευχαριστιες
για το ποσο φανταστικοι παικτες ειμαστε...
μη κοροιδευομαστε και μεταξη μας φιλε...
 

DeletedUser3747

Guest
ζητησες γαλατακι απο τον γειτονα και δεν σου εδωσε???αλλα ετσι ειμαστε,προτιμαμε να καταστρεφουμε και οχι να δημιουργουμε.
 

DeletedUser

Guest
πολύ απλά, ο διαχειρηστής της μάχης δεν μπορεί να δηλώσει τους άσχετους ως προδότες για να μην πάρουν μέρος στην μάχη;
(να υπάρχει τουλαχιστον ένας έμπιστος διαχειρηστής από κάθε μεριά)
 

DeletedUser3473

Guest
ζητησες γαλατακι απο τον γειτονα και δεν σου εδωσε???αλλα ετσι ειμαστε,προτιμαμε να καταστρεφουμε και οχι να δημιουργουμε.

για να ζητησω γαλατακι πρεπει να ξερω ποτε σκεφτεται να "αρμεξει"... ο γειτονας
και εστω, εγω εχω τροπο να δω οτι ο γειτονας ετοιμαζετε να "αρμεξει"...
οι περισοτεροι δεν εχουν...
αστο φιλε, δεν βγαινει ακρη... αυτος που εχει την κατσικα θελει
να την κρατησει για την παρτη του, αυτος που δεν την εχει θελει μια κατσικα...
εστω και την δικια σου...
νομιζω το ηθικοτερο θα ηταν ολοι αυτοι που εχουν τις κατσικες να τις μοιραζονται,
για να μην αναγκαζομαστε να γινομαστε ουτε κλεφτες...ουτε γυφτακια...
αλλα απ οτι ειδα...στο γκειμ ποιο ευκολα βρισκεις το μπαστουνι παρα την ηθικη...
 

DeletedUser3747

Guest
ψαχναμε 92 ατομα για να φουλαρουμε μικρο οχυρο ωστε να αποφυγουμε τους ακυρους και δεν τους βρηκαμε,μαλλον ορισμενοι εχουν την κλεψια στο dna τους.
 

DeletedUser

Guest
καλά πρέπει να είστε πολύ κομπλεξικοί...οι άνθρωποι διοργανώνουν μάχες για να βρουν αντικείμενα και εσείς να πάτε και τους την χαλάτε!! έλεος... έρχεται ο άλλος και λέει ότι έχει πολύ πλάκα και μ@λ@κίες!!!
 

DeletedUser3747

Guest
πολύ απλά, ο διαχειρηστής της μάχης δεν μπορεί να δηλώσει τους άσχετους ως προδότες για να μην πάρουν μέρος στην μάχη;
(να υπάρχει τουλαχιστον ένας έμπιστος διαχειρηστής από κάθε μεριά)

αν δεν γεμισει το οχυρο οι προδοτες συμμετεχουν κανονικα στην μαχη.
 

DeletedUser

Guest
ενα παιχνιδι ειναι ρε παιδια πως κανετε ετσι???
 

DeletedUser

Guest
"ψοφησε η κατσικα μου και πρεπει να ψοφησει και η κατσικα του γειτονα"

κομπλεξαρες...


Ναι ωραια λογια... αλλα δεν περιγραφουν επ'ακριβως την κατασταση .. βλέπεις για να πεις οτι ψοφησε η κατσικα μου σε ορους παιχνιδιου αντε να πεις οτι εχασα το οχυρο μου ή οτι με εχουν κανει σουρωτηρι στις μαχες ειμαι συνεχεια για υπνο και σκευτομαι να πατησω διαγραφη γιατι δεν αντεχω να χανω.
Τοτε ναι ενας κομπλεξικος θα ηθελε να κανει και αλλους να ξενερωσουν σαν αυτον. Θα ηθελε και αλλοι να βρεθουν στη θεση του..


Αν κατσω να σκευτω μια κουβεντουλα και εγω ακου τι θα ελεγα..

Ειμαι ελευθερος επαγγελματιας και μπορω να κρυψω εσοδα απο την εφορια οσο θέλω.. Εισαι εσυ ενας μισθωτος που ο μισθος του δεν αλλαζει και πληρωνεις τριπλασια εφορια απο εμενα. Ειναι κομπλεξικος ο μισθωτος αν παραπονεθει?

Θα μου πεις που κολλαει? θα σου απαντησω. Ειναι ολοι σε μια Α κατασταση. Ερχεται η παρεα με τα κονε και τα φιλαρακια και οργανωνουν μαχες με τον παρα τους. Αυτοματα αυτη η παρεα γινετε ελιτ. Περνει ενα σκαλοπατι πιο ψηλα απο τους αλλους παίχτες και βεβαια πέρνει και τις αναλογες αμοιβες οχι γιατι εκαναν κατι σπουδαιο αλλα γιατι φροντισαν να μπουν σε μια μαχη φιλοι τους με πολλα λεφτα και να τους κανουν random δωρακια. Μονο ατομα αυτης της παρεας θα καταληξουν με μυθικα ενας δυο καθε φορα. Αυτη η παρεα η ελιτ ειναι ο ελευθερος επαγγελματιας στο παραδειγμα μου. Ολοι οι υπολοιποι ειναι οι μισθωτοι που παιζουν μαχες μονο με εχθρους και δεν πανε σε μαχες με 4 χιλιαρικα επάνω τους. Τι λεω τωρα ε?
Ειναι κατι απολυτο φυσικο στο παιχνιδι να παιζεις μαχες με φιλαρακια φορτωμενος δολαρια.

Ελεος ρε. Πατε να κανετε το ασπρο μαυρο
 
Κορυφή